10pcs GSM/GPRS/3G внатрешни пролет антена бакар агол 24mm заварување тип

10pcs GSM/GPRS/3G внатрешни пролет антена бакар агол 24mm заварување тип

DEN 191.52

Количина на стоки

10pcs GSM/GPRS/3 G внатрешни пролет антена бакар агол 24mm заварување тип
Тип : GSM внатрешни пролет антена Фреквенциски Опсег(MHz):824-960 MHz+/1710-1990 MHz С В Р: Текст Отпорност : 50 Ohm Стекнат : 2dbi жица со дијаметар : 0.8 mm Пролет дијаметар : 5mm Агол дел должина : 9mm Вкупна должина : 24mm (вклучувајќи лемење дел) Монтажа : заварување Количина : 10pcs


Други карактеристики

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HXTX--8
Тип:
GSM внатрешна антена пролет
Фреквенција:
824-960MHz+/1710-1990MHz
Добивка:
2dBi

Најдобри понуди

10 поставува 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН
  • Неодамнешно

10 поставува 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН

705.60 DEN 642.00

10 поставува 3 Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug / 7.8 mm светилка приклучок за Ауди "Ф

30 комплети 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН автомобил
  • Неодамнешно

30 комплети 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН автомобил

1540.80 DEN 1417.00

30 комплети 3 Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug / 7.8 mm светилка приклучок за Ауди "ФО

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија
  • Неодамнешно

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit /16 Малку Универзален Приклучок 78/96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pin-трговија

9024.00 DEN 8122.00

DDR2 3 4 Мемориски Чип Тест Приклучок 8 Bit / 16 Малку Универзален Приклучок 78 / 96 Топката Pin Теренот 0.8 mm Pogo Pinтр

TSOP66 Тест Приклучок за Отворен Врвот Shrapnel Чип TSOP66-0.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адаптер Конверзија
  • Неодамнешно

TSOP66 Тест Приклучок за Отворен Врвот Shrapnel Чип TSOP66-0.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адаптер Конверзија

503.04 DEN 478.00

.TSOP66 Отвори Врвот Shrapnel Чип Тест Приклучок TSOP660.65 IC Тест Приклучок за Двоен Контакт Флеш Програмер Адапте

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
  • Неодамнешно

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек

256.32 DEN 243.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Режим на конекција : fixed plug жица, 4 mm опашка дупка, pluggable банана приклучоци.Производ должина