Шик Злато Во Боја Лист Headpiece Остава Косата Со Чешел Клип Ткаенината Tassel Глава Парче Синџир Жените Опаѓањето На Накит За Свадба

Шик Злато Во Боја Лист Headpiece Остава Косата Со Чешел Клип Ткаенината Tassel Глава Парче Синџир Жените Опаѓањето На Накит За

DEN 111.00
-10 %
DEN 123.84

Количина на стоки


Бренд : Здраво Убавина
Предмет Тип : Мода Жените Коса, Накит,Девојки Headpiece
Настани : Изложба/Партија /Матурска /Годишнината/Оглас
Подарок за : Роденден/Travel/Божиќ Подарок /Нова Година/Промоција
Еколошки Стандард : Олово, Никел слободни
Испраќање Датум : Во Рок Од 3 Дена
За трговија на Големо и пад на превозот За промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 3-7 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекува
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.
За било какви прашања за производи
можете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа


Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Чешли
Бренд Име:
Здраво Убавина
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW373
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
самовила
Име на производ:
златен лист headpiece
боја:
Злато
Големина:
за жените
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена

Најдобри понуди

8.2 cm Долга Коса Банана Клипови Нова Мода Коса, Накит, Додатоци за Коса Barrettes Клипови За Жени, Девојки Тиара Подарок (LG830060)
 • Неодамнешно

8.2 cm Долга Коса Банана Клипови Нова Мода Коса, Накит, Додатоци за Коса Barrettes Клипови За Жени, Девојки Тиара Подарок (LG830060)

240.00 DEN 144.00

8.2 cm Долга Коса Банана Клипови Нова Мода Коса, Накит, Додатоци за Коса Barrettes Клипови За Жени, Девојки Тиар

црна цвет монистра магија чешел 100 компјутери/многу лесно updo специјални божиќ чешел лесно за професионални дама
 • Неодамнешно

црна цвет монистра магија чешел 100 компјутери/многу лесно updo специјални божиќ чешел лесно за професионални дама

7200.00 DEN 6696.00

црна цвет монистра магија чешел 100 компјутери / многу лесно updo специјални божиќ чешел лесно за професион

Headbands Дама Готски Барок Стил Злото Кралицата Круна Тиара Цвет Камен Мрежа Ноќта На Вештерките Фенси Облека Партија Чипка
 • Неодамнешно

Headbands Дама Готски Барок Стил Злото Кралицата Круна Тиара Цвет Камен Мрежа Ноќта На Вештерките Фенси Облека Партија Чипка

DEN 239.52

ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИВкупна големина : Тоа може да се приспособи и да одговара на повеќето луѓе.Метал

Рачно изработени, Отворајќи CZ Јасно Тиара Булчински Свадба Коса, Накит Додатоци Жените Церемонија Круна Деверуша Theadband R15090
 • Неодамнешно

Рачно изработени, Отворајќи CZ Јасно Тиара Булчински Свадба Коса, Накит Додатоци Жените Церемонија Круна Деверуша Theadband R15090

DEN 1900.80

Опис : Висок Квалитет Tiaras,Направени од страна на Микро, Отворајќи,без лепила,фол не е лесно Материјал : Ба

Трговија на големо 50PCs 22MM рачно изработени Flatback Chiffon Цвеќиња Занает Копчето Печ Налепница Занает Одговара на Облека,
 • Неодамнешно

Трговија на големо 50PCs 22MM рачно изработени Flatback Chiffon Цвеќиња Занает Копчето Печ Налепница Занает Одговара на Облека,

929.28 DEN 836.00

Discription : Предмет тип : бебе девојка дама todder коса, накит headband декорација материјалМатеријал : чипка chiffon н

CC tiaras и коронки hairband ангажман свадба коса додатоци за невестата накит едноставен дизајн принцезата на вода капка cz XY156
 • Неодамнешно

CC tiaras и коронки hairband ангажман свадба коса додатоци за невестата накит едноставен дизајн принцезата на вода капка cz XY156

765.12 DEN 497.00

започнетекрајотCC tiaras и коронки hairband ангажман свадба коса додатоци за невестата накит едноставен дизај

Домот Срце Облик на Косата Barrettes Банана Клипови Коса Ноктот За Жени Едноставно Шноли Девојки Коса Додатоци Headdress (LG830056)
 • Неодамнешно

Домот Срце Облик на Косата Barrettes Банана Клипови Коса Ноктот За Жени Едноставно Шноли Девојки Коса Додатоци Headdress (LG830056)

235.20 DEN 141.00

Домот Срце Облик на Косата Barrettes Банана Клипови Коса Ноктот За Жени Едноставно Шноли Девојки Коса Додат

Најновите 10 Метри Филц од Волна Лента Riband Одговара рачно изработени Јазол Лакови Облека, Чевли Коса, Накит Подарок Кутија
 • Неодамнешно

Најновите 10 Метри Филц од Волна Лента Riband Одговара рачно изработени Јазол Лакови Облека, Чевли Коса, Накит Подарок Кутија

863.52 DEN 777.00

Discription : Предмет тип : бебе девојка дама todder коса, накит headband декорација материјалМатеријал : волна почув

Верверица рачно изработени врежан Кинески Јапонски античките дрво коса стапови иглички украс за жените Секојдневен главата накит
 • Неодамнешно

Верверица рачно изработени врежан Кинески Јапонски античките дрво коса стапови иглички украс за жените Секојдневен главата накит

249.12 DEN 137.00

Здраво, драги клиент! Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас : 1 Dropshipping , тргов

HIMSTORY рачно изработени Злато Ајфеловата Кула Дизајни Коса Круна Earring Прстени Булчински Свадба Fascinator Косата Додаток
 • Неодамнешно

HIMSTORY рачно изработени Злато Ајфеловата Кула Дизајни Коса Круна Earring Прстени Булчински Свадба Fascinator Косата Додаток

768.00 DEN 684.00

Сите ред ќе бидат испратени во рок од 13 дена по исплата е расчисти.ако постои exceotion,ние ќе ги стави информ

50PCS/МНОГУ Бамбус коса прстен Еластична конска опашка на Носителите на Коса Додатоци Девојка Жените Гумени Бендот Бесплатен
 • Неодамнешно

50PCS/МНОГУ Бамбус коса прстен Еластична конска опашка на Носителите на Коса Додатоци Девојка Жените Гумени Бендот Бесплатен

DEN 624.00

50 PCS / МНОГУ Бамбус коса прстен Еластична конска опашка на Носителите на Коса Додатоци Девојка Жените Гу

100Pcs/многу Бонбони Боја на Косата Бенд Додатоци Девојка Hairband Коса Прстен на Големо на Телефонска Линија на Рабовите Триаголник
 • Неодамнешно

100Pcs/многу Бонбони Боја на Косата Бенд Додатоци Девојка Hairband Коса Прстен на Големо на Телефонска Линија на Рабовите Триаголник

1029.60 DEN 772.00

Големина : надворешниот кол е 3.5 см ,Тежина : 3g / pcБоја : Комбинација Од Страна На Случаен Избор

Браун монистра магија чешел 12 компјутери/многу лесно updo специјални божиќ чешел лесно, и за професионална работа дама на косата
 • Неодамнешно

Браун монистра магија чешел 12 компјутери/многу лесно updo специјални божиќ чешел лесно, и за професионална работа дама на косата

1295.52 DEN 1205.00

Браун монистра магија чешел 12 компјутери / многу лесно updo специјални божиќ чешел лесно, и за професионал