UF-1506 Инфрацрвено Светло копче за Зум Torche 850NM Led Светло 20mm Конвексни Леќа Батерија Nightvision За надворешна Кампување Лов

UF-1506 Инфрацрвено Светло копче за Зум Torche 850NM Led Светло 20mm Конвексни Леќа Батерија Nightvision За надворешна Кампување

DEN 1140.00
-5 %
DEN 1199.52

Количина на стоки


Производ Детали :
* Составена од Osram IR Led 850 NM користи за ноќ визија и лов.
* 20mm Калено конвексни леќа, непробојни. За прилагодливи зрак на самото место, зум фокус.
* Тешко anodization алуминиумско куќиште, многу цврста конструкција, shockproof и отпорност
* IP67 водоотпорен со O-прстени печат во текот на светлина, погоден за надворешна употреба и неповолни временски услови.
* Поддржано од 18650 1x li-ion батерија (Не се вклучени) , водење до 6 часа во нагласи режим.
* Полнење со авто-заштита, за безбедна употреба.
* Висок квалитет коло dirver, постојано работат на струјата.
* Со бакар база зрачи, заштита на коло и led за подолго користење.
* 3-режим, висока средна ниска, за различни светлината.
* Со мемориска функција на режимот, повеќе лесен за употреба.
* Опашка врвка за околу рака за лесно носење.
Совршен IR илуминатор за вашата Визија Ноќ потреби :
Armasight Летало Про
Yukon Фотон
Pulsar N550/750
Nite Site NS50/200 Viper-Волк
Оддел Г визија
DIY ноќ визија
Пакет :
1x Светло (батерија, не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
LED по желба : XML T6 / XM-L2 ( Бела Светлина ) XRE/ XP-E ( Зелена / Црвена / Бела Светлина ) -МО 850 NM/ 940 NM (ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина ,треба со IR Опрема . можете да најдете во нашата Продавница или контактирајте со нас . ви благодарам многу !!!


Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
сертификација:
УЛ,CE,ГШ,RoHS,CCC
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Лумен:
Други
Тип На Батерија:
18650
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
прилагодлив
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Број На Модел На:
1506-850-IR
Тип На Светилка:
Камп
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
3W
Зум:
Yes
Бренд Име:
UniqueFire
Модел на LED Монистра:
Osram IR 850nm

Најдобри понуди

Водоотпорен Led Светилка П5 2000lm 3 Начини Zoomable Топла продажба самоодбрана не tazer шок Мини Блиц Светлина Факел Penlight
  • Неодамнешно

Водоотпорен Led Светилка П5 2000lm 3 Начини Zoomable Топла продажба самоодбрана не tazer шок Мини Блиц Светлина Факел Penlight

204.96 DEN 144.00

Добредојдовте Пријатели! Сакате да имате среќен шопинг! Ако имате било какви прашања, ве молиме слободн

100X Нов дизајн 3W/5W/7W GU10/MR16/E27/E14 КОЧАН LED светлото на рефлекторите заштеда на енергија КОЧАН LED светлото на рефлекторите
  • Неодамнешно

100X Нов дизајн 3W/5W/7W GU10/MR16/E27/E14 КОЧАН LED светлото на рефлекторите заштеда на енергија КОЧАН LED светлото на рефлекторите

DEN 18336.00

1 Спецификации : Предмет Тип : LED светлото на рефлекторите Моќ : 3 W / 5 W / 7 W Напон : 85265 V / 12 V достапни Lumens : 90100

Нуркање светло 26650 батеријата Кри T6*3 LED нуркање водоотпорен ПРЕДВОДЕНА подводни Светло факелот на две 18650 или 26650 батерии
  • Неодамнешно

Нуркање светло 26650 батеријата Кри T6*3 LED нуркање водоотпорен ПРЕДВОДЕНА подводни Светло факелот на две 18650 или 26650 батерии

1521.60 DEN 1446.00

Нуркање светло 26650 батеријата 4.2 V Кри T6*3 LED нуркање водоотпорен ПРЕДВОДЕНА подводни Светло факелот на дв

3 години гаранција 1W/3W полнење led спот светилка ,rechargable battery безжичен приказ ламба,се префрлат модел 360degree свадба
  • Неодамнешно

3 години гаранција 1W/3W полнење led спот светилка ,rechargable battery безжичен приказ ламба,се префрлат модел 360degree свадба

1435.20 DEN 1435.00

3 години гаранција 1 W / 3 W полнење led спот светилка ,безжичен приказ на самото место ламба,се префрлат моде

5pcs keychain Светло мини led USB Светилка мини-факел Penlight Батерија Блиц Светлина светилка мали џеб Lanternas трговија на
  • Неодамнешно

5pcs keychain Светло мини led USB Светилка мини-факел Penlight Батерија Блиц Светлина светилка мали џеб Lanternas трговија на

720.00 DEN 540.00

* Ние само брод да се потврди цел адреси.* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи о