STO-01T-110N-8 приклучоци crimp Конектори терминали домување нови и оригинални делови

STO-01T-110N-8 приклучоци crimp Конектори терминали домување нови и оригинални делови

DEN 14400.00

Количина на стоки

Дел NO : STO-01 T-110 N-8
MOQ : 10000pcs


Други карактеристики

Број На Модел На:
STO-01T-110N-8
Бренд Име:
GRTMC

Најдобри понуди

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод
  • Неодамнешно

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод

211.20 DEN 175.00

Карактеристики : Материјал : PA+Злато позлатен месинг Максимална поврзување дијаметар : 4mm Максимална го