Бесплатен превозот!слободен шминка и очи! врвен квалитет на 1/3 bjd кукла момче машки 2011 ЗИМСКИ НАСТАН

Бесплатен превозот!слободен шминка и очи! врвен квалитет на 1/3 bjd кукла момче машки 2011 ЗИМСКИ НАСТАН

DEN 10464.00

Количина на стоки

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.5 cm рака должина : 5cm
Обработка на време : пакет ќе бидат испратени во рок од 10 работни дена по плаќањето , можеби неколку дена одложувањето се должи на голема количина на наредби за време на промоцијата , ве молиме почекајте трпеливо о !ви благодариме ! ^-^
Испорака : бесплатен превозот од КИНА ПОСТ ,или Fedex, UPS-от,DHL и така натаму , Ако постојат некои превозот методи кои не сакате да го користите , ве молиме додадете забелешка во вашата нарачка ох ,ние ќе се обиде да го избегне тоа . Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .5 cm вратот дебелина : 9cm нога должина : 7. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
*Кукла е целосно гол, но кукла само вклучувајќи лицето шминка и очи(боја по случаен избор), цената доза не вклучуваат перика ,облека ,чевли, и други додатоци!
*добредојде за купување на додатоци во нашата продавница премногу ако ви се допаѓа !
*Боја на очи ќе бидат доставени по случаен избор ! се надеваме на вашето разбирање! ^-^
-Ние го прифати барањето на фото потврда пред пратката ,ве молиме додадете забелешка на "фото потврда" во вашата нарачка, ако треба, ви благодариме !^-^
*D уво клиенти во Шпанија, Франција, Netherland и Чиле : За превозот, системот не покажува други бесплатен превозот методи, освен EMS , значи, ако сакате бесплатен превозот , ве молиме изберете EMS, но вашиот пакет ќе бидат слободни, се испраќаат по е-Пакет, Хонгконг Пост Регистрирани Воздухопловната, Кина Пост Регистрирани Воздухопловната и КИНА ПОСТ ПАРЦЕЛА, НЕ се бесплатни, се испраќаат од страна на EMS, искрено се надеваме на вашето разбирање!
* Почитувани Купувачи од Јужна Африка : треба да се направи се за разликата во цената на превозот.
Висина : 60cm (глава вклучени) глава дебелина : 22cm биста дебелина : 23. Ние ќе испрати предмети во рок од 10 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Другите се :
Продавачот има право да одбие да го плати превозот надомест за врати пратката, ако на купувачот се враќа на производ за купувачот?s сопствени причини, како што купувачот подоцна се смета дека цената е премногу висока, производот не е она што на купувачот очекува и покрај тоа што тоа е во согласност со опис на производот.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
* Опционални (ве молиме контактирајте со продавачот) :
-додадете тело шминка : додадете екстра УСД $10 на кукла.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Драги клиенти , добредојдовте на нашата продавница !
Важно Внимание :
* Кукла е високо-квалитетни recast (90% слична на оригиналот, но не оригинали о~).


Други карактеристики

боја:
природен на кожата, бела кожа
Големина:
naked doll A, naked doll B
Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел
Форма:
1/3
Тип:
Моден Кукла,Matryoshka Кукла,Етничка Кукли,Интерактивни Кукли
Пол:
Унисекс
Материјал:
Смола
Mfg Серија Број:
Моден
Тема:
Филм & TV

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-280DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-280DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава

3600.00 DEN 1872.00

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Полнети партал кукла играчка за девојчиња мека кукла за деца 16inch 17 инчен сина, розова роденден на божиќ кукла подарок машина
  • Неодамнешно

Полнети партал кукла играчка за девојчиња мека кукла за деца 16inch 17 инчен сина, розова роденден на божиќ кукла подарок машина

1151.04 DEN 1151.00

Висок квалитет на мека куклаГолемина : 16 инчен 17 инчен(4043cm) висинаFeatrures : * Убав фустан,може да биде лесно

Голема големина 4 Бои Полнети Кадифен Кукла Бесплатен Превозот Mayfair Кадифен Играчки Најдобри Роденденски Подарок за Деца Симпатична
  • Неодамнешно

Голема големина 4 Бои Полнети Кадифен Кукла Бесплатен Превозот Mayfair Кадифен Играчки Најдобри Роденденски Подарок за Деца Симпатична

654.24 DEN 654.00

Голема големина 4 Бои Полнети Кадифен Кукла Бесплатен Превозот Mayfair Кадифен Играчки Најдобри Роденденс

Фризерски Афро Шапка Екранот Обука Главата Вистинска Коса Манекен Со 14 Животински Влакна Фризер Козметологијата Манекен
  • Неодамнешно

Фризерски Афро Шапка Екранот Обука Главата Вистинска Коса Манекен Со 14 Животински Влакна Фризер Козметологијата Манекен

3640.32 DEN 1966.00

Фризерски Афро Шапка Екранот Обука Главата Вистинска Коса Манекен Со 14" 100% Животински Влакна Фризер Коз

BOLAFYNIA Сива паметни куче Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подароци роденден
  • Неодамнешно

BOLAFYNIA Сива паметни куче Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подароци роденден

432.96 DEN 303.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детето да каже приказна за Деца Беб

50cm Целосна Силикони Тело Раѓа Бебе Момче и Девојка Кукли Може да Влезе Вода Деца Роденденски Подарок Деца Играчки Bebe Вистински
  • Неодамнешно

50cm Целосна Силикони Тело Раѓа Бебе Момче и Девојка Кукли Може да Влезе Вода Деца Роденденски Подарок Деца Играчки Bebe Вистински

4655.52 DEN 4190.00

50cm Целосна Силикони Тело Раѓа Бебе Момче и Девојка Кукли Може да Влезе Вода Деца Роденденски Подарок Де

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-286DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-286DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава

3600.00 DEN 1872.00

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Blyth кукла Голи кукла пурпурна удира права коса 30cm обичните тело кукли за промена на шминка може да го замени мулти-заеднички
  • Неодамнешно

Blyth кукла Голи кукла пурпурна удира права коса 30cm обичните тело кукли за промена на шминка може да го замени мулти-заеднички

DEN 2208.00

Добредојдовте во мојата продавница Кукла : Blyth голи кукла (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-284DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-284DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава

3600.00 DEN 1872.00

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит