New 30Pcs Rhinestones Пеперутка Копчиња за DIY Коса додатоци и кеси Декоративни HZ268

New 30Pcs Rhinestones Пеперутка Копчиња за DIY Коса додатоци и кеси Декоративни HZ268

DEN 1382.40

Количина на стоки

*Боја : Како на сликата * Дијаметар : околу 35*43mm. *Материјал : Алуминиумски+Позлата+ Rhinestones *Пакет : 30 Pcs *Главно се користат во облека украсни копчиња, коса клипови, нараквици, кеси ,DIY телефон случај и додатоци


Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Бренд Име:
Engood
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Пеперутка
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
HZ268

Најдобри понуди

60pcs 25мм 4 дупки ласерско гравирање шема темно кафеава боја на дрво грб копчиња за шиење чевли дома занает облека декоративни
  • Неодамнешно

60pcs 25мм 4 дупки ласерско гравирање шема темно кафеава боја на дрво грб копчиња за шиење чевли дома занает облека декоративни

479.04 DEN 431.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалПриродни круша дрвоБоја

250pcs White / Black / Кафе ласерски рачно изработени знаци за diy занает Класичен Дрво копчиња за рачно изработени Занаетчиски
  • Неодамнешно

250pcs White / Black / Кафе ласерски рачно изработени знаци за diy занает Класичен Дрво копчиња за рачно изработени Занаетчиски

521.76 DEN 469.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалДрвени, ласерски писмоБо

Бесплатен Превозот 100 Компјутери Бела Имитација Бисер љубов срцето Пластични Копчиња Одговара за Шиење 12.0 mm
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 100 Компјутери Бела Имитација Бисер љубов срцето Пластични Копчиња Одговара за Шиење 12.0 mm

619.20 DEN 588.00

Добредојдовте Виножито е копчето продавница1.Големина : 11*13mm2.Боја : бела3.Материјал : Пластика4.Тип : Љубо

Висок Квалитет на Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб го Поставите Часовникот Рог Копчето
  • Неодамнешно

Висок Квалитет на Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб го Поставите Часовникот Рог Копчето

DEN 383.52

Име : Висок Квалитет На Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб Го П

100pcs Дрвени Buttons2 Дупки Шиење Додатоци За Везана рачно изработени Писмо Љубов Scrapbooking за Облека, Украсни Копчиња
  • Неодамнешно

100pcs Дрвени Buttons2 Дупки Шиење Додатоци За Везана рачно изработени Писмо Љубов Scrapbooking за Облека, Украсни Копчиња

124.80 DEN 96.00

Гостин Recomment100% сосема нов и висок квалитет на 100pcs 2 Дупки Дрвени Шиење Копчиња Бележник DIY рачно изработе

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B28 Темна боја на Лаванда snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B28 Темна боја на Лаванда snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето

DEN 297.60

Име : KAM snap fastener копчетоМатеријал : пластика (ABS)Боја : B28Темно ЛавандаГолемина : 12.4 mm(T5)1 инч=2.54 см 1cm=0.393 инче