FPC / FFC LCD Штекер 0.5 Теренот 6/7/8/10/12/16 Задните Флип Тип

FPC / FFC LCD Штекер 0.5 Теренот 6/7/8/10/12/16 Задните Флип Тип

DEN 318.00
-15 %
DEN 374.40

Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$17.5
$25
$13.7
$48.5
$15.3
$7.8
$8.8
$25
wy-приклучок-крај
FPC / FFC LCD Штекер 0.5 Теренот 6/7/8/10/12 Задните Флип Тип
Пакетот вклучува : 5pcs


Други карактеристики

боја:
6Pin, 7Pin, 8Pin, 10Pin, 12Pin, 16Pin
Број На Модел На:
конектор

Најдобри понуди

50 компјутери / многу Врвен Квалитет на 6-12mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M20*1.5
  • Неодамнешно

50 компјутери / многу Врвен Квалитет на 6-12mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M20*1.5

190.56 DEN 177.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5
  • Неодамнешно

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5

286.56 DEN 266.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1