22mm монтажа дијаметар HDMI конектор Женски Машки со 1m кабел

22mm монтажа дијаметар HDMI конектор Женски Машки со 1m кабел

DEN 648.00

Количина на стоки


22mm монтажа дијаметар 22mm монтажа дијаметар HDMI конектор Женски Машки со 1m кабел
Монтажа Дијаметар ............22mm
Спецификација ............ 22mm монтажа дијаметар HDMI конектор Женски Машки со 1m кабел
Температурата На Работа ................ -25 ~ +55(БЕЗ Замрзнување)
Оперативен Влажност ................... 45~85%RH(БЕЗ Кондензација)
Панел Дебелина ..................... 1~10 мм
Тело Материјал ....................... Алуминиум (сребрена капа)
Преносот Го Оценувате ..................... ≥30 MB/s
Pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Напомена :
За бесплатен товар чело на Кина пост услуга, тоа треба околу 20-40days превозот време(Fedex за 4workdays), ако се уште не го добиле по оваа смисла, pls контактирајте ме, јас ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ако стоката која сте ја добиле не може да ги исполни вашето барање, ве молиме контактирајте со нас да се реши. Ние сме онлајн секој ден.
Ви БЛАГОДАРИМЕ.


Други карактеристики

боја:
Сребрена, Црна
Пакет:
Под 5Pcs, 10-19Pcs, 100Pcs & Над
Број На Модел На:
HDMI конектор Женски Машки со 1m кабел
капа боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
Пол:
HDMI конектор Женски Машки со 1m кабел
Тип:
HDMI конектор Женски Машки со 1m кабел
Примена:
HDMI конектор Женски Машки со 1m кабел
Монтажа дупка:
22mm

Најдобри понуди

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест
  • Неодамнешно

EMMC100 BGA100 штекер ОТВОРЕН ВРВОТ smart дигитален уред за GPS уред флеш меморија податоци за обновување на толпата-во тест

2390.40 DEN 2199.00

.Оваа BGA1000.5 штекер се користи за да се тестираат BGA100 чип или да горатво тест.Производот се Користи : Прогр

10pcs/лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио Адаптер
  • Неодамнешно

10pcs/лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио Адаптер

556.80 DEN 390.00

10pcs / лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио

30 комплети 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН автомобил
  • Неодамнешно

30 комплети 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН автомобил

1540.80 DEN 1417.00

30 комплети 3 Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug / 7.8 mm светилка приклучок за Ауди "ФО

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија
  • Неодамнешно

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија

9024.00 DEN 8122.00

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit / 16 Малку Универзален Приклучок 78 / 96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pinтр

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок
  • Неодамнешно

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок

3456.00 DEN 3110.00

.SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS340.6501 Чип IC Тест Приклучок Горат во ШтекерПроизвод Функција : 1 Користете