ALONEFIRE SK68 ув LED УВ Светло Виолетова Виолетова 365nm Светлина се Прилагодува Фокусот 1Modes Светлина Светилка Uesd Од АА Или 14500 Батеријата

ALONEFIRE SK68 ув LED УВ Светло Виолетова Виолетова 365nm Светлина се Прилагодува Фокусот 1Modes Светлина Светилка Uesd Од АА

DEN 172.00
-10 %
DEN 191.52

Количина на стоки


Ако не сте сигурни дали вашата земја им овозможува на овие видови на производи,
ние ви препорачуваме да се јавите во обичај за потврда.
(5) Ако понудата нашите HK Пост бесплатен превозот предмети, ние САМО превоз преку HK ПОСТ. Ние?ќе резервни no напор да се надополни нашите целиот систем да ги задоволи сите наши вид клиенти.
(6) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Широко се користи во флуоресцентни анти-фалсификувањето, флуоресценција влакна посебно осветлување индустрија
Уникатен флуоресцентни :
Причина пронајдокот на револуционерниот напредок во шкорпија истражувањето е пренослив ув детектори (ултравиолетови ув светло).
(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.
(4)Ние ќе знаете на следење на број еднаш ние?пет испратено на вашите производи.
(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас. Ова е приближно време, вашата пратка податоци ќе биде до вашите специфични нарачки. Повеќе чудно е што дури 3 милиони години, во форма на шкорпија под ултравиолетова светлина ќе светла флуоресценција, научниците се уште не се знае зошто шкорпија може да fluoresce, некои луѓе мислат дека градот може да биде со цел да се привлече оние кои сакаат светлина инсекти.
(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.
(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.
(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant e-mail пораки.
(7)Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, но не било неразумно ве молиме барања.
Производ параметри :
Бренд : ALONEFRIE
модел : SK68uv
WL : 365nm 1 W LED
Материјал : алуминиум легура
Изглед : прецизност ЦПУ обработка, тешко anodic оксидација третман. Вода и шок отпорни. Ние ќе го цениме вашите добри идеи. Ние ќе се изврши нашите обврски, исто како што сте се договориле.
Големина : 92 x 26 x 22mm
Тежина : 85 g
Напојување : 1 X АА или 1x14500 батерии ( не се вклучени)
Функција : модел 1
Пакување : да
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации :
(1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.
Некои известувања за превозот :
(1) HK Пост mail времето за испорака е околу 15-22 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Функција:
УВ,самоодбрана,Шок Отпорни
Wattage:
1
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
боја:
Црна
Тело Материјал:
Алуминиум
полнач:
Не Е Применливо
Водоотпорен:
Yes
Лумен:
Други
сертификација:
RoHS,FCC,CE
Осветлување Растојание:
< 50 m
Тип На Светилка:
ув светло
Тип На Батерија:
Литиум Јонска,АА
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
SK68uv
Фокусна Должина:
прилагодлив
Зум:
Yes
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Бренд Име:
Alonefire
Модел на LED Монистра:
uv

Најдобри понуди

10X сијалица светлина AC85-265V 12W LED вдлабнати таванот вградна светилка светлина Сијамски LED таванот светлина бела анти-отсјај
 • Неодамнешно

10X сијалица светлина AC85-265V 12W LED вдлабнати таванот вградна светилка светлина Сијамски LED таванот светлина бела анти-отсјај

7609.44 DEN 7229.00

10 X сијалица светлина AC85265 V 12 W LED вдлабнати таванот вградна светилка светлина Сијамски LED таванот светли

5pcs keychain Светло мини led USB Светилка мини-факел Penlight Батерија Блиц Светлина светилка мали џеб Lanternas трговија на
 • Неодамнешно

5pcs keychain Светло мини led USB Светилка мини-факел Penlight Батерија Блиц Светлина светилка мали џеб Lanternas трговија на

720.00 DEN 540.00

* Ние само брод да се потврди цел адреси.* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи о

SCON Мини светилка AC110V-240V ЛЕР Таванот КОЧАН КРИ светло 5W/7W LED светлото на рефлекторите LED декорација Таванот светилка
 • Неодамнешно

SCON Мини светилка AC110V-240V ЛЕР Таванот КОЧАН КРИ светло 5W/7W LED светлото на рефлекторите LED декорација Таванот светилка

383.04 DEN 364.00

Feasture : Volatge : 110v240vСо извор на светлина или не : даИзвор на светлина : LEDбоја температура:во жолта боја : 2700k

Моќен П5 led светилка Тактички самоодбрана Блиц Светлина преносни Факел Светилка батерија 18650 батеријата за кампување риболов
 • Неодамнешно

Моќен П5 led светилка Тактички самоодбрана Блиц Светлина преносни Факел Светилка батерија 18650 батеријата за кампување риболов

412.32 DEN 309.00

* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв распо

2 Парчиња/Многу Мини Светилка UniqueFire SK68 КРИ XPE Високо Квалитетна Светилка Водоотпорен 3 Начини на Употреба Кампување
 • Неодамнешно

2 Парчиња/Многу Мини Светилка UniqueFire SK68 КРИ XPE Високо Квалитетна Светилка Водоотпорен 3 Начини на Употреба Кампување

383.52 DEN 364.00

Unique Fire SK68 П5 LED Мини СветилкаОпис На Производот : Супер мини големина, светла, волшебна сила.Пропаднадока

Водоотпорен Led Светилка П5 2000lm 3 Начини Zoomable Топла продажба самоодбрана не tazer шок Мини Блиц Светлина Факел Penlight
 • Неодамнешно

Водоотпорен Led Светилка П5 2000lm 3 Начини Zoomable Топла продажба самоодбрана не tazer шок Мини Блиц Светлина Факел Penlight

204.96 DEN 144.00

Добредојдовте Пријатели! Сакате да имате среќен шопинг! Ако имате било какви прашања, ве молиме слободн

AAA батерија или батерија 18650 Zoomable foucus Светло преносни факел lanterna светилка T6 LED блиц светло за риболов кампување
 • Неодамнешно

AAA батерија или батерија 18650 Zoomable foucus Светло преносни факел lanterna светилка T6 LED блиц светло за риболов кампување

215.52 DEN 172.00

Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи

YINDING 501B 10w Кри XM-L2 T6 1000 lm + Алуминиумски Легури ВОДЕШЕ Силна светлина светлото 1 * батерија 18650 Отворено преносни
 • Неодамнешно

YINDING 501B 10w Кри XM-L2 T6 1000 lm + Алуминиумски Легури ВОДЕШЕ Силна светлина светлото 1 * батерија 18650 Отворено преносни

465.12 DEN 465.00

Производ параметри : Марка / модел : YINDING银锭科技 501 BНа фитил / енергија : сад Кри XML2 LED 1000 + lumens 10 wКоло : 7135 x8 во

yupard П5 LED 18650 Rechargable запалка приклучок за полнење преку USB Светилка Факел led светилка запалки фенер како моќ банка
 • Неодамнешно

yupard П5 LED 18650 Rechargable запалка приклучок за полнење преку USB Светилка Факел led светилка запалки фенер како моќ банка

681.60 DEN 354.00

Карактеристики : 1 Protable моќ банка, запалка приклучок,Полнење, палење.2 USB / мини USB приклучок за полнење на

Оригинален Бренд Преносни Пушка на Лов Светло UF-1507 IR940nm Инфраред Fashlight Фокусирајќи се на Пукање Факел +Стаорец Опашка
 • Неодамнешно

Оригинален Бренд Преносни Пушка на Лов Светло UF-1507 IR940nm Инфраред Fashlight Фокусирајќи се на Пукање Факел +Стаорец Опашка

1535.52 DEN 1459.00

Ако сте задоволни со нашата gooos и зедницата, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвез

Магнет Кампување Светилка usb Led Светилка T6+КОЧАН Факел Батерија Led Фенер 4 Режим Водоотпорен Зум Батерија 18650 Фенерче
 • Неодамнешно

Магнет Кампување Светилка usb Led Светилка T6+КОЧАН Факел Батерија Led Фенер 4 Режим Водоотпорен Зум Батерија 18650 Фенерче

589.92 DEN 336.00

Магнет Кампување Светилка usb Led Светилка T6+КОЧАН Факел Батерија Led Фенер 4 Режим Водоотпорен Зум Батерија

Висока лумен LED Светилка 4.2 V КРИ XML-T6 2*Батерија 18650 5 Начини Focalize Флеш Светилка +2*18650 батерии + батерија полнач
 • Неодамнешно

Висока лумен LED Светилка 4.2 V КРИ XML-T6 2*Батерија 18650 5 Начини Focalize Флеш Светилка +2*18650 батерии + батерија полнач

1008.00 DEN 927.00

Висока лумен LED Светилка 4.2 V КРИ XMLT6 2*Батерија 18650 5 Начини Focalize Флеш Светилка +2*18650 батерии + батерија полн

Преносни Мини КРИ XML-П5 3000LM Телескопски Зум LED Светилка Факел Џеб Светлина Водоотпорен Фенер за AAA Батерија Моќни
 • Неодамнешно

Преносни Мини КРИ XML-П5 3000LM Телескопски Зум LED Светилка Факел Џеб Светлина Водоотпорен Фенер за AAA Батерија Моќни

239.52 DEN 206.00

Карактеристики : Сијалица Тип КРИ XPEП5Вклучете Притиснете префрлатеБоја ЦрнаРежимот Со ВисокаЖивотнио