Areyourshop Говорникот Банана Лопата Plug Џек Solderless Y Вилушка Родиум Позлатен Адаптер Црвено Црни 2 парчиња на с

Areyourshop Говорникот Банана Лопата Plug Џек Solderless Y Вилушка Родиум Позлатен Адаптер Црвено Црни 2 парчиња на с

DEN 117.60

Количина на стоки


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Облик : Исто како и сликата се покаже
1. Тип : Говорникот Банана Лопата Приклучок
2. Crimp заклучување, без лемење.
3. Материјал : Родиум Позлатен
4. Лесно да се вклопи за жица големина до 3.0 4.0 мм
5. Конектор Тело Стил : Y Вилушка
Пакет се вклучени :
2 парчиња(1 Pcs Црвена + 1 Pcs Црна)
(Имаме многу Акции.ако ви требаат повеќе. ве молиме контактирајте со нас.)


Други карактеристики

Број На Модел На:
I002-A969-2 ПАРЧИЊА
Обликот:
исто како и сликата се покаже
Тип:
Говорникот Банана Лопата Приклучок
Материјал:
Родиум Позлатен
Конектор Тело Стил:
Y Вилушка

Најдобри понуди

10pcs/лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио Адаптер
  • Неодамнешно

10pcs/лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио Адаптер

556.80 DEN 390.00

10pcs / лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок
  • Неодамнешно

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок

3456.00 DEN 3110.00

.SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS340.6501 Чип IC Тест Приклучок Горат во ШтекерПроизвод Функција : 1 Користете

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
  • Неодамнешно

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек

256.32 DEN 243.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Режим на конекција : fixed plug жица, 4 mm опашка дупка, pluggable банана приклучоци.Производ должина