Вистински зајакот крзно замервам /Природни сива Зајак кожа, крзно плоча

Вистински зајакот крзно замервам /Природни сива Зајак кожа, крзно плоча

DEN 864.00

Количина на стоки


Вистински зајакот крзно замервам /Природни сива Зајак кожа, крзно плоча Опис на Производот
Име На Производ
Вистински зајакот крзно замервам /Природни сива Зајак кожа, крзно плоча
Стил Бр.
Топ 1
Функција
Меки, Зима, Топло, Мода
Употреба
Облека, Јакна, Зимски капут, Додатоци
Боја
Природни Сива/ Природни Кафеава/ Бело/ Црна
Стил
Зајакот Плоча
Големина
105*55cm
MOQ
1 Pcs
Цена Рок
ФОБ Кина(EXW/CIF)
Начин На Плаќање
Т/T, L/C, Western Union, Money Gram, Paypal
Примерок Време
7-15 Days по приемот на финализиран уметнички дела или оригинални примероци
Природна Бела боја Природни Кафеава Боја Обоена Боја
Производ Picturtes
Висока густина крзно И врвен квалитет на Природен сива Зајак кожа, крзно плоча Вистински зајакот крзно Бренд најновите дизајн вистински зајакот кожата Природни сива зајак крзно замервам плоча OEMservice е достапна Големина и Боја може да се прилагоди на вашите барања
Детали За Производот
Боење Боја
Како да се идентификуваат Зајакот Крзно
Како да се идентификуваат вистински Природен сива Зајак кожа, крзно плоча
1. Добар квалитет крзно е се чувствува многу мека, коса е густа и сјај, боја е во согласност.
2. Лизгајте нагоре и задниот дел од крзно од вашата рака, ако се чувствувате многу мека и мазна и не се најде ќелава или слабо боја,
овој тип на кожа е добро крзно.
3. Добар квалитет крзно е без мирис.
4. Изгледот на производот работа, добар квалитет крзно крзно нож област е уредни и мазна, на отклонување на ленти
е тесна и уредни. Пакување & Испорака
Пакување
* Вистински зајакот крзно замервам /Природни сива Зајак кожа, крзно плоча Спакувани во поли торба, картонска кутија outerpacking, или според клиенти посебно барање.
* Не е важно кој пакет,има Вода-доказ и влага - доказ мерки, за заштита на крзно и за време на испорака.Па таму не грижете се на штета на Вистински зајакот крзно замервам /Природни сива Зајак кожа, крзно плоча
Испорака
* Брод од експрес(од врата до врата)(курирската служба dhl.тнт.ups-от.fedex.ems)
* Брод од страна на воздух express до аеродромот
* Брод од страна на морето Контактирајте со Нас
Контактирајте Со Нас


Други карактеристики

Употреба:
Дома Текстил,Облека,Авто Тепих
Број На Модел На:
Топ 1
Големина:
About 55*105 cm
Тежина:
0.75kg/pcs
Тип:
плоча
Материјал:
Зајакот
Бренд Име:
ZQALICE
Шема:
Пржен
Објектот:
Зајакот крзно плоча
боја:
Природни Сива/ Природни Кафеава/ Бело/ Црна
MOQ:
1 buc

Најдобри понуди

Жолто црно бела браун 5cm долго faux крзно ткаенина меки спуштени коса ткиво ткаенина tela tejido за зимски бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Жолто црно бела браун 5cm долго faux крзно ткаенина меки спуштени коса ткиво ткаенина tela tejido за зимски бесплатен превозот

1872.00 DEN 936.00

Боја : Мулти боја солидна по слик тежина : 500g / дворот Ширина : 160cm(63") Материјал : Полиестер Гласат единица :

Луксузна меки виножито боја faux зајакот крзно ткаенина 1.2 см долго крзно tissu tecidos steffons за зимско палто DIY додатоци
  • Неодамнешно

Луксузна меки виножито боја faux зајакот крзно ткаенина 1.2 см долго крзно tissu tecidos steffons за зимско палто DIY додатоци

3456.00 DEN 1901.00

ИМЕ : Нова мода faux зајакот крзно ткаенинаБОЈА : Виножито боја на слик MATETIAL : ПолиестерШИРИНА&ГОЛЕМИНА : 160c

Сива боја бела melange врвот обоена faux фокс крзно ткаенина кадифен имитација на крзно ткиво telas tecidos stoffen за DIY 180*50cm
  • Неодамнешно

Сива боја бела melange врвот обоена faux фокс крзно ткаенина кадифен имитација на крзно ткиво telas tecidos stoffen за DIY 180*50cm

4680.00 DEN 2340.00

ИМЕ : Нова мода faux крзно ткаенинаБОЈА : Сива боја / Бела по слик MATETIAL : ПолиестерШИРИНА&ГОЛЕМИНА : 180cm±5%(70.9")