5pcs/многу LongGreat ТФ-S6UR USB Драјвер & Преминал Сериски RS232 Порти Мали LED Дисплеј Контролер Картичка

5pcs/многу LongGreat ТФ-S6UR USB Драјвер & Преминал Сериски RS232 Порти Мали LED Дисплеј Контролер Картичка

DEN 1748.16

Количина на стоки


5pcs/многу Long Great ТФ-S6 UR USB Драјвер & Преминал Сериски RS232 Порти Мали LED Дисплеј Контролер Картичка
Модел
Државната
ТФ-S6 UR/ТФ-S5 UR
Серија снабдување Функција воведувањето Мулти-област прикажува,шарени граници,У диск програма ажурирање,У диск панел set-up,LED дисплеј асинхрони контрола на картичката. Користење на внатрешен/надворешен USB функција : USB програма ажурирање, USB осветленоста на вредноста, USB панел за подесување. Прилагодувања чуваат како некој формат на датотека и не влијае на оригиналниот документ во USB. SD картичка/мини-SD-картичката е Компатибилна кога користите USB. Пиксели Една боја : 1280x16,640x32
Двојна боја : 640x16,320x32 Пристаништа еден 08 порта;два 12 порти Скенирање на владата за поддршка на 1/16,1/8,1/4,1/2,Скенирање на монохроматски,двојна боја модул. Складирање 2 M Програма број Поддршка на најмногу 200 програми,секоја програма за поддршка на 16 партиции истовремено се игра,секоја слика-текст 200 пораки.(Количина во простор за складирање под премисата на меморија) Дисплеј дожд,фонтана,движете се и многу повеќе Граница поддршка многу Боја граница,Слика граница Флеш формат поддршка GIF,SWF Image format поддршка BMP,JPG,GIF,WMF,МЦК Нивото на Осветленост 16 истакна,поддршка manual екран префрлање прирачник Тест копчиња Тест копчиња на-табла,може да се префрлиме на тест на владата и боја тест на владата. Продолжување функција : сензор на Температура,Температурата&влажност сензор,сензор Светлината.( Дијаграм за поврзување ) Електрични параметри +5 V DC(4.5 V~6 V),потрошувачката на Енергија Работна температура -30~70 Големина 70mm*50mm


Други карактеристики

Број На Модел На:
ТФ-S6UR
Бренд Име:
LYERAEEN
Употреба:
Полу-отворено
Екран функција:
графика
Цевка Чип Боја:
Бела
Пиксели:
10мм

Најдобри понуди

Слободен Брод 100pcs дигитални цевка 12.5*10мм 5 Сегмент Црвено Дигитален Дисплеј Батеријата за DIY фабрика директни цена батеријата
 • Неодамнешно

Слободен Брод 100pcs дигитални цевка 12.5*10мм 5 Сегмент Црвено Дигитален Дисплеј Батеријата за DIY фабрика директни цена батеријата

1608.00 DEN 1512.00

LED нормална тековната генерално е 1 MA20 MA, поголем тековни на повисок степен на осветл.Различни бои на нап

P5 SMD Led Безжична отвори Знак Програмабилни Лизгање Порака Multicolor LED Дисплеј Табла за Продавница прозорецот за рекламирање
 • Неодамнешно

P5 SMD Led Безжична отвори Знак Програмабилни Лизгање Порака Multicolor LED Дисплеј Табла за Продавница прозорецот за рекламирање

3792.00 DEN 3489.00

Пораката е светла и атрактивен за рекламирање >> User friendly програмски софтвер и упатство вклучени, поддршк

Флексибилни P5 smd затворен 320*160mm полна боја предводени од модулот широко за сферични екран,rhomb екран,оригиналност екран,40000dots/метри
 • Неодамнешно

Флексибилни P5 smd затворен 320*160mm полна боја предводени од модулот широко за сферични екран,rhomb екран,оригиналност екран,40000dots/метри

4799.52 DEN 4560.00

Добредојдовте на Yao Caixing Електронска продавница 1 Ние сме професионални информации за производот и прод

P4 затворен smd флексибилни полна боја предводени од модулот се користи за посебните облици led екран,256*128mm,16scan
 • Неодамнешно

P4 затворен smd флексибилни полна боја предводени од модулот се користи за посебните облици led екран,256*128mm,16scan

1002.24 DEN 952.00

Добредојдовте на Yao Caixing Електронска продавница 1 Ние сме професионални информации за производот и прод

(10pcs/многу) 8 Пина 2811BR 0.28 Инчен 1 Малку Цифра 7 Сегмент Црвени LED Дисплеј Споделување на Заеднички Анодна Дигитален Дисплеј
 • Неодамнешно

(10pcs/многу) 8 Пина 2811BR 0.28 Инчен 1 Малку Цифра 7 Сегмент Црвени LED Дисплеј Споделување на Заеднички Анодна Дигитален Дисплеј

DEN 155.04

(10pcs / многу) 8 Пина 2811 BR 0.28 Инчен 1 Малку Цифра 7 Сегмент Црвени LED Дисплеј Споделување на Заеднички Анодна

ОТВОРЕТЕ LED Неонски Светлина Знак, 50*25cm Светли Неонски Multicolor Стил Прозорецот за Прикажување на Светлината Бар, Ресторан,
 • Неодамнешно

ОТВОРЕТЕ LED Неонски Светлина Знак, 50*25cm Светли Неонски Multicolor Стил Прозорецот за Прикажување на Светлината Бар, Ресторан,

4171.20 DEN 3963.00

Технички детали19 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот

Флексибилни P4 smd затворен полна боја предводени од модулот широко за сферични екран,rhomb екран,оригиналност екранот
 • Неодамнешно

Флексибилни P4 smd затворен полна боја предводени од модулот широко за сферични екран,rhomb екран,оригиналност екранот

1002.24 DEN 952.00

Добредојдовте на Yao Caixing Електронска продавница 1 Ние сме професионални информации за производот и прод

66 x16 инчен P10 Отворено ЦРВЕНА LED дисплеј Табла Водоотпорен Програмабилни Екранот Лизгање Порака Рекламирање Бизнис Знак
 • Неодамнешно

66 x16 инчен P10 Отворено ЦРВЕНА LED дисплеј Табла Водоотпорен Програмабилни Екранот Лизгање Порака Рекламирање Бизнис Знак

32592.00 DEN 30962.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,objec

Информации за сообраќајот LED Дисплеј P20 2R1G DIP505 Двојна Боја Супер Висока Осветленост LED Дисплеј Модул 320*160mm 12000cd/м2
 • Неодамнешно

Информации за сообраќајот LED Дисплеј P20 2R1G DIP505 Двојна Боја Супер Висока Осветленост LED Дисплеј Модул 320*160mm 12000cd/м2

DEN 1027.20

Информации за сообраќајот LED Дисплеј P20 2 R1 G DIP505 Двојна Боја Супер Висока Осветленост LED Дисплеј Модул 320*1

(3pieces/многу) p10 led дисплеј модул 32*16 пиксели НАТОПИ отворено ЦРВЕНА+ЗЕЛЕНА двојна боја led-таблата led знак одбор led
 • Неодамнешно

(3pieces/многу) p10 led дисплеј модул 32*16 пиксели НАТОПИ отворено ЦРВЕНА+ЗЕЛЕНА двојна боја led-таблата led знак одбор led

3355.20 DEN 3188.00

Модел : P10 НАТОПИПиксели Теренот : 10ммБоја : 1 R 1 GПиксели : 32*16Модул Големина : 320*160mmРезолуција Дот : 10000Скен

LYSONLED Специјална Понуда HD-W62 USB-дискот +Wifi P10 LED Порака на Екранот Контролер Картичка, Еден&Двојна Боја P10 LED Контролер
 • Неодамнешно

LYSONLED Специјална Понуда HD-W62 USB-дискот +Wifi P10 LED Порака на Екранот Контролер Картичка, Еден&Двојна Боја P10 LED Контролер

DEN 624.48

LYSONLED Специјална Понуда HDW62 USBдискот +Wifi P10 LED Порака на Екранот Контролер Картичка, Еден&Двојна Боја P10 LED К

Слободен Брод сосема нов 100pcs една дигитална цевка 0.36 заеднички анодна/катоден Сина 1bit дигитални цевка дигитални цевка
 • Неодамнешно

Слободен Брод сосема нов 100pcs една дигитална цевка 0.36 заеднички анодна/катоден Сина 1bit дигитални цевка дигитални цевка

2088.00 DEN 1963.00

ЗАБЕЛЕШКА PLS : ве Молиме оставете ни messange за анодна или катоден сакате ви благодаримеLED нормална тековна

Најпопуларните P6 smd водоотпорен екран широко се користи во отворено реклама ,продавница знаци ,видео ѕид ,плоштад
 • Неодамнешно

Најпопуларните P6 smd водоотпорен екран широко се користи во отворено реклама ,продавница знаци ,видео ѕид ,плоштад

33066.24 DEN 31413.00

Добредојдовте на Yao Caixing Електронска продавница! Вебстраница : www.ledycx.com 1 Ние сме професионални информаци