48Wh Оригинални Лаптоп со Батерија за Toshiba M600 L600 L730 L650 L650D PA3817U-1BRS PA3817U PA3818U-1BRS PABAS117 PABAS178 PABAS228

48Wh Оригинални Лаптоп со Батерија за Toshiba M600 L600 L730 L650 L650D PA3817U-1BRS PA3817U PA3818U-1BRS PABAS117 PABAS178 PABAS228

DEN 1427.00
-15 %
DEN 1679.04

Количина на стоки


Ние длабоко се извинувам за било какви прашања ве збунети,ве молиме дозволете ни да се реши проблемот првиот наместо да се даваат какви било негативни повратни информации.8 V
Капацитет
48 Wh
Одговара машина
Сателитски A655 A660 A665 A665 D Серија Сателитски C645 D C600 C650 C655 C660 C665 Серија
Сателитски C670 C670 D L310 L510 L515 Серија ,Сателитска L600 L600 D L630 L635 Серија
Сателитски L640 L640 D L645 L645 D Серија Сателитски L650 L650 D L655 L655 D Серија
Сателитски L670 L670 D L675 L675 D Серија Сателитски L700 L730 L735 L740 L745 L745 D Серија
Сателитски L770 L770 D L775 L775 D Серија Сателитски M300 M305 M305 D M500 M505 M505 D M640 M645 Серија
Сателитски P740 P745 P745 D P750 P755 P755 D P770 P770 D P775 Серија
Сателитски Про C650 C660 C660 D L510 Серија Сателитски Про L600 L630 L640 L650 L670 Серија
Сателитски Про L770 M300 PS300 C T130 U400 U500 Серија Сателитски U400 U405 U500 U505 Серија
Замена На Батеријата
PA3817 U-1 BRS PA3634 U-1 BAS PA3635 U-1 BAM PA3635 U-1 BRM PA3636 U-1 BRL PA3636 U-1 BAL
PA3638 U-1 BRS PA3728 U-1 BRS PA3818 U-1 BAP PABAS117 PABAS178 PABAS228 PABAS215
Тип На Батерија
Li-ion батерија
Тежина
0.или лаптоп модел,можете да ги најдете за нивните лебл.Ако можете да го најдете она што ви треба на веб-сајтот,слободно испратете ни порака.Понекогаш време на испорака може да бидат заразени од лошите временски услови или големи празници во земјата.Следење на број ќе бидат испратени до вас од страна оставајќи порака, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не го добиете вашиот објект.Ако сте го купиле погрешна објект, наплата не му е дозволено, па мора да се осигура правото на батеријата сакате да ги купите, можете да побарате од нас да се најде вистинскиот.Објектите ќе бидат проверени внимателно пред да го испратите надвор, па било вештачки штета одговорност не за нас.Ако сакате да ја смените објект, ќе треба да плаќаат на испорака такса, и бидете сигурни дека за наплата содржина имаат сите оригиналното пакување и пакување тоа добро, враќање или repalcement ќ се направи откако ќе добиваат врати објектот.
Прочитајте пред да нарачате
Пред нарачување на стоки, ве молиме внимателно проверете ја вашата батерија модел, направи suer вашата батерија е ист како нашиот pieture, особено интерфејс, ако не може да се утврди, ве молиме слободно контактирајте со нас, кажи ни ја батеријата модел или покажи ни ја вашата слика, ние ќе ви u најдете вистинскиот. Ви благодариме за вашата поддршка
Превозот 1.
PA3817 U-1 BRS
Атрибут
Оригинална батерија
Напон
10.Како можам да направам ако пратката оштетен?
Пред испраќање на пратката ние ќе ги пакувам добро,и парцела ретко се оштетени.


Други карактеристики

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
PA3817U-1BRS

Најдобри понуди