5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод

DEN 175.00
-17 %
DEN 211.20

Количина на стоки


Карактеристики : Материјал : PA+Злато позлатен месинг Максимална поврзување дијаметар : 4mm Максимална го издржат струја : 32 A Приклучок должина : 61mm Количина : 10 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина : 5 Компјутери x Црвено Жица Конектори 5 Компјутери x Црното Жица Конектори


Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY

Најдобри понуди

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија
  • Неодамнешно

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија

9024.00 DEN 8122.00

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit / 16 Малку Универзален Приклучок 78 / 96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pinтр

Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и многу
  • Неодамнешно

Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и многу

240.00 DEN 204.00

.Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и м

3pcs автомобил податоци кадрава еластична кабел USB 2.0 AF/ST да стерео 3,5 мм 1/8 4 столбови аудио машки преземете OTG кабелот
  • Неодамнешно

3pcs автомобил податоци кадрава еластична кабел USB 2.0 AF/ST да стерео 3,5 мм 1/8 4 столбови аудио машки преземете OTG кабелот

470.40 DEN 447.00

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број! Опис USB женски 3.5 mm Стерео 1 / 8" машки 4 столбови Аудио Кабе

10 поставува 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН
  • Неодамнешно

10 поставува 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН

705.60 DEN 642.00

10 поставува 3 Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug / 7.8 mm светилка приклучок за Ауди "Ф