N-2332 63A 220-250v 2P+E 3pin Индустриски Мобилни Штекер со CE, ROHS 1 Година Гаранција IP67 Степен PA66

N-2332 63A 220-250v 2P+E 3pin Индустриски Мобилни Штекер со CE, ROHS 1 Година Гаранција IP67 Степен PA66

DEN 590.40

Количина на стоки

N-2332 N-2432


Други карактеристики

Број На Модел На:
N-2332
Напон:
220-250vac
номинална currrent:
63A
боја:
Сина
Фаза:
2P+E
IP Степен:
IP67
Тежина:
1kg
Гаранција:
1 година
Материјал:
најлон PA66 + месинг
Пол:
Женски
Тип:
Индустриски Приклучок и Приклучок

Најдобри понуди

10 поставува 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН
  • Неодамнешно

10 поставува 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН

705.60 DEN 642.00

10 поставува 3 Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug / 7.8 mm светилка приклучок за Ауди "Ф