B10P-VH(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ VH ВРВОТ 10POS 3.96 MM B10P-VH JST Конектори терминали домување нови и оригинални делови

B10P-VH(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ VH ВРВОТ 10POS 3.96 MM B10P-VH JST Конектори терминали домување нови и оригинални делови

DEN 5280.00

Количина на стоки


Производ Фотографии
Каталог Цртежи
Стандарден Пакет 200 Категорија Семејство Серија Пакување најголемиот Дел Контакт Тип Машки Pin Конектор Тип на Заглавие, Unshrouded Број на Позиции 10 Број на Позиции Натоварени на Сите на Теренот 0.156" (3.96 mm) Број на Редови 1 Ред Проред - Контакт за Парење Должина 0.303" (7.70 mm) Монтажа Тип Преку Дупка Престанок Лемење Прицврстување Тип Триење Заклучување Карактеристики Поларизирана Повикување Контакт Заврши Калај Контакт Заврши Дебелина - Боја на Природна Динамика Каталог


Други карактеристики

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
B10P-VH

Најдобри понуди

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод
  • Неодамнешно

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод

211.20 DEN 175.00

Карактеристики : Материјал : PA+Злато позлатен месинг Максимална поврзување дијаметар : 4mm Максимална го

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест
  • Неодамнешно

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест

2390.40 DEN 2199.00

.Оваа BGA1000.5 штекер се користи за да се тестираат BGA100 чип или да горатво тест.Производот се Користи : Прогр

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал
  • Неодамнешно

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал

266.40 DEN 253.00

6.3 автомобилски приклучок 6 P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мот

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок
  • Неодамнешно

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок

3456.00 DEN 3110.00

.SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS340.6501 Чип IC Тест Приклучок Горат во ШтекерПроизвод Функција : 1...