Kystar HD LED видео процесор KS600 видео процесор 1920x1280 со CE, RoHS

Kystar HD LED видео процесор KS600 видео процесор 1920x1280 со CE, RoHS

DEN 9600.00

Количина на стоки


Ве молиме оставете ги вашите достапни информации за контакт кога ќе испратите порака, за да можеме да се разбереме едни со други подобро, ви благодарам!


Други карактеристики

Број На Модел На:
KS600
is_customized:
Yes
Екран функција:
Видео
Употреба:
Отворено
Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Бренд Име:
CNSRYLED
Пиксели:
10мм

Најдобри понуди

Специјална Понуда 10pcs/број Еден Сензор на Температура За LongGreat/FeiKong LED Картичка, Водоотпорен Еден Сензор на Температура
  • Неодамнешно

Специјална Понуда 10pcs/број Еден Сензор на Температура За LongGreat/FeiKong LED Картичка, Водоотпорен Еден Сензор на Температура

DEN 1150.56

Специјална Понуда 10pcs / број Еден Сензор на Температура За Long Great / Fei Kong LED Картичка, Водоотпорен Еден Сенз

P5 SMD Led Безжична отвори Знак Програмабилни Лизгање Порака Multicolor LED Дисплеј Табла за Продавница прозорецот за рекламирање
  • Неодамнешно

P5 SMD Led Безжична отвори Знак Програмабилни Лизгање Порака Multicolor LED Дисплеј Табла за Продавница прозорецот за рекламирање

3792.00 DEN 3489.00

Пораката е светла и атрактивен за рекламирање >> User friendly програмски софтвер и упатство вклучени, поддршк

Види 960*960mm P5 HD SMD отворено водоотпорен полна боја умре-кастинг алуминиум кабинет екранот ,8 скенирање,40000dots/м2
  • Неодамнешно

Види 960*960mm P5 HD SMD отворено водоотпорен полна боја умре-кастинг алуминиум кабинет екранот ,8 скенирање,40000dots/м2

57504.00 DEN 54629.00

Добредојдовте на Yao Caixing Електронска компанија! 1 Ние сме професионални информации за производот и прода

Флексибилни P5 smd затворен 320*160mm полна боја предводени од модулот широко за сферични екран,rhomb екран,оригиналност екран,40000dots/метри
  • Неодамнешно

Флексибилни P5 smd затворен 320*160mm полна боја предводени од модулот широко за сферични екран,rhomb екран,оригиналност екран,40000dots/метри

4799.52 DEN 4560.00

Добредојдовте на Yao Caixing Електронска продавница 1 Ние сме професионални информации за производот и прод

LYSONLED Специјална Понуда HD-W62 USB-дискот +Wifi P10 LED Порака на Екранот Контролер Картичка, Еден&Двојна Боја P10 LED Контролер
  • Неодамнешно

LYSONLED Специјална Понуда HD-W62 USB-дискот +Wifi P10 LED Порака на Екранот Контролер Картичка, Еден&Двојна Боја P10 LED Контролер

DEN 624.48

LYSONLED Специјална Понуда HDW62 USBдискот +Wifi P10 LED Порака на Екранот Контролер Картичка, Еден&Двојна Боја P10 LED К

ОТВОРЕТЕ LED Неонски Светлина Знак, 50*25cm Светли Неонски Multicolor Стил Прозорецот за Прикажување на Светлината Бар, Ресторан,
  • Неодамнешно

ОТВОРЕТЕ LED Неонски Светлина Знак, 50*25cm Светли Неонски Multicolor Стил Прозорецот за Прикажување на Светлината Бар, Ресторан,

4171.20 DEN 3963.00

Технички детали19 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот

Батерија Сини LED Програмабилни име Значка со USB Програмирање * Прозорец 8 Компатибилен се Покаже поддршка англиски на руски
  • Неодамнешно

Батерија Сини LED Програмабилни име Значка со USB Програмирање * Прозорец 8 Компатибилен се Покаже поддршка англиски на руски

1151.52 DEN 1094.00

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Вашата цел адресата МОРА

32*16cm водоотпорен P10 Отворено Црвена Зелена Жолта Сини Led модул за единствена боја на P10 led порака на екранот модул
  • Неодамнешно

32*16cm водоотпорен P10 Отворено Црвена Зелена Жолта Сини Led модул за единствена боја на P10 led порака на екранот модул

1035.84 DEN 984.00

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ако овој објект е во вашиот поседување н

p8 отворено led монохроматски панел ,црвена една боја, висока осветленост,висока јасно, 256mm * 128mm,ip65 дизајн ,отворено led
  • Неодамнешно

p8 отворено led монохроматски панел ,црвена една боја, висока осветленост,висока јасно, 256mm * 128mm,ip65 дизајн ,отворено led

DEN 600.00

1 Најдобар поглед на далечина : 8 M 100 M2 Дисплеј во боја : Црвена3 Осветленост : 4 5 0 0 CD / метар квадратен4.Цент

P4 затворен smd флексибилни полна боја предводени од модулот се користи за посебните облици led екран,256*128mm,16scan
  • Неодамнешно

P4 затворен smd флексибилни полна боја предводени од модулот се користи за посебните облици led екран,256*128mm,16scan

1002.24 DEN 952.00

Добредојдовте на Yao Caixing Електронска продавница 1 Ние сме професионални информации за производот и прод