Акрилик Коса Ноктот Клип Златни Заби Легура корејски Стил на коса и накит Триаголник Косата со Стегач LD52

Акрилик Коса Ноктот Клип Златни Заби Легура корејски Стил на коса и накит Триаголник Косата со Стегач LD52

DEN 330.24

Количина на стоки


start224686227410394
Индивидуални купување, по купувањето да им овозможи на продавачот да ги менувате цена
+
= $7.6
+
= $8.3
+
= $10.3
end224686227410394
Акрилик Коса Ноктот Клип Златни Заби Легура корејски Стил на коса и накит Триаголник Косата со Стегач LD52
големина : 9.5 cm*4.5 cm
start224686227410595
end224686227410595


Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Буена
Број На Модел На:
LD52
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Тип:
Губење На Канџи
Материјал:
Акрилик/Легура
Големина:
Big size
Обликот:
триаголник
боја:
розова,сина,црвена,кафе,бела
се продава:
трговија на големо/ мало
ОЕМ:
Yes
Место:
Кина

Најдобри понуди

2017 Мода Симпатична Коса Орнаменти Ноктот Смола Додатоци за Коса Канџи Клип За Жени, Девојки Лак Ноктот Коса Клипови Тиара (LG820057)
 • Неодамнешно

2017 Мода Симпатична Коса Орнаменти Ноктот Смола Додатоци за Коса Канџи Клип За Жени, Девојки Лак Ноктот Коса Клипови Тиара (LG820057)

224.64 DEN 135.00

2017 Мода Симпатична Коса Орнаменти Ноктот Смола Додатоци за Коса Канџи Клип За Жени, Девојки Лак Ноктот К

Бесплатен Превозот 20PCs/Многу 30ММ рачно изработени Flatback Chiffon Цвет Печ Одговара Девојки Коса, Накит Клипови Еластична
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 20PCs/Многу 30ММ рачно изработени Flatback Chiffon Цвет Печ Одговара Девојки Коса, Накит Клипови Еластична

1050.72 DEN 946.00

Discription : Предмет тип : бебе девојка дама todder коса, накит headband декорација материјалМатеријал : чипка chiffon н

Трговија на големо 50PCs 22MM рачно изработени Flatback Chiffon Цвеќиња Занает Копчето Печ Налепница Занает Одговара на Облека,
 • Неодамнешно

Трговија на големо 50PCs 22MM рачно изработени Flatback Chiffon Цвеќиња Занает Копчето Печ Налепница Занает Одговара на Облека,

929.28 DEN 836.00

Discription : Предмет тип : бебе девојка дама todder коса, накит headband декорација материјалМатеријал : чипка chiffon н

500pcs 40mm ткаенина Чувствува Писмо едукативни играчки печ applique за DIY случаен микс Поставите А до Ш Азбука се Чувствува
 • Неодамнешно

500pcs 40mm ткаенина Чувствува Писмо едукативни играчки печ applique за DIY случаен микс Поставите А до Ш Азбука се Чувствува

DEN 959.52

99 ЗА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ,Не MOQ,но pls бидете сигурни дека вашата цел износ над $9.Затоа ве молиме проверете

крем монистра rosebud магија чешел 12 компјутери/многу класични чешел Лесно да се Користи професионална дама коса среди
 • Неодамнешно

крем монистра rosebud магија чешел 12 компјутери/многу класични чешел Лесно да се Користи професионална дама коса среди

DEN 1295.52

крем монистра rosebud магија чешел 12 компјутери / многу класични чешел Лесно да се Користи професионална да

50PCS/МНОГУ Бамбус коса прстен Еластична конска опашка на Носителите на Коса Додатоци Девојка Жените Гумени Бендот Бесплатен
 • Неодамнешно

50PCS/МНОГУ Бамбус коса прстен Еластична конска опашка на Носителите на Коса Додатоци Девојка Жените Гумени Бендот Бесплатен

DEN 624.00

50 PCS / МНОГУ Бамбус коса прстен Еластична конска опашка на Носителите на Коса Додатоци Девојка Жените Гу

Верверица рачно изработени врежан Кинески Јапонски античките дрво коса стапови иглички украс за жените Секојдневен главата накит
 • Неодамнешно

Верверица рачно изработени врежан Кинески Јапонски античките дрво коса стапови иглички украс за жените Секојдневен главата накит

249.12 DEN 137.00

Здраво, драги клиент! Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас : 1 Dropshipping , тргов

Најновите 10 Метри Филц од Волна Лента Riband Одговара рачно изработени Јазол Лакови Облека, Чевли Коса, Накит Подарок Кутија
 • Неодамнешно

Најновите 10 Метри Филц од Волна Лента Riband Одговара рачно изработени Јазол Лакови Облека, Чевли Коса, Накит Подарок Кутија

863.52 DEN 777.00

Discription : Предмет тип : бебе девојка дама todder коса, накит headband декорација материјалМатеријал : волна почув

HIMSTORY рачно изработени Злато Ајфеловата Кула Дизајни Коса Круна Earring Прстени Булчински Свадба Fascinator Косата Додаток
 • Неодамнешно

HIMSTORY рачно изработени Злато Ајфеловата Кула Дизајни Коса Круна Earring Прстени Булчински Свадба Fascinator Косата Додаток

768.00 DEN 684.00

Сите ред ќе бидат испратени во рок од 13 дена по исплата е расчисти.ако постои exceotion,ние ќе ги стави информ

Целосна ААА CZ Teardrop Тиара Brida Свадба Коса, Накит Микро Отвори Партија Коса Додатоци за Жени Роденден Круна TR15071
 • Неодамнешно

Целосна ААА CZ Teardrop Тиара Brida Свадба Коса, Накит Микро Отвори Партија Коса Додатоци за Жени Роденден Круна TR15071

2399.52 DEN 1680.00

Опис : Висок Квалитет Tiaras,Направени од страна на Микро, Отворајќи,без лепила,фол не е лесно Материјал : Ба

CC Tiaras И Коронки Hairbands CZ Монистра Принцеза Шупливи Дизајн Свадба Коса Додатоци За Невестата Ангажман Накит Монистра HG067
 • Неодамнешно

CC Tiaras И Коронки Hairbands CZ Монистра Принцеза Шупливи Дизајн Свадба Коса Додатоци За Невестата Ангажман Накит Монистра HG067

736.32 DEN 479.00

CC Tiaras И Коронки Hairbands CZ Монистра Принцеза Шупливи Дизајн Свадба Коса Додатоци За Невестата Ангажман Нак