I6/6s луксузни 3D DIY Bling кристал Зајакот Крзно Случај За iPhone7 7plus 6s Плус 6plus 5S SE 4S Симпатична фокс топло меки Влакна кадифен

I6/6s луксузни 3D DIY Bling кристал Зајакот Крзно Случај За iPhone7 7plus 6s Плус 6plus 5S SE 4S Симпатична фокс топло меки Влакна

DEN 501.00
-5 %
DEN 527.52

Количина на стоки


за iphone 5 5s se
за iphone 6 6s 4.7 инчен
за iphone 6plus 6splus 5.5 инчен
за iphone 7 4.7 инчен
за iphone 7plus 5.5 инчен
не цел ред
Превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Pro/ Продажба е Превозот метод не е на следење на број вести., ако не го примите пакет ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорача време. наредби целосна $5 или повеќе од $ 5 ќе ја испрати преку кина пост регистрирани Воздух mail. ако треба на следење на вести, ве молиме изберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail проверка на следење на вести, како што следува :
Драги пријатели,
Ве молиме бидете сигурни да го напишете правилниот детални адреса, ако откривање на погрешна адреса, ве молиме да ни кажете нешто да се промени. Ако адреса не е детални или не, ќе не прими стоката. напомена : слободен shpping од Кина пост, ќе се 10-30 дена
некое време може да биде потребно 60days ~ 90days, ние само бидете сигурни дека бродот во 3 дневна
Не можете да бидете сигурни дека кога ќе може да се добие
ако ви треба брзо можете да изберете DHL, или ЕМС, ви благодариме
Руски клиенти мора да се види :
1.бидејќи руската Пост обезбедува лична купите предмети мора да биде полно име на примачот.
2.Бидејќи руската царинските прописи : бара комерцијални курир мора да има комерцијална името на компанијата.
Ако било какви прашања или ви се Потребни други спецификации, ве молиме E-mail или Trade Manager за мене или Порака во ред
Оваа продавница поддршка Меша Многу, Треба други производи, ве Молиме контактирајте ме.
Ние се утврдува цена, количина, товарни цена.Јас ќе нови налози за
вие.Ова може да се спаси товар на трошоците за вас.
(Итна потреба производи : изберете "DHLили"ЕМС"")
(Другите се само поддршка на пратката од страна на "HK Пост Воздух Mail" и "Кина Пост Воздух Mail")
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "DHL" "HK Пост Воздух Mail" "Кина Пост Воздух Mail", 'e Packet'
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.


Други карактеристики

Материјал:
за iphone 4 и 4s, iphone 5 5s se, за iphone 6 6s, за iphone7, за iphone 7plus, за iphone 6plus 6sp
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 4,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Големина:
for iphone
дизајн:
Егзотични,Jewelled,Симпатична,Апстракт
Тип:
кристал случај
Бренд Име:
BotexBling
Карактеристики:
Симпатична
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Случај

Најдобри понуди

Kerzzil За iPhone 7 6 6S Плус Bling Дијамант Зајакот Крзно Случај Фокс Главата Телефон Случај Маска За iPhone 6 6s плус 7 7 плус
  • Неодамнешно

Kerzzil За iPhone 7 6 6S Плус Bling Дијамант Зајакот Крзно Случај Фокс Главата Телефон Случај Маска За iPhone 6 6s плус 7 7 плус

445.92 DEN 379.00

Пакет се вклучени : 1 X Phone случај1 X Opp вреќаОпис На Производот : 1 Луксузна Креативни фокс главата Дијамант

Телефон случај За Huawei Чест 5X случај Силикони Случај Покрие нов луксузен прстен Носителот огледало Мека TPU Случај За Huawei
  • Неодамнешно

Телефон случај За Huawei Чест 5X случај Силикони Случај Покрие нов луксузен прстен Носителот огледало Мека TPU Случај За Huawei

268.80 DEN 215.00

modname=ckeditor1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ни

Луксузна Bling Дијамант Телефон Случај Сјајот Кристал Кристал Покритие за OPPO R7 R7S, R9/Ф1 Плус, R9S R9S Плус R11 R11 Плус
  • Неодамнешно

Луксузна Bling Дијамант Телефон Случај Сјајот Кристал Кристал Покритие за OPPO R7 R7S, R9/Ф1 Плус, R9S R9S Плус R11 R11 Плус

508.32 DEN 407.00

Луксузна Bling Дијамант Телефон Случај Сјајот Кристал Кристал Покритие за OPPO R7 R7 S, R9 / Ф1 Плус, R9 S R9 S Плус R11 R

Телефон Случај За Huawei Чест 7 Случај Силикони Мека TPU Кристал сјајот Bling За Huawei Чест 7i покрие Транспарентен Случај
  • Неодамнешно

Телефон Случај За Huawei Чест 7 Случај Силикони Мека TPU Кристал сјајот Bling За Huawei Чест 7i покрие Транспарентен Случај

119.04 DEN 95.00

modname=ckeditor1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ни

3D Мода Сјајот Покрие Capa За Samsung Галакси S5 S6 работ Плус S7 S8 Плус Телефон Случај Имајте на ум 4 5 Fundas Цртан филм Мики
  • Неодамнешно

3D Мода Сјајот Покрие Capa За Samsung Галакси S5 S6 работ Плус S7 S8 Плус Телефон Случај Имајте на ум 4 5 Fundas Цртан филм Мики

211.20 DEN 173.00

Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте директно со нас за реш

redmi Про Телефон Случај За Xiaomi redmi 3X Случај Силикони Мека TPU Кристал сјај За Xiaomi redmi 3 3S покрие Транспарентен Случај
  • Неодамнешно

redmi Про Телефон Случај За Xiaomi redmi 3X Случај Силикони Мека TPU Кристал сјај За Xiaomi redmi 3 3S покрие Транспарентен Случај

119.04 DEN 95.00

modname=ckeditorСлучај За Xiaomi redmi 3 pro / redmi 3 S / redmi 3 XНе може да се користи за Redmi 31.Ако вашиот потврда дојде време,