продолжен F butting конектори Британскиот систем F тип Женски на Женски задник заеднички приклучок 10pcs/многу

продолжен F butting конектори Британскиот систем F тип Женски на Женски задник заеднички приклучок 10pcs/многу

DEN 143.52

Количина на стоки


продолжен F butting конектори Британскиот систем F тип Женски на Женски задник заеднички приклучок 10pcs/многу Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.


Други карактеристики

Број На Модел На:
F-FF-продолжи
Бренд Име:
HENGCHANG

Најдобри понуди

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија
  • Неодамнешно

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија

9024.00 DEN 8122.00

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit / 16 Малку Универзален Приклучок 78 / 96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pinтр

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
  • Неодамнешно

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек

256.32 DEN 243.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Режим на конекција : fixed plug жица, 4 mm опашка дупка, pluggable банана приклучоци.Производ должина

2 ПАРЧИЊА /Многу bios-от SOP8 + SOP16 Оригинални Директно Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm SOIC8/16 Универзална Тело Програмирање
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА /Многу bios-от SOP8 + SOP16 Оригинални Директно Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm SOIC8/16 Универзална Тело Програмирање

431.04 DEN 409.00

.SOP8 / 16 SOIC8 / 16 Оригинални Тест Клип За EEPROM 24 CXX / 25 CXX / 93 CXX во спој програмирањеТЕСТ КЛИП : SOIC 8 / SOP8 , SOIC16 / SOP16

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест
  • Неодамнешно

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест

2390.40 DEN 2199.00

.Оваа BGA1000.5 штекер се користи за да се тестираат BGA100 чип или да горатво тест.Производот се Користи : Прогр

TSOP66 Тест Приклучок за Отворен Врвот Shrapnel Чип TSOP66-0.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адаптер Конверзија
  • Неодамнешно

TSOP66 Тест Приклучок за Отворен Врвот Shrapnel Чип TSOP66-0.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адаптер Конверзија

503.04 DEN 478.00

.TSOP66 Отвори Врвот Shrapnel Чип Тест Приклучок TSOP660.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адапте