BU04P-EN-P-H (РС)(SN) заглавието Конектори терминали домување нови и оригинални делови BU04P-EN-P-H

BU04P-EN-P-H (РС)(SN) заглавието Конектори терминали домување нови и оригинални делови BU04P-EN-P-H

DEN 7200.00

Количина на стоки

Дел NO : BU04 P-EN-P-H
MOQ : 500pcs


Други карактеристики

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
BU04P-EN-P-H

Најдобри понуди

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод
  • Неодамнешно

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод

211.20 DEN 175.00

Карактеристики : Материјал : PA+Злато позлатен месинг Максимална поврзување дијаметар : 4mm Максимална го