XMAR-02VF-1-S CONN ДОМУВАЊЕ XMA 2POS БЕЛА JST Конектори терминали домување нови и оригинални делови XMAR-02VF-1-S(N))

XMAR-02VF-1-S CONN ДОМУВАЊЕ XMA 2POS БЕЛА JST Конектори терминали домување нови и оригинални делови XMAR-02VF-1-S(N))

DEN 8640.00

Количина на стоки

Дел NO : XMAR-02 VF-1-S Бренд : JST
MOQ : 1000pcs


Други карактеристики

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
XMAR-02VF-1-S

Најдобри понуди

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
  • Неодамнешно

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек

256.32 DEN 243.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Режим на конекција : fixed plug жица, 4 mm опашка дупка, pluggable банана приклучоци.Производ должина