64x32 затворен RGB hd p4 затворен предводени од модулот видео ѕид висок квалитет P2.5 P3 P4 P5 P6 P7.62 P8 P10 rgb модул полна боја led дисплеј

64x32 затворен RGB hd p4 затворен предводени од модулот видео ѕид висок квалитет P2.5 P3 P4 P5 P6 P7.62 P8 P10 rgb модул полна

DEN 972.00

Количина на стоки


P4 SMD2121 256x128 1/16 S
Објектот
P4
Чип
Epstar
Чип големина
Црвено 9 мили, Зелена 12. Сина 12mil
Светлината тип
SMD
Пиксели Теренот
4mm
Модул Големина
256mm X128mm
Модул Резолуција
64 X 32 (точки)
Густина на пиксели
40000dots/м2
Пиксели конфигурација
1 R1 G1 B
Црвено бранова должина
625±2nm
Зелена бранова должина
525±2nm
Сината бранова должина
470±2nm
Бои
16777216
Најдобри гледање на далечина
≥4m
агол на гледање
120°/90°
Максимална потрошувачка на енергија
20 W
Осветленоста
2000cd/м2
Сива скала
14bits по боја
Температура на боја
6500k
Контрола методот
Синхронизација или Asynchronization
Возење метод
1/16 скенирање
Рамка фреквенција
60 Hz
Refresh фреквенција
≥600 Hz
Работен Напон
DC5 V
IP одделение
IP54
MTBF
Повеќе од 8000hours
Животен Век
80,000 часа
Лесна спојување Брзо се инсталира Профил на Компанијата
1. Со професионална техничка и тимот за развој, ние сме директно Фабрика специјализирана во led дисплеј контрола на картичката, led display модулот, моќ led дисплеј, led дисплеј, и други led дисплеј додатоци итн.
2. Со повеќе од 10 години искуство, модерното производство и тестирање на опрема,совршен претпријатие систем за управување со висок квалитет, истражување и менаџмент тим, со висок квалитет led дисплеј контролер, сите од горенаведените се направи ни стане популарна снабдувач.
3. Со нашите висок квалитет и услуга на нашите производи се извезуваат во различни земји и региони во Југоисточна Азија, Австралија, Европа и Америка итн.
Ние исто така снабдување на Лет Случај
ако ви треба pls контактирајте со нас.
Превозот со експлицитна
1. Ние Брод на Светот.
2. Предмети се испраќаат од Кина преку EMS, UPS-от, Fed Ex, DHL, TNT и воздухопловната (со следење на број) и др.
3. Времето за испорака зависи од курирска компанија ,дестинации, локалните обичаи и други фактори; се надеваме дека ќе пристигнат на време, но овој меѓународен испорака превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и ги локалните обичаи, се надевам, ќе може да се разбере ако има било какви превозот задоцнување, предизвикано од горенаведените причини.
Или по Море
Ако сакате да ја испорача led дисплеј табла од страна на морето pls ни кажете, ние ќе ви цитирам океанот товар.


Други карактеристики

Бренд Име:
SZLIGHTALL
Број На Модел На:
P4
Екран функција:
Видео
Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
4mm
Осветленоста:
2000 година
LED тип:
SMD2121
Модул големина:
256 x 128mm
Влезен Напон:
DC5V
Гаранција период:
3 Години
Точки:
64x32

Најдобри понуди

Слободен Брод сосема нов 100pcs една дигитална цевка 0.36 заеднички анодна/катоден Сина 1bit дигитални цевка дигитални цевка
 • Неодамнешно

Слободен Брод сосема нов 100pcs една дигитална цевка 0.36 заеднички анодна/катоден Сина 1bit дигитални цевка дигитални цевка

2088.00 DEN 1963.00

ЗАБЕЛЕШКА PLS : ве Молиме оставете ни messange за анодна или катоден сакате ви благодаримеLED нормална тековна

ОТВОРЕТЕ LED Неонски Светлина Знак, 50*25cm Светли Неонски Multicolor Стил Прозорецот за Прикажување на Светлината Бар, Ресторан,
 • Неодамнешно

ОТВОРЕТЕ LED Неонски Светлина Знак, 50*25cm Светли Неонски Multicolor Стил Прозорецот за Прикажување на Светлината Бар, Ресторан,

4171.20 DEN 3963.00

Технички детали19 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот

p8 отворено led монохроматски панел ,црвена една боја, висока осветленост,висока јасно, 256mm * 128mm,ip65 дизајн ,отворено led
 • Неодамнешно

p8 отворено led монохроматски панел ,црвена една боја, висока осветленост,висока јасно, 256mm * 128mm,ip65 дизајн ,отворено led

DEN 600.00

1 Најдобар поглед на далечина : 8 M 100 M2 Дисплеј во боја : Црвена3 Осветленост : 4 5 0 0 CD / метар квадратен4.Цент

Huidu HD-D30 Асинхрони Полна боја на ЛЕД Видео Екран за Контрола на Картичката Поддршка 512*128 пиксели,USB-дискот +Ethernet
 • Неодамнешно

Huidu HD-D30 Асинхрони Полна боја на ЛЕД Видео Екран за Контрола на Картичката Поддршка 512*128 пиксели,USB-дискот +Ethernet

2038.08 DEN 2038.00

Huidu HDD30 Асинхрони Полна боја на ЛЕД Видео Екран за Контрола на Картичката Поддршка 512*128 пиксели,USBдискот +

(10pcs/многу) 8 Пина 2811BR 0.28 Инчен 1 Малку Цифра 7 Сегмент Црвени LED Дисплеј Споделување на Заеднички Анодна Дигитален Дисплеј
 • Неодамнешно

(10pcs/многу) 8 Пина 2811BR 0.28 Инчен 1 Малку Цифра 7 Сегмент Црвени LED Дисплеј Споделување на Заеднички Анодна Дигитален Дисплеј

DEN 155.04

(10pcs / многу) 8 Пина 2811 BR 0.28 Инчен 1 Малку Цифра 7 Сегмент Црвени LED Дисплеј Споделување на Заеднички Анодна

Слободен Брод 100pcs дигитални цевка 12.5*10мм 5 Сегмент Црвено Дигитален Дисплеј Батеријата за DIY фабрика директни цена батеријата
 • Неодамнешно

Слободен Брод 100pcs дигитални цевка 12.5*10мм 5 Сегмент Црвено Дигитален Дисплеј Батеријата за DIY фабрика директни цена батеријата

1608.00 DEN 1512.00

LED нормална тековната генерално е 1 MA20 MA, поголем тековни на повисок степен на осветл.Различни бои на нап

P8 RGB отворено led панел,640X640mm Умре фрлија алуминиум кабинет,SMD3535 1/5 скенирање,полна боја led екран, предводена видео
 • Неодамнешно

P8 RGB отворено led панел,640X640mm Умре фрлија алуминиум кабинет,SMD3535 1/5 скенирање,полна боја led екран, предводена видео

DEN 21552.00

Кутија еден, компатибилен со голем број на теренот, внатрешеннадворешен модул компатибилност 7.Екран Пи

Види 960*960mm P5 HD SMD отворено водоотпорен полна боја умре-кастинг алуминиум кабинет екранот ,8 скенирање,40000dots/м2
 • Неодамнешно

Види 960*960mm P5 HD SMD отворено водоотпорен полна боја умре-кастинг алуминиум кабинет екранот ,8 скенирање,40000dots/м2

57504.00 DEN 54629.00

Добредојдовте на Yao Caixing Електронска компанија! 1 Ние сме професионални информации за производот и прода

Специјална Понуда 10pcs/број Еден Сензор на Температура За LongGreat/FeiKong LED Картичка, Водоотпорен Еден Сензор на Температура
 • Неодамнешно

Специјална Понуда 10pcs/број Еден Сензор на Температура За LongGreat/FeiKong LED Картичка, Водоотпорен Еден Сензор на Температура

DEN 1150.56

Специјална Понуда 10pcs / број Еден Сензор на Температура За Long Great / Fei Kong LED Картичка, Водоотпорен Еден Сенз

P5 SMD Led Безжична отвори Знак Програмабилни Лизгање Порака Multicolor LED Дисплеј Табла за Продавница прозорецот за рекламирање
 • Неодамнешно

P5 SMD Led Безжична отвори Знак Програмабилни Лизгање Порака Multicolor LED Дисплеј Табла за Продавница прозорецот за рекламирање

3792.00 DEN 3489.00

Пораката е светла и атрактивен за рекламирање >> User friendly програмски софтвер и упатство вклучени, поддршк

32*16cm водоотпорен P10 Отворено Црвена Зелена Жолта Сини Led модул за единствена боја на P10 led порака на екранот модул
 • Неодамнешно

32*16cm водоотпорен P10 Отворено Црвена Зелена Жолта Сини Led модул за единствена боја на P10 led порака на екранот модул

1035.84 DEN 984.00

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ако овој објект е во вашиот поседување н