Бесплатен превозот 2 парчиња/многу SIM конектор притисни за телефонот

Бесплатен превозот 2 парчиња/многу SIM конектор притисни за телефонот

DEN 240.00

Количина на стоки

Добредојдовте на нашата продавница! НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ!~~~~~~~~~~~~~~
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ-
100% производителот,100% висок квалитет !
СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.
Ако ви треба други видови на DC моќност џек можете да ме праша онлајн~
Ако ви требаат посебни видови ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~
Кина Производителот е тука и чека на вас!
За Експрес-
Во нашата продавница ние поддршка подолу превозот начини од страна на слободен трошоци.
Кина пост воздух mail >20-50days испорака.Некои земји не се појави можете да побарате од нас онлајн доколку се поддржани. Кина пост воздух колет >20-50days испорака. Хонгконг пост воздух mail >20-50days испорака. Хонгконг пост воздух колет >20-50days испорака. DHL & ЕМС & ПРОЗОРЦИ & FEDEX нема бесплатен превозот обвиненија, но има голем попуст.
За Увозни давачки-
Меѓународни Купувачи-Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската
канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.
За Повратни Информации-
Ако купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро . Ако купувачот има било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail.Без оглед на тоа што проблемот ќе најдете решенија.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори во времето потоа да се користат и други начини
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
ДА ИМААТ ДОБАР ВРЕМЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!


Други карактеристики

Број На Модел На:
sim конектор
is_customized:
Yes
Примена:
полнење на телефонот
Тип:
Тип-В
Пол:
Женски

Најдобри понуди

10pcs/лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио Адаптер
  • Неодамнешно

10pcs/лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио Адаптер

556.80 DEN 390.00

10pcs / лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Џек Злато Позлатен 6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Аудио

30 комплети 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН автомобил
  • Неодамнешно

30 комплети 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН автомобил

1540.80 DEN 1417.00

30 комплети 3 Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug / 7.8 mm светилка приклучок за Ауди "ФО

10 поставува 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН
  • Неодамнешно

10 поставува 3Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug/ 7.8 mm светилка приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН

705.60 DEN 642.00

10 поставува 3 Pin 7.8 mm H4 Автомобил конектор,H4 Авто светилка носителот plug / 7.8 mm светилка приклучок за Ауди "Ф

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок
  • Неодамнешно

10 компјутери / многу SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS-34-0.65-01 Чип IC Тест Приклучок Горат во Штекер Отскокнување Приклучок

3456.00 DEN 3110.00

.SSOP28 TSSOP28 Програмирање Штекер OTS340.6501 Чип IC Тест Приклучок Горат во ШтекерПроизвод Функција : 1...

10 сетови 2 Pin/начин 2.8 mm Авто конектор,Автомобил Водоотпорен Електричниот конектор Машки&Женски комплет за автомобил, мотоцикл
  • Неодамнешно

10 сетови 2 Pin/начин 2.8 mm Авто конектор,Автомобил Водоотпорен Електричниот конектор Машки&Женски комплет за автомобил, мотоцикл

552.00 DEN 508.00

10 сетови 2 Pin / начин 2.8 mm Авто конектор,Автомобил Водоотпорен Електричниот конектор Машки&Женски комплет

10 сетови 1 Игла/начин 2,5 mm Водоотпорен Електричниот конектор за полнење,машки & женски приклучок за полнач за автомобил, Мотор
  • Неодамнешно

10 сетови 1 Игла/начин 2,5 mm Водоотпорен Електричниот конектор за полнење,машки & женски приклучок за полнач за автомобил, Мотор

710.40 DEN 654.00

10 сетови 1 Игла / начин 2,5 mm Водоотпорен Електричниот конектор за полнење,машки и женски приклучок за пол

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
  • Неодамнешно

10pcs Банана Приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек

256.32 DEN 243.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Режим на конекција : fixed plug жица, 4 mm опашка дупка, pluggable банана приклучоци.Производ должина

Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и многу
  • Неодамнешно

Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и многу

240.00 DEN 204.00

.Iphone reballing матрицата 304 челик многу bga матрицата лесно rework мобилен заштита на чип за NAND чип WIFI ПРОЦЕСОР и м