10Pcs Мешани Круг Смола Snap Притиснете Копчињата Шарм Кликнете 18x9mm

10Pcs Мешани Круг Смола Snap Притиснете Копчињата Шарм Кликнете 18x9mm

DEN 236.00
-10 %
DEN 262.08

Количина на стоки

10 Pcs Мешани Круг Смола Snap Притиснете Копчињата Шарм Кликнете 18x9mm Забелешка : бои и количината на секоја боја ќе бидат различни од слика !!
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Snap Копчиња Материјал Смола+Бакар(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 18x9mm( 6/8" x 3/8") Дебелина : 9mm( 3/8") Snap Fastener : 5.5 мм( 2/8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Количество 10 Компјутери на Дел НЕ. N64


Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Бренд Име:
Бамбус Шарм
Техника:
Обоена
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
N64

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM T5(12.4 mm) snap копчето B17 Диња Портокалова боја за шиење бебе боја пластични fastener
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM T5(12.4 mm) snap копчето B17 Диња Портокалова боја за шиење бебе боја пластични fastener

DEN 297.60

Име : KAM snap fastener копчетоМатеријал : пластика (ABS)Боја : B17Диња ПортокалГолемина : 12.4 mm(T5)Количина : 100setако ви

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B28 Темна боја на Лаванда snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B28 Темна боја на Лаванда snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето

DEN 297.60

Име : KAM snap fastener копчетоМатеријал : пластика (ABS)Боја : B28Темно ЛавандаГолемина : 12.4 mm(T5)1 инч=2.54 см 1cm=0.393 инче

Висок Квалитет на Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб го Поставите Часовникот Рог Копчето
  • Неодамнешно

Висок Квалитет на Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб го Поставите Часовникот Рог Копчето

DEN 383.52

Име : Висок Квалитет На Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб Го П

60pcs 25мм 4 дупки ласерско гравирање шема темно кафеава боја на дрво грб копчиња за шиење чевли дома занает облека декоративни
  • Неодамнешно

60pcs 25мм 4 дупки ласерско гравирање шема темно кафеава боја на дрво грб копчиња за шиење чевли дома занает облека декоративни

479.04 DEN 431.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалПриродни круша дрвоБоја

Трговија на големо 20pcs/многу rhinestones копчето кристал гроздобер копчето DIY мобилен телефон коса декорација Додатоци YF124
  • Неодамнешно

Трговија на големо 20pcs/многу rhinestones копчето кристал гроздобер копчето DIY мобилен телефон коса декорација Додатоци YF124

DEN 441.60

Напомена : 1)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.2)може да Има