New 100Pcs Кристал Кристал Пеперутка и цвет Бисер Копчето за Свадба декорација и DIY коса accessiores HZ280

New 100Pcs Кристал Кристал Пеперутка и цвет Бисер Копчето за Свадба декорација и DIY коса accessiores HZ280

DEN 883.20

Количина на стоки

1. Состојба : 100% Сосема нов 2. Боја : можете да избор на боја по 3. Пакет : 100pcs 4. Материјал : Кристал + Бакар+Позлата 5.Функција : Главно се користи во облека украсни копчиња, коса клипови, нараквици, чанти и додатоци 6 : Големина : околу 17*18mm.


Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Engood
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
HZ280
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
acryl
Обликот:
Цвет

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM T5(12.4 mm) snap копчето B17 Диња Портокалова боја за шиење бебе боја пластични fastener
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM T5(12.4 mm) snap копчето B17 Диња Портокалова боја за шиење бебе боја пластични fastener

DEN 297.60

Име : KAM snap fastener копчетоМатеријал : пластика (ABS)Боја : B17Диња ПортокалГолемина : 12.4 mm(T5)Количина : 100setако ви

100pcs Дрвени Buttons2 Дупки Шиење Додатоци За Везана рачно изработени Писмо Љубов Scrapbooking за Облека, Украсни Копчиња
  • Неодамнешно

100pcs Дрвени Buttons2 Дупки Шиење Додатоци За Везана рачно изработени Писмо Љубов Scrapbooking за Облека, Украсни Копчиња

124.80 DEN 96.00

Гостин Recomment100% сосема нов и висок квалитет на 100pcs 2 Дупки Дрвени Шиење Копчиња Бележник DIY рачно изработе

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B33 Црвеникаво-Розова боја snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B33 Црвеникаво-Розова боја snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето

DEN 297.60

Име : KAM snap fastener копчетоМатеријал : пластика (ABS)Боја : B33Црвеникава РозоваГолемина : 12.4 mm(T5)1 инч=2.54 см 1cm=0.393

Трговија на големо 20pcs/многу rhinestones копчето кристал гроздобер копчето DIY мобилен телефон коса декорација Додатоци YF124
  • Неодамнешно

Трговија на големо 20pcs/многу rhinestones копчето кристал гроздобер копчето DIY мобилен телефон коса декорација Додатоци YF124

DEN 441.60

Напомена : 1)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.2)може да Има

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B18 Пастелни Розова боја snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B18 Пастелни Розова боја snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето

DEN 297.60

Име : KAM snap fastener копчетоМатеријал : пластика (ABS)Боја : B18Пастел, РозоваГолемина : 12.4 mm(T5)1 инч=2.54 см 1cm=0.393 инч

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B28 Темна боја на Лаванда snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 ја поставува KAM B28 Темна боја на Лаванда snap копчето за шиење бебе боја пластични fastener snap копчето

DEN 297.60

Име : KAM snap fastener копчетоМатеријал : пластика (ABS)Боја : B28Темно ЛавандаГолемина : 12.4 mm(T5)1 инч=2.54 см 1cm=0.393 инче

Бесплатен Превозот 100 Компјутери Бела Имитација Бисер љубов срцето Пластични Копчиња Одговара за Шиење 12.0 mm
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 100 Компјутери Бела Имитација Бисер љубов срцето Пластични Копчиња Одговара за Шиење 12.0 mm

619.20 DEN 588.00

Добредојдовте Виножито е копчето продавница1.Големина : 11*13mm2.Боја : бела3.Материјал : Пластика4.Тип : Љубо