Бесплатен Превозот ЏИН ДИНГ од Нерѓосувачки Челик Кујнски Исецка на Коските Нож Готвач Мултифункционален Сечење Ножеви Домаќинство Готвење Ножеви

Бесплатен Превозот ЏИН ДИНГ од Нерѓосувачки Челик Кујнски Исецка на Коските Нож Готвач Мултифункционален Сечење Ножеви Домаќинство

DEN 1191.00
-46 %
DEN 2206.08

Количина на стоки

Детали за производот
Име : Кујна Професионални Исецка На Коските Нож
Сечилото Материјал : 3 Cr13 Mov Мартензитни Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал : Иверица+Нерѓосувачки Челик
Нож Должина : 300 mm
Должина на ножот : 179 mm
Сечилото Ширина : 86 mm
Сечилото Дебелина : 3.3 мм
Примена : Парче месо,зеленчук,овошје,риба и др.
Тежина : 0.46 KG
Пакување : Во боја кутија


Други карактеристики

Тип:
Ножеви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,SGS
Нож Тип:
Готвач Ножеви
Број На Модел На:
Б-10244
Име:
Кујна Професионални Исецка На Коските Нож
Сечилото Материјал:
3Cr13 Mov Мартензитни Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал:
Иверица+Нерѓосувачки Челик
Должина На Ножот:
179 mm
Сечилото Ширина:
86 mm
сечилото дебелина:
3.3 мм
Нож Должина:
300 мм
Предност:
Остри траен,antirust,висока цврстина,трајни
Тежина:
0.46 KG
Пакување:
Во боја кутија

Најдобри понуди

XINZUO НОВИ 8 готвач нож 67 слој Јапонски Дамаск челик кујнски нож високи месо gyuto нож абонос дрво се справи со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

XINZUO НОВИ 8 готвач нож 67 слој Јапонски Дамаск челик кујнски нож високи месо gyuto нож абонос дрво се справи со бесплатен превозот

3839.52 DEN 2304.00

escription : 8 инчи Дамаск готвач нож .Категорија : z кога серијаМатеријал : 67 слоеви Јапонски Дамаск челик & 10 Cr1

2017 SUNNECKO 7 инчен Секира Сечкање Нож Врвен Квалитет Јапонски VG10 Core Дамаск Челик Готвач Кујнски Ножеви Pakkawood Рачка
 • Неодамнешно

2017 SUNNECKO 7 инчен Секира Сечкање Нож Врвен Квалитет Јапонски VG10 Core Дамаск Челик Готвач Кујнски Ножеви Pakkawood Рачка

5759.52 DEN 4320.00

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние в

Нови мултифункционален јапонски стил кујнски нож 8 готвач нож од нерѓосувачки челик кујнски ножеви месо секира кујнски прибор
 • Неодамнешно

Нови мултифункционален јапонски стил кујнски нож 8 готвач нож од нерѓосувачки челик кујнски ножеви месо секира кујнски прибор

2400.00 DEN 1200.00

Име : 8 инчен готвач нож Бренд : LD Потекло : Кина Guangdong (извоз леење) Спецификации : Должина 33.2 * ширина 4.4 см,

Бесплатен Превозот OldPaPa Остри Кујната Готвач Нож Домаќинство Мултифункционален Нож За Сечење На Месо, Зеленчук, Овошје Сечење
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот OldPaPa Остри Кујната Готвач Нож Домаќинство Мултифункционален Нож За Сечење На Месо, Зеленчук, Овошје Сечење

1896.96 DEN 1062.00

Детали За Производот : Име : Kithen Јапонски Стил Готвач НожСечилото Материјал : 5 Cr15 Mov Нерѓосувачки ЧеликРа

SUNNECKO 7 Дамаск Santoku Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Сечење Машина 60-62HRC
 • Неодамнешно

SUNNECKO 7 Дамаск Santoku Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Сечење Машина 60-62HRC

4319.52 DEN 2160.00

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние в

висок степен на рачно изработени јаглероден челик кујнски нож за сечење месо нож+занает +намалување на коскената+ Готвач Нож
 • Неодамнешно

висок степен на рачно изработени јаглероден челик кујнски нож за сечење месо нож+занает +намалување на коскената+ Готвач Нож

4799.04 DEN 2448.00

Информација за производот : Име : намалување машина J001 Целосна должина : 32 CM Нож должина : 19.5 CM Справи со д

3.5 инчен Многу Остри Boning Нож германски Челик X50 Висок Квалитет Компир Овошје Сечење Резба Алатка Кујнски Ножеви Seagull
 • Неодамнешно

3.5 инчен Многу Остри Boning Нож германски Челик X50 Висок Квалитет Компир Овошје Сечење Резба Алатка Кујнски Ножеви Seagull

743.52 DEN 669.00

3.5" инчен Многу Остри Boning Нож германски Челик* Дизајниран од страна на познатиот мајстор од италија*Тип :

XINZUO 5 инчен комунални нож Јапонски Дамаск челик кујнски нож професионален готвач ножеви paring нож ружино дрво слободни shiping
 • Неодамнешно

XINZUO 5 инчен комунални нож Јапонски Дамаск челик кујнски нож професионален готвач ножеви paring нож ружино дрво слободни shiping

2006.40 DEN 1404.00

Опис : XINZUO 5 инчи Дамаск комунални ножКатегорија : Ју серијаМатеријал : 73 слоеви Јапонски Дамаск челик & 10

SUNNECKO Професионални 8 инчен Нерѓосувачки Челик Готвач Нож Јапонски Дамаск Челик VG10 Остри Kicthen Нож за Месо Машина G10
 • Неодамнешно

SUNNECKO Професионални 8 инчен Нерѓосувачки Челик Готвач Нож Јапонски Дамаск Челик VG10 Остри Kicthen Нож за Месо Машина G10

DEN 5759.52

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние в

Бесплатен Превозот Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвач Нож Секира Домаќинство Сече Месо, Зеленчук Нож Професионални Режење Ножеви
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвач Нож Секира Домаќинство Сече Месо, Зеленчук Нож Професионални Режење Ножеви

1781.76 DEN 962.00

Детали за производот : Име : Кујна Нерѓосувачки Челик Двојна намена НожСечилото Материјал : 4 Cr13 Нерѓосув

Висок квалитет на Јапонски VG10 Дамаск од нерѓосувачки челик кујнски santoku нож го поставите Јапонски santoku нож со acylic
 • Неодамнешно

Висок квалитет на Јапонски VG10 Дамаск од нерѓосувачки челик кујнски santoku нож го поставите Јапонски santoku нож со acylic

17760.00 DEN 8880.00

· Супер квалитетен 4pcs Јапонски VG10 Дамаск челик кујнски santoku нож во собата со двојно фалсификувани G10 се с

Нови Остри јапонски кујнски нож 300ММ готвач нож Германија челик месо Секира Filleting Ножеви кујна додатоци слободни брод 7
 • Неодамнешно

Нови Остри јапонски кујнски нож 300ММ готвач нож Германија челик месо Секира Filleting Ножеви кујна додатоци слободни брод 7

10800.00 DEN 6588.00

Нови Остри јапонски кујнски нож 300ММ готвач нож Германија челик месо Секира Filleting Ножеви кујна додатоци

XINZUO НОВИ 8 инчен готвач нож Германија челик кујнски нож секира нож за зеленчук/диња нож ружино дрво кујна алатка бесплатен
 • Неодамнешно

XINZUO НОВИ 8 инчен готвач нож Германија челик кујнски нож секира нож за зеленчук/диња нож ружино дрво кујна алатка бесплатен

1992.00 DEN 1195.00

Опис : 8 инчен готвач нож .Категорија : ZHI серија.Материјал : 1.4116 Молибден vanadium челик на Германија Thyssen Krupp Г

Кујна Sashimi Лосос Yanagi Нож од Нерѓосувачки Челик Готвач Сурова Риба Филе, Нож Sashayed Готвење ножеви Takobiki freeShip 2.1
 • Неодамнешно

Кујна Sashimi Лосос Yanagi Нож од Нерѓосувачки Челик Готвач Сурова Риба Филе, Нож Sashayed Готвење ножеви Takobiki freeShip 2.1

13680.00 DEN 11081.00

Тој е дизајниран да биде специјално користи само за boneless риба Octagonal премиум абонос дрво (црвена сандалов

Керамички Нож Кујнски Ножеви 3 4 5 6 инчен + нож за лупење Готвач Paring Овошје Зеленчук Комунални Slicer Santoku Нож Готви Сет
 • Неодамнешно

Керамички Нож Кујнски Ножеви 3 4 5 6 инчен + нож за лупење Готвач Paring Овошје Зеленчук Комунални Slicer Santoku Нож Готви Сет

959.04 DEN 480.00

Разлика од другите бренд : 1 Прочистување на висок квалитет на циркониум енергија од суровините циркони

Керамички Ножеви Кујнски ножеви 3 4 5 6 инчен Готвач нож Готви Set+нож за лупење бела циркони сечилото Мулти-боја се Справи со
 • Неодамнешно

Керамички Ножеви Кујнски ножеви 3 4 5 6 инчен Готвач нож Готви Set+нож за лупење бела циркони сечилото Мулти-боја се Справи со

586.08 DEN 516.00

Ние понатаму ќе ве уверам нашите ножеви кога тие ќе пристигнат во нормална состојба се навистина остар