10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори дупка 48mm

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори

DEN 1247.00
-22 %
DEN 1598.40

Количина на стоки


3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија
сливните кутија чист бакар должина 18cm се отвори дупка 48mm
10pcs/многу


Други карактеристики

боја:
10pcs пакет
Број На Модел На:
конектор

Најдобри понуди

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод
  • Неодамнешно

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод

211.20 DEN 175.00

Карактеристики : Материјал : PA+Злато позлатен месинг Максимална поврзување дијаметар : 4mm Максимална го

2 ПАРЧИЊА /Многу bios-от SOP8 + SOP16 Оригинални Директно Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm SOIC8/16 Универзална Тело Програмирање
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА /Многу bios-от SOP8 + SOP16 Оригинални Директно Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm SOIC8/16 Универзална Тело Програмирање

431.04 DEN 409.00

.SOP8 / 16 SOIC8 / 16 Оригинални Тест Клип За EEPROM 24 CXX / 25 CXX / 93 CXX во спој програмирањеТЕСТ КЛИП : SOIC 8 / SOP8 , SOIC16 / SOP16

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
  • Неодамнешно

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек

256.32 DEN 243.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Режим на конекција : fixed plug жица, 4 mm опашка дупка, pluggable банана приклучоци.Производ должина

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок
  • Неодамнешно

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок

3456.00 DEN 3110.00

.SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS340.6501 Чип IC Тест Приклучок Горат во ШтекерПроизвод Функција : 1 Користете

10 компјутери / многу SSOP24 TSSOP24 IC Тест Приклучок OTS-34-0.65-01 Чип Горат во Приклучок Адаптер Конверзија Block Конектор
  • Неодамнешно

10 компјутери / многу SSOP24 TSSOP24 IC Тест Приклучок OTS-34-0.65-01 Чип Горат во Приклучок Адаптер Конверзија Block Конектор

2784.00 DEN 2506.00

.SSOP24 TSSOP24 OTS340.6501 Чип IC Тест Приклучок Горат во ШтекерПроизвод Функција : 1 Користете двоен контакт технол

TSOP66 Тест Приклучок за Отворен Врвот Shrapnel Чип TSOP66-0.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адаптер Конверзија
  • Неодамнешно

TSOP66 Тест Приклучок за Отворен Врвот Shrapnel Чип TSOP66-0.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адаптер Конверзија

503.04 DEN 478.00

.TSOP66 Отвори Врвот Shrapnel Чип Тест Приклучок TSOP660.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адапте

Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и многу
  • Неодамнешно

Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и многу

240.00 DEN 204.00

.Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и м

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест
  • Неодамнешно

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест

2390.40 DEN 2199.00

.Оваа BGA1000.5 штекер се користи за да се тестираат BGA100 чип или да горатво тест.Производот се Користи : Прогр