1000Pcs 15cm Црвено Црн Двојно Крајот Конзервирани 26AWG 1007 PCB Лемење на Електронските Жица Скокач Конектор

1000Pcs 15cm Црвено Црн Двојно Крајот Конзервирани 26AWG 1007 PCB Лемење на Електронските Жица Скокач Конектор

DEN 719.52

Количина на стоки


Функција
Жица Мерач : 1007 26 AWG
Жица Должина : 15cm
Weigth : 450g
Максимална температурата на работа : 80℃
Количина : Црвена x 500 + Црна x 500
Пакување
Црвено 15cm Двојно Крајот Конзервирани PCB Лемење Скокач Жица * 500
Црна 15cm Двојно Крајот Конзервирани PCB Лемење Скокач Жица * 500


Други карактеристики

Број На Модел На:
15cm

Најдобри понуди

2 ПАРЧИЊА /Многу bios-от SOP8 + SOP16 Оригинални Директно Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm SOIC8/16 Универзална Тело Програмирање
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА /Многу bios-от SOP8 + SOP16 Оригинални Директно Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm SOIC8/16 Универзална Тело Програмирање

431.04 DEN 409.00

.SOP8 / 16 SOIC8 / 16 Оригинални Тест Клип За EEPROM 24 CXX / 25 CXX / 93 CXX во спој програмирањеТЕСТ КЛИП : SOIC 8 / SOP8 , SOIC16 / SOP16

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
  • Неодамнешно

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек

256.32 DEN 243.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Режим на конекција : fixed plug жица, 4 mm опашка дупка, pluggable банана приклучоци.Производ должина

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија
  • Неодамнешно

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија

9024.00 DEN 8122.00

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit / 16 Малку Универзален Приклучок 78 / 96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pinтр

Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и многу
  • Неодамнешно

Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и многу

240.00 DEN 204.00

.Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и м

TSOP66 Тест Приклучок за Отворен Врвот Shrapnel Чип TSOP66-0.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адаптер Конверзија
  • Неодамнешно

TSOP66 Тест Приклучок за Отворен Врвот Shrapnel Чип TSOP66-0.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адаптер Конверзија

503.04 DEN 478.00

.TSOP66 Отвори Врвот Shrapnel Чип Тест Приклучок TSOP660.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адапте