Новите Леќи Бајонет Планината Прстен За Fuji Fujifilm XC 16-50 мм 16-50mm f/3.5-5.6 OIS Поправка Дел

Новите Леќи Бајонет Планината Прстен За Fuji Fujifilm XC 16-50 мм 16-50mm f/3.5-5.6 OIS Поправка Дел

DEN 397.00
-8 %
DEN 431.52

Количина на стоки


Плаќање : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн. изберете најзгодно за вас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди. Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично. Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Ви благодариме
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.
ви благодариме
Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник.
Кои сме Ние :
Ние сме професионални и одговорни група, без разлика имате било какви прашања може да се консалтинг нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. Нашите производи можете да остатокот увери, ние сме тестирање пред излегување.
Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!


Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Fuji

Најдобри понуди

Нови PEIPRO N/G-E планината Автоматски Фокус, Камерата Адаптер За Nikon G за да Sony E/AF/A7R2/A9/A7R3 на камерата Леќи на Камерата
  • Неодамнешно

Нови PEIPRO N/G-E планината Автоматски Фокус, Камерата Адаптер За Nikon G за да Sony E/AF/A7R2/A9/A7R3 на камерата Леќи на Камерата

DEN 7967.52

Опис Ново !!! PEIPRO N / GE планината автоматски Фокус, камерата адаптер Nikon G на Sony E / AF / A7 R2 / A9 / A7 R3 Бренд : PEIPRO Мо

Авто Фокус EF-NEX Леќа Планината Адаптер за Canon EF EF-S објективот на E-планината NEX О7 A7R A7s NEX-7 И NEX-6 5 Камерата Целосна
  • Неодамнешно

Авто Фокус EF-NEX Леќа Планината Адаптер за Canon EF EF-S објективот на E-планината NEX О7 A7R A7s NEX-7 И NEX-6 5 Камерата Целосна

2736.00 DEN 1778.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики : Автофокус функцијата.Отворот точно се порамнети преку планината адапте

К&F КОНЦЕПТОТ на камерата Леќи на Камерата Адаптер Прстен за Nikon ПИ AF-S G Објектив на Sony A7R О7 NEX5N NEX7 NEX6 A6000 VG900/10/20/30
  • Неодамнешно

К&F КОНЦЕПТОТ на камерата Леќи на Камерата Адаптер Прстен за Nikon ПИ AF-S G Објектив на Sony A7R О7 NEX5N NEX7 NEX6 A6000 VG900/10/20/30

2122.08 DEN 1167.00

Негативни повратни информации не помогне со проблем, ве молиме размислете два пати пред да ја напуштат

10 компјутери леќи на Камерата адаптер прстен метал за SX30 SX40 SX50 ХС да 67mm УВ CPL Филтер леќа худ леќа капа 67mm ФА-DC67A
  • Неодамнешно

10 компјутери леќи на Камерата адаптер прстен метал за SX30 SX40 SX50 ХС да 67mm УВ CPL Филтер леќа худ леќа капа 67mm ФА-DC67A

1138.08 DEN 956.00

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг