Оригинален Бренд Преносни Пушка на Лов Светло UF-1507 IR940nm Инфраред Fashlight Фокусирајќи се на Пукање Факел +Стаорец Опашка се Префрлите

Оригинален Бренд Преносни Пушка на Лов Светло UF-1507 IR940nm Инфраред Fashlight Фокусирајќи се на Пукање Факел +Стаорец Опашка

DEN 1459.00
-5 %
DEN 1535.52

Количина на стоки


Ако сте задоволни со нашата gooos и зедницата, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди преглед која е inportant за нас.
*5)ЗЕДНИЦАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
7) Оваа светилка е висока излезна и напредни изработка направат совршена за рутинска инспекција,активности на отворено,лов и професионална употреба
8)Посебните конвексни леќа,може да се ослободи проширување фокус
Answer : ___________________________ Note :
LED по желба : XML T6 / XM-L2 ( Бела Светлина ) XRE/ XP-E ( Зелена / Црвена / Бела Светлина ) -МО 850 NM/ 940 NM (ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина ,треба со IR Опрема . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. ви благодарам многу !!!
ПРЕДУПРЕДУВА : Светло емитира инфрацрвена светлина, која е невидлива за очите, таа треба ноќ визија опрема кога се користи тоа.
5) Работи на 1*18650 li-ion батерија, 6-час се кандидира време во hightlight режим. Нашата цел е клиентот satisfation!
*6)На сликите кои се прикажани можеби имаат некои diference witn вистински објект ,и само за вашиот референца. можете да најдете во нашата Продавница или контактирајте со нас . Транзит пати може да варираат. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекуван проблем.
4) Преку CE&Ro SH сертификација.2
*Работат на Температура : -5~+30 целзиусови степени
*Батерија : 1x батерија 18650 ( Не се вклучени)
*Време на извршување : 1-3 часа
*Начини : 3 Режими(Висок-Низок Strobe)
*Вклучете Тип : Опашка притискање префрлате
*Димензии : 122mm+(14mm)(Должина)/33mm(Раководител)/25мм(Телото)/23mm(Опашка)
*Тежина : 108g
*Сертификација : CE & Ro SH
Спецификација :
1)20mm зум конвексни леќа, прилагодливи зрак место од поплава да се фрли.
6) IP65 водоотпорен за неповолните временски услови и внатрешно осветлување. Ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
2)Мини големина дизајн, преносни и единствен, многу модерен. Ако не сте задоволни со нашата стоки и зедницата, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време и да го оставите порака прво пред да остави негативни повратни информации или да се отвори случајот. Ali Express ќе се потврди вашиот плаќање whin 12 часа откако плаќање завршен.Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за разбирањето. Ако вашата цел е затворена како безбедносни причини, можете да поднесете барање за да Ali Express за плаќање verificstion
*1)превозот во Светот(Освен некои земји и APO/FPO)
*2)Сите предмети ќе бидат испратени whin 7 ден. Ние ќе процесот на нарачка, кога тоа е потврдена.
3) Алуминиумско тело,трајни и отпорност на корозија.
*7)На објектот пристигнување време зависи од некои фактори и diference области.
*4)Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
Совршен IR илуминатор за вашата Визија Ноќ потреби :
Armasight Летало Про
Yukon Фотон
Pulsar N550/750
Nite Site NS50/200 Viper-Волк
Оддел Г визија
DIY ноќ визија
*1x UF-1507 IR 940nm Светло (батерија, не се вклучени)
*1x Стаорец Опашка се Префрлите
Можете да направи плаќање преку горенаведените методи. - Оригинален Бренд Преносни Пушка на Лов Светло UF-1507 IR940nm Инфраред Fashlight Фокусирајќи се на Пукање Факел +Стаорец Опашка се Префрлите
Функција :
*Бренд : Unique Fire
*Модел : UF-1507
*LED Type : Osram IR940nm
*Боја : Црна
* Леќа : 20mm конвексни леќа
*Светилка Век : 100,000 часа
*IP Оценка : IP65, со О-прстен печат дизајн
*Влезен Напон : 3.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
Други
полнач:
Батерија
Бренд Име:
UniqueFire
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
3W
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,EMC,RoHS
Водоотпорен:
Yes
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
Лов
Број На Модел На:
1507-940NM IR
Модел на LED Монистра:
940NM IR LED

Најдобри понуди

3 години гаранција 1W/3W полнење led спот светилка ,rechargable battery безжичен приказ ламба,се префрлат модел 360degree свадба
  • Неодамнешно

3 години гаранција 1W/3W полнење led спот светилка ,rechargable battery безжичен приказ ламба,се префрлат модел 360degree свадба

1435.20 DEN 1435.00

3 години гаранција 1 W / 3 W полнење led спот светилка ,безжичен приказ на самото место ламба,се префрлат моде

AAA батерија или батерија 18650 Zoomable foucus Светло преносни факел lanterna светилка T6 LED блиц светло за риболов кампување
  • Неодамнешно

AAA батерија или батерија 18650 Zoomable foucus Светло преносни факел lanterna светилка T6 LED блиц светло за риболов кампување

215.52 DEN 172.00

Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи

BORUiT 800LM XML T6 LED Мини Светилка 5-Режим Зум Факел Велосипед Флеш Светлина Велосипедизам Кампување Преносни Фенер Батерија
  • Неодамнешно

BORUiT 800LM XML T6 LED Мини Светилка 5-Режим Зум Факел Велосипед Флеш Светлина Велосипедизам Кампување Преносни Фенер Батерија

191.52 DEN 172.00

Функција : ★СУПЕРСВЕТЛИ : Висока Ефикасност и Одлична Излез LED Чип, Супер Светлина Тоа е доволно моќни за

10X сијалица светлина AC85-265V 12W LED вдлабнати таванот вградна светилка светлина Сијамски LED таванот светлина бела анти-отсјај
  • Неодамнешно

10X сијалица светлина AC85-265V 12W LED вдлабнати таванот вградна светилка светлина Сијамски LED таванот светлина бела анти-отсјај

7609.44 DEN 7229.00

10 X сијалица светлина AC85265 V 12 W LED вдлабнати таванот вградна светилка светлина Сијамски LED таванот светли

Мини Кри XML-T6 LED Зум Факел Прилагодливи Водоотпорен Penlight Клип Џеб Корисна Светло Риболов Zaklamp Мали Zoomable Факелот
  • Неодамнешно

Мини Кри XML-T6 LED Зум Факел Прилагодливи Водоотпорен Penlight Клип Џеб Корисна Светло Риболов Zaklamp Мали Zoomable Факелот

211.20 DEN 171.00

[Производство Детали] : * Сијалица Тип : XMLT6 LED * Боја : Црна * Замени : Опашка Притиснете * Карактеристики : На