Модерни жени секојдневно essentials 500pcs/пакет Остри Крај Stiletto Акрилик Лажни Нокти Совети Беж Уметност шминка козметички

Модерни жени секојдневно essentials 500pcs/пакет Остри Крај Stiletto Акрилик Лажни Нокти Совети Беж Уметност шминка козметички

DEN 104.00
-15 %
DEN 122.40

Количина на стоки


Опис
100% Сосема нов и висок квалитет
Тоа е Пакет од 500 парчиња од француски Лажни Нокти Совети
10 Различни Големини, 50 парчиња секоја големина
Погоден за Повеќето од Луѓето на Различни Прст Големина
Тие се Направени од Високо Квалитетна корејски направени од Пластика
Одличен квалитет на лажни нокти и лесен за користење
За вашиот професионален помине проширување и француски правење на ноктите
Можете да ги красат на овие нокти совети
Боја : Природна боја / транспарентен боја / бела
Количина : 1pack
Answer : ___________________________ Note :
За боја : ние се обидуваме се потрудиме да ви ја покаже вистинската боја.но, различни LCD монитор ќе се покаже различен ефект. па навистина боја можеби малку различни, со што ќе се види.се надевам дека ќе може да се разбере.
Нашите предности
1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
3. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Купувачите мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период.
2. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот. За сите врати
производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот
надоместоци на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за
поштенски на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.


Други карактеристики

боја:
БР.1, NO2, NO3
Бренд Име:
BGVfive
Материјал:
Пластични
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
Лажни Ноктите
Големина:
10 Different Sizes, 50 pieces each size
Количина:
1pack
Должина На Ноктите:
Погоден за Повеќето Луѓе
Ноктите Ширина:
Погоден за Повеќето Луѓе
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Најдобри понуди

144pcs Шарени Ковчег Помине Совети за Рамен Врвот Stiletto Бонбони Акрилик Лажни Нокти Медиум Целосно Покривање Нокти Додаток
 • Неодамнешно

144pcs Шарени Ковчег Помине Совети за Рамен Врвот Stiletto Бонбони Акрилик Лажни Нокти Медиум Целосно Покривање Нокти Додаток

157.92 DEN 144.00

144pcs Шарени Ковчег Помине Совети за Рамен Врвот Stiletto Бонбони Акрилик Лажни Нокти Медиум Целосно Покрива

Нови 120/60 Лажни Нокти Совети За Модата, Уметноста Dispiay Совети Пракса Акрилик Лажни Ноктите Совети Colorfull Професионални
 • Неодамнешно

Нови 120/60 Лажни Нокти Совети За Модата, Уметноста Dispiay Совети Пракса Акрилик Лажни Ноктите Совети Colorfull Професионални

134.40 DEN 118.00

120 / 60 Совети Помине Простори Идеален за професионална употреба, во практиката дома или windows екранот, итн.

24pcs/set Бела и Метал Сребро 3D Лажни Пети Ноктите Топло и Ладно Дизајни Краток француски Ноктите За Лето Декорација Нога Нокти
 • Неодамнешно

24pcs/set Бела и Метал Сребро 3D Лажни Пети Ноктите Топло и Ладно Дизајни Краток француски Ноктите За Лето Декорација Нога Нокти

117.60 DEN 97.00

3 D Лажни Пети Ноктите Класичен Стил, Розова Ноктот Вештачки Целосно Покривање Лажни Заврши Ноктите DIY 24pc

YZWLE 50 Компјутери Фан Облик на Лажни Нокти Совети Боја Картичка Нокти Помине Уметност Пракса Парче Одбор Розова Тока Прстен
 • Неодамнешно

YZWLE 50 Компјутери Фан Облик на Лажни Нокти Совети Боја Картичка Нокти Помине Уметност Пракса Парче Одбор Розова Тока Прстен

120.00 DEN 101.00

Спецификација : Количина : 50 Pcs Боја : Розова Големина : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 50 Компју

Нови 150Tips 3 Јазли Помине Уметност Екранот Одбор Ноктите Со Прстен Салон Алатка Шминка Табела Боја Мостра Пракса Фан лак Екранот
 • Неодамнешно

Нови 150Tips 3 Јазли Помине Уметност Екранот Одбор Ноктите Со Прстен Салон Алатка Шминка Табела Боја Мостра Пракса Фан лак Екранот

268.80 DEN 252.00

Идеален за професионална употреба, во практиката дома или windows екранот, итн .Исто така Погоден за зелена

ZKO Ноктите Фан-во облик на 50pcs Розова Лажни Помине Уметност Совети на Екранот за лак во Боја на Табелата во доградба на Акрилни
 • Неодамнешно

ZKO Ноктите Фан-во облик на 50pcs Розова Лажни Помине Уметност Совети на Екранот за лак во Боја на Табелата во доградба на Акрилни

112.80 DEN 94.00

Спецификација : Количина : 50 Pcs Боја : Розова Големина : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 50 Компју

3D Метал Огледало Лажни Ноктите Злато Лажни Нокти Долги Големина Rhombus на доградба на Акрилни Нокти Совети DIY Ноктите Салон
 • Неодамнешно

3D Метал Огледало Лажни Ноктите Злато Лажни Нокти Долги Големина Rhombus на доградба на Акрилни Нокти Совети DIY Ноктите Салон

110.40 DEN 100.00

3 D Метал Огледало Лажни Ноктите Злато Лажни Нокти Долги Големина Rhombна доградба на Акрилни Нокти Совети

Жените 24 Компјутери/Set француски Булчински Свадба Цвеќиња, Лажни Нокти Помине Уметност Дизајн Акрилик Целосно Лажни Нокти Совети
 • Неодамнешно

Жените 24 Компјутери/Set француски Булчински Свадба Цвеќиња, Лажни Нокти Помине Уметност Дизајн Акрилик Целосно Лажни Нокти Совети

102.24 DEN 72.00

Жените 24 Компјутери / Set француски Булчински Свадба Цвеќиња, Лажни Нокти Помине Уметност Дизајн Акрилик

500 Компјутери Половина Помине Совети 10 Големина Розова На Доградба На Акрилни Нокти Уметност Целосно Покривање На Ноктите Совети
 • Неодамнешно

500 Компјутери Половина Помине Совети 10 Големина Розова На Доградба На Акрилни Нокти Уметност Целосно Покривање На Ноктите Совети

201.60 DEN 181.00

500 Парчиња Розова На Доградба На Акрилни Нокти Уметност Половина Покриваат Ноктите Совети Француски Ла

Висок Квалитет на Ноктите Совети 500pcs Професионални француски Лажни Ноктите Стакло Мозаик Јасно Акрилик УВ Гел Долго Unghie
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Ноктите Совети 500pcs Професионални француски Лажни Ноктите Стакло Мозаик Јасно Акрилик УВ Гел Долго Unghie

263.52 DEN 232.00

100% Сосема Нов Висок Квалитет За Помине Уметност Цел 500pcs лажни ноктите печМоже да додадете помине уметно

500pcs Висок Квалитет не браздата Долго Целосно Покривање DIY УВ Гел француски Маникир Акрилик Вештачки УМЕТНОСТ 3D Акрилик лажни
 • Неодамнешно

500pcs Висок Квалитет не браздата Долго Целосно Покривање DIY УВ Гел француски Маникир Акрилик Вештачки УМЕТНОСТ 3D Акрилик лажни

DEN 153.60

12pcs Топла Продажба Лажни Нокти За Возрасни 24pcs Топла Продажба Лажни Ноктите 24pcs Топла Продажба Лажни Нок

50 Компјутери Лажни Нокти Совети Розова Акрилик УВ Помине Уметност полски Боја Картичка Фан Маникир Нокти Салон Пракса Екранот
 • Неодамнешно

50 Компјутери Лажни Нокти Совети Розова Акрилик УВ Помине Уметност полски Боја Картичка Фан Маникир Нокти Салон Пракса Екранот

239.52 DEN 208.00

Спецификација : Количина : 50 PcsБоја : РозеваГолемина : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 50 Компјуте

24Pcs Природни Лажни Нокти, Светло Зелена Сјајот Линии Лажни Нокти Совети за Рамен Врвот Бисер Ноктите Декорација на Нокти Алатки
 • Неодамнешно

24Pcs Природни Лажни Нокти, Светло Зелена Сјајот Линии Лажни Нокти Совети за Рамен Врвот Бисер Ноктите Декорација на Нокти Алатки

163.20 DEN 147.00

24 Pcs Природни Лажни Нокти, Светло Зелена Сјајот Линии Лажни Нокти Совети за Рамен Врвот Бисер Ноктите Де

24pcs 12 Различни Големина Боење Розова Златен Сјај Линија Кристал Бисер Декорирани Медиум Овална Целосно Покривање Лажни Нокти
 • Неодамнешно

24pcs 12 Различни Големина Боење Розова Златен Сјај Линија Кристал Бисер Декорирани Медиум Овална Целосно Покривање Лажни Нокти

187.68 DEN 159.00

Во овој момент, сфатив дека одговорноста како син е далеку поголем од дечко, па решив да го напушти градо