9.7 10 12 13 15 17 инчен лаптоп торба таблета ракав случаи со рачка PC чанта 13.3 15.6 14 инчен компјутер, лаптоп покрива торбичка X1

9.7 10 12 13 15 17 инчен лаптоп торба таблета ракав случаи со рачка PC чанта 13.3 15.6 14 инчен компјутер, лаптоп покрива торбичка

DEN 322.00
-14 %
DEN 374.40

Количина на стоки


Лаптоп торба за Лаптоп ракав Лаптоп Случај Компјутер Торба Покрие Торбичка 7" 9.7" 10" 11.6" 12" 13" 13.3" 14" 14.4" 15" 15.4" 15.6" 17" 17.3" 17.4"
9.7 10 12 13 15 17 инчен лаптоп торба таблета ракав случаи со рачка PC чанта 13.3 15.6 14 инчен компјутер, лаптоп покрива торбичка
Карактеристики :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет.
1) Се направени од високо-квалитет Neoprene материјал, лесна тежина, супер меки, водоотпорен, дише, заштитете го вашиот лаптоп од гребење, шок и прашина;
2) Сликите се печатени на двете страни од ракав од срце сублимација/трансфер, не исчезнат и да се перат;
3) Двојно патент дизајн, лесен за употреба;
4) на Овој ракав може да се користи како mouse pad, исто така;
5) Дебела баласт, мазна, не-нула внатрешни работи;
6) Прифати свој уметничко дело.
Опис :
1) Материјал : Neoprene
2) Одговара :
Димензија Погоден За 7"23.5 x 17.0 cm одговара 7/7.7/7.9/8.0 инчен таблет компјутер 10" 28.0 x 20.5 cm одговара 10/10.1/10.2 инчен таблет netbook lapop pc 12"30.0 x 23.0 cm одговара 11.6/12/12.1 инчен таблет netbook lapop pc 13"33.5 x 24.5 cm одговара 13/13.3 инчен таблет netbook лаптоп компјутер 14"36.0 x 27.5 cm одговара 14/14.1/14.4 инчен лаптоп netbook компјутер 15"39.0 x 29.0 cm одговара 15/15.4/15.5/15.6 инчен таблет netbook лаптоп лаптоп компјутер 17"42.0 x 32.0 cm одговара 16/17/17.3/17.4 инчен лаптоп, лаптоп компјутер компјутер
Забелешка : може да постојат 0.5-1.8 cm отстапување , ве Молиме проверете која големина ракав одговара на вашиот лаптоп! Таа има внатре рачка од ракав, s o тоа не може да патент целосно кога се отвори справи. Ви благодариме за вашиот разбере.
Пакет Содржина :
1 парче x торба за лаптоп(големина зависи од вас) дршката е inslde
Повеќе Дизајн
Ако ви треба други дизајн , pls оставите порака во забелешка , јас ќе го испратам како ќе го бара.
Нашите Услуги


Други карактеристики

Големина:
10 inch, 12 inch, 13 inch, 14 inch, 15 inch, 17 inch
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Лагер Ракав
Бренд Име:
BINYEAE
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Ракав
Материјал:
neoprene
Применливи модели:
Macbook
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Лаптоп торба за Лаптоп Случај
is_customized:
Yes
Објектот:
лаптоп торба ракав
Функција:
водоотпорен лаптоп ракав
Одговара за 1:
за macbook air
Одговара за 2:
За macbook Pro 13 15 17 инчи
Одговара за 3:
За Macbook Ретината
Одговара за 4:
За Samsung, Hp Dell Леново Acer Asus
одговара за 5:
7.9 9.7 10.1 11.6 12 13 13.3 лаптоп
Одговара за 6:
14 14.4 15 15.4 15.6 17 17.3 17.4 компјутер

Најдобри понуди

Anki Водоотпорен Торба за Лаптоп Лагер Ракав Торба Случај Покритие за Chuwi Hi12 12 КОМПЈУТЕР Таблети Лаптоп Netbook Лаптоп Заштитник
  • Неодамнешно

Anki Водоотпорен Торба за Лаптоп Лагер Ракав Торба Случај Покритие за Chuwi Hi12 12 КОМПЈУТЕР Таблети Лаптоп Netbook Лаптоп Заштитник

922.56 DEN 876.00

Anki Водоотпорен Торба за Лаптоп Лагер Ракав Торба Случај Покритие за Chuwi Hi12 12" КОМПЈУТЕР Таблети Лаптоп Net

BinFul СТП Кожа Водоотпорен Лаптоп Ракав Торба Заштитен Патент Лаптоп Случај Компјутер Покритие за 11 13 15 За Macbook Air Про
  • Неодамнешно

BinFul СТП Кожа Водоотпорен Лаптоп Ракав Торба Заштитен Патент Лаптоп Случај Компјутер Покритие за 11 13 15 За Macbook Air Про

495.36 DEN 495.00

100% Сосема Нов Ракав торба !!1 Уникатен дизајн за Macbook лаптоп, 100% одговара2 Го заштитува вашиот лаптоп прот

11 12 13 15 инчен Лаптоп Ракав Торба Вистинска Кожа Лаптоп случај кеси за Macbook Air 11 13 Про 13 15 Ретината за Површинска
  • Неодамнешно

11 12 13 15 инчен Лаптоп Ракав Торба Вистинска Кожа Лаптоп случај кеси за Macbook Air 11 13 Про 13 15 Ретината за Површинска

1503.84 DEN 1428.00

11 12 13 15 инчен Лаптоп Ракав Торба Вистинска Кожа Лаптоп случај кеси за Macbook Air 11 13 Про 13 15 Ретината за Површ

Топла Сосема Нов 15.6 Инчен Торба за Лаптоп Чанта Торба Заштитни Случај Торбичка Покритие За Macbook Pro Воздух HP Sony
  • Неодамнешно

Топла Сосема Нов 15.6 Инчен Торба за Лаптоп Чанта Торба Заштитни Случај Торбичка Покритие За Macbook Pro Воздух HP Sony

854.40 DEN 769.00

Answer : ___________________________ Note : Внатрешни Димензии : 15.6 инчен 385mm(L)*265mm(W)*65mm(T)Надворешни Димензии : 15.6 инчен 410mm(L)*28

Лаптоп Кеси & Случаи За Ретината 13 15-инчен 3D за Mac&книга Воздух 13.3 Воздух само 11,6 инчи за Mac& Книги Нов Воздух 12
  • Неодамнешно

Лаптоп Кеси & Случаи За Ретината 13 15-инчен 3D за Mac&книга Воздух 13.3 Воздух само 11,6 инчи за Mac& Книги Нов Воздух 12

1264.32 DEN 1264.00

Уникатен Созд Печати Хард Корица Кутија Ретината 13 15 инчен 3 D модел за Mac &книга Воздух 13.3 Воздух само 11,6