Бесплатен превозот ! слободен шминка&очи вклучени ! врвен квалитет 1/4 bjd момче кукла VOLKS Класа тен симпатична sd најдобри manikin подароци

Бесплатен превозот ! слободен шминка&очи вклучени ! врвен квалитет 1/4 bjd момче кукла VOLKS Класа тен симпатична sd најдобри

DEN 7152.00

Количина на стоки

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ ТЕН и боја на КОЖАТА ! Мора да постојат некои креда слично траги оставени на кукли неизбежно предизвикани од бришењето работа на тен на кожата' seaming линии. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.8 cm
* Дебелина на рачниот зглоб : 4.9 cm
* Ширина на рамената : 8. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за. Креда слично траги нема да биде многу очигледно и нема да ви влијае премногу , но Не recommand ако не можете да accpet било малку траги.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
[ Големина На Податоци ]
* Висина : 36cm (глава се вклучени : 41cm)
* Дебелина на врат : 7.5 cm
* Lenth на "од рамо да зглоб" : 12.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Стр закуп не изберете било каков вид на тен кожа и секоја боја на кожата како што се чоколадото кожата ако навистина ум дека , се надеваме на вашето разбирање ! ако сакате да видите повеќе ВИСТИНСКИ ПРИМЕРОК ФОТОГРАФИИ на ТЕН& Чоколадо КОЖАТА РАБОТА(Чоколадо кожата на фотографии ) ,ве молиме контактирајте со продавачот .
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети ако производи имаат проблеми со квалитетот.
Драги клиенти , добредојдовте на нашата продавница !
Важно Внимание :
* Кукла е високо-квалитетни recast (90% слична на оригиналот, но не оригинали о~). Нема да има никакви траги ако seaming линии се задржани , ве молиме додадете белешка од "keep seaming линии" во вашата нарачка, ако би сакал тоа да биде на овој начин ,ви благодарам многу !^-^
Вас кои сакаат среќен шопинг со нас!^-^
Купувачи Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.7 cm
Обработка на време : пакет ќе бидат испратени во рок од 10 работни дена по плаќањето , можеби неколку дена одложувањето се должи на голема количина на наредби за време на промоцијата , ве молиме почекајте трпеливо о !ви благодариме ! ^-^
Испорака : бесплатен превозот од КИНА ПОСТ ,или Fedex, UPS-от,DHL и така натаму , Ако постојат некои превозот методи кои не сакате да го користите , ве молиме додадете забелешка во вашата нарачка ох ,ние ќе се обиде да го избегне тоа .
* Опционални (ве молиме контактирајте со продавачот) :
-додадете тело шминка : додадете екстра УСД $10 на кукла. Ние ќе испрати предмети во рок од 10 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.7 cm
* Дебелина на половината : 15cm
* Дебелина на колковите : 19cm
* Lenth на "од колковите на глуждот" : 22cm
* Girthof глуждот : 7cm
* Нога големина : 5.
*Опција :
-голи кукла : лицето шминка&очи вклучени . Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .


Други карактеристики

боја:
природен на кожата, бела кожа, светло тен на кожата
Големина:
naked doll
Тип На Објект:
Кукли
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел
Пол:
Унисекс
Тип:
Интерактивна Кукли,Етничка Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Форма:
1/4
Возраст Опсег:
> 3 години

Најдобри понуди

Полнети партал кукла играчка за девојчиња мека кукла за деца 16inch 17 инчен сина, розова роденден на божиќ кукла подарок машина
  • Неодамнешно

Полнети партал кукла играчка за девојчиња мека кукла за деца 16inch 17 инчен сина, розова роденден на божиќ кукла подарок машина

1151.04 DEN 1151.00

Висок квалитет на мека куклаГолемина : 16 инчен 17 инчен(4043cm) висинаFeatrures : * Убав фустан,може да биде лесно

Smafes 17 инчен партал кукла играчка за девојчиња меки розова кукла за деца роденден на божиќ кукла подарок машина перат
  • Неодамнешно

Smafes 17 инчен партал кукла играчка за девојчиња меки розова кукла за деца роденден на божиќ кукла подарок машина перат

DEN 1136.64

Висок квалитет на мека куклаГолемина : 16 инчен 17 инчен(4043cm) висинаFeatrures : * Убав фустан,може да биде лесно

26cm Целосна Силикони Розова кога Бебето Спие на Силиконски Винил Тело Lifelike Новороденче за Девојка Момче Подарок Бања Играчки
  • Неодамнешно

26cm Целосна Силикони Розова кога Бебето Спие на Силиконски Винил Тело Lifelike Новороденче за Девојка Момче Подарок Бања Играчки

DEN 1295.52

26cm Целосна Силикони Розова кога Бебето Спие на Силиконски Винил Тело Lifelike Новороденче за Девојка Момче

26cm Мини Црн Близнаци Кукли Симпатична Бебе Целосна Силикони Раѓа Бебе Кукла за Девојки и Момчиња Роденденски Подарок Bebe Реални
  • Неодамнешно

26cm Мини Црн Близнаци Кукли Симпатична Бебе Целосна Силикони Раѓа Бебе Кукла за Девојки и Момчиња Роденденски Подарок Bebe Реални

1343.52 DEN 1276.00

26cm Мини Црн Близнаци Кукли Симпатична Бебе Целосна Силикони Раѓа Бебе Кукла за Девојки и Момчиња Роденд

RCtown Рака Ракавица Бебе Кадифен Играчки Бајка Царство Образовни Кукли Прст Марионета на Децата за Учење на Играчки За Деца
  • Неодамнешно

RCtown Рака Ракавица Бебе Кадифен Играчки Бајка Царство Образовни Кукли Прст Марионета на Децата за Учење на Играчки За Деца

520.32 DEN 338.00

Бебето Кадифен Играчки Цртан Филм Среќна Семејна Забава Животинско Прст, Рака Кукла Деца Учење & Образо

22 Инчен 55cm Lifelike со Полно тело, Силикони Девојка Кукли Раѓа Реални Раѓа Бебиња Bebe Дете Роденденска Подарок Juguetes Brinquedos
  • Неодамнешно

22 Инчен 55cm Lifelike со Полно тело, Силикони Девојка Кукли Раѓа Реални Раѓа Бебиња Bebe Дете Роденденска Подарок Juguetes Brinquedos

5615.52 DEN 4268.00

22 Инчен 55cm Lifelike со Полно тело, Силикони Девојка Кукли Раѓа Реални Раѓа Бебиња Bebe Дете Роденденска Подаро

Фризерски Афро Шапка Екранот Обука Главата Вистинска Коса Манекен Со 14 Животински Влакна Фризер Козметологијата Манекен
  • Неодамнешно

Фризерски Афро Шапка Екранот Обука Главата Вистинска Коса Манекен Со 14 Животински Влакна Фризер Козметологијата Манекен

3640.32 DEN 1966.00

Фризерски Афро Шапка Екранот Обука Главата Вистинска Коса Манекен Со 14" 100% Животински Влакна Фризер Коз

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-286DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-286DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава

3600.00 DEN 1872.00

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-279DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-279DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големи очи кукли со убава

3600.00 DEN 1872.00

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит