Areyourshop Аудио Приклучок од 3,5 mm Стерео 4 Пол Десен Агол Џек Plug Машки Аудио Приклучок Поврзете Лемење

Areyourshop Аудио Приклучок од 3,5 mm Стерео 4 Пол Десен Агол Џек Plug Машки Аудио Приклучок Поврзете Лемење

DEN 391.00
-0 %
DEN 391.20

Количина на стоки


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Облик : Исто како и сликата се покаже
1. Тип : Аудио Конектор
2. Eutectic Бакар диригент
3. Злато Позлатен За најдобар сигнал
4. Кабел Менгеме : Бакарни Легури
5. Наведени за жица надворешниот дијаметар до 6 mm
6. Конекции : Лемење
7. Приклучок : 3.5 mm 4 Пол Машки Џек
8. Погоден За : Слушалки, Микрофон
Пакет се вклучени :
4 Pcs
(Имаме многу Акции.ако ви требаат повеќе. ве молиме контактирајте со нас.)


Други карактеристики

Број На Модел На:
I002-A971-4PCS
Обликот:
исто како и сликата се покаже
Тип:
Аудио конектор
Кабел Менгеме:
бакарни легури
Врски:
Лемење
конектор:
3.5 mm 4 Пол Машки Џек
Одговара За:
Слушалки, Микрофон

Најдобри понуди

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест
  • Неодамнешно

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест

2390.40 DEN 2199.00

.Оваа BGA1000.5 штекер се користи за да се тестираат BGA100 чип или да горатво тест.Производот се Користи : Прогр

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок
  • Неодамнешно

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок

3456.00 DEN 3110.00

.SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS340.6501 Чип IC Тест Приклучок Горат во ШтекерПроизвод Функција : 1 Користете