250pcs/Лента Микро-Одговара Конектор 3.0 mm 0.118 Header Конектор Машки Pin Обланда 2x5 Pin 10 Postions Десен Агол SMT ТАБОТ Калај

250pcs/Лента Микро-Одговара Конектор 3.0 mm 0.118 Header Конектор Машки Pin Обланда 2x5 Pin 10 Postions Десен Агол SMT ТАБОТ

DEN 6840.00
-5 %
DEN 7200.00

Количина на стоки


Микро-Одговара Конектор 3.0 mm 0.118" Header Конектор Машки Pin Обланда 2x5 Pin 10 Postions Десен Агол SMT ТАБОТ Калај
Reflow Solerable
AC 5 A 250 V
Спакувани на лента, и на ролна
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени


Други карактеристики

Број На Модел На:
MF3-2x5-SMT-РА
Бренд Име:
RTLECS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
3.0 mm
Функција:
Двоен Ред
Лемење:
SMT Ре-проток лемење

Најдобри понуди

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок
  • Неодамнешно

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок

3456.00 DEN 3110.00

.SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS340.6501 Чип IC Тест Приклучок Горат во ШтекерПроизвод Функција : 1...

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал
  • Неодамнешно

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал

266.40 DEN 253.00

6.3 автомобилски приклучок 6 P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мот

2 ПАРЧИЊА /Многу bios-от SOP8 + SOP16 Оригинални Директно Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm SOIC8/16 Универзална Тело Програмирање
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА /Многу bios-от SOP8 + SOP16 Оригинални Директно Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm SOIC8/16 Универзална Тело Програмирање

431.04 DEN 409.00

.SOP8 / 16 SOIC8 / 16 Оригинални Тест Клип За EEPROM 24 CXX / 25 CXX / 93 CXX во спој програмирањеТЕСТ КЛИП : SOIC 8 / SOP8 , SOIC16 / SOP16