YIMIA 5m 20 Sepak Takraw Ратан Топки LED String Самовила Светла Браун Кафе Отворено Божиќ Свадба Партија Декорација Светла

YIMIA 5m 20 Sepak Takraw Ратан Топки LED String Самовила Светла Браун Кафе Отворено Божиќ Свадба Партија Декорација Светла

DEN 446.00
-25 %
DEN 594.24

Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 2 KG испратите HK пост, повеќе од 2 KG од UPS-от/DHL . Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена за да се постигне Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.com/store/422116
божиќ осветлување,светлина string, led светла за декорација, cortina led, luces navidad, божиќ светилка, предводена icicle, string светла, led елка, led светло string декорација, 200 led string светлина, светлината завеса, самовила светла, декорација светлина, led самовила светла, led божиќ светла, led завеса, божиќ гарланд, christma, божиќ светлина, божиќ светла, led божиќ светла отворено, предводена string светлина, ноќта на вештерките светла, елка светла, led гарланд, предводена string, божиќ led, божиќ, гарланд, luminaria, елка светлина, божиќ led декорација, декоративни светилки string, за некој празник, божиќ pendant светла, led бакарна жица string светлина, дрвото светла, led божиќ светла, божиќ led светла на отворено, божиќ led светло, декоративни светилки за спалната соба, празник string светла 110v, свадба самовила светла, божиќ светла icicle, празник осветлување, отворено string светла, led божиќ гарланд, божиќ pendant светлина, led бакарна жица string светла, батерија управувана led string светла, ѕвездена string светла, led светла декорација, капе icicle светла, нова година светла, божиќ декорација светла отворено, ноќта на вештерките декорација на отворено,патио string светла,luminaria декорација,предводена влакна оптика осветлување,luminarias дома декорација,светла на божиќ,icicle светла, божиќ странични светла.TKS!
Повеќе избор, добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
http : //www. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн.Ве молиме контактирајте со нас пред поставување на својата цел ако ви треба добра под итно.3 KG
Карактеристики : светлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба. Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Спецификации : Состојба : НОВИОТ Тип : LED светла топки LED Кол : 20pcs Топката Количина : 20pcs Топка Големина : 5cm Светлина Должина : 5m(Вклучувајќи го и 0. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Пред да се врати на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.5 m доведе линија) Жица Боја : Јасно бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CR-V челик Работа Живот : 60000 часа светла Боја : Топло бела( топки се Браун ) Светлосен Режим : Комбинација,Во бранови,Секвенцијален,Slo Glo,си поигруваше/Flash,Бавно Исчезнат,Трепкане/Flash,Стабилен на Напојува Поддршка : 110/220 V Пакет Тежина : 0.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
5cm топки
Wattage:
110V, 220V
Употреба:
празник
Бренд Име:
YIMIA
сертификација:
CE,ГШ,RoHS,EMC,ССА,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Карактеристики:
5m 20 Sepak Takraw Топки LED светла
Гаранција:
12 месеци
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
AC-101278
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Спална соба
Должина:
500cm
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
боја:
топло бела
Напон:
220V/110V
Тип На Батерија:
AC Приклучок
Напон:
220V/110VV
Погоден празници:
Ноќта на вештерките/Благодарноста/Valentie Ден/Нова година Ден/Божиќ
Соодветно место:
Свадба, Хотели,Дома,Клубови,Концерти,Караоке, Танц, Фаза,Влезот
свадба декорација:
Yes
Приклучете:
ЕУ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД/AU
боја:
топло бела
Божиќ декорација:
Yes
партија декорација:
Yes
Новогодишни Декорации За Домот:
Yes
божиќ светла:
Yes

Најдобри понуди

година Топла Самовила 10M led string светла со 80led топката AC220V празник декорација светилка Фестивал Божиќ светла отворено
 • Неодамнешно

година Топла Самовила 10M led string светла со 80led топката AC220V празник декорација светилка Фестивал Божиќ светла отворено

1236.48 DEN 1236.00

Ве молиме веруваме дека ќе ви помогне да го реши секој проблем, и да ви даде пријатен одговор Објектот ќе

300 LED 30M String Самовила Светла Светилка Празник Божиќ Божиќ Гарланд Свадба партија Шарени Декорација LED Трепка 8 Режими
 • Неодамнешно

300 LED 30M String Самовила Светла Светилка Празник Божиќ Божиќ Гарланд Свадба партија Шарени Декорација LED Трепка 8 Режими

959.52 DEN 912.00

30 M 300 LEDS String Самовила Светла 8 Режими на Блицот Божиќ Свадба Партија Празник Градина Декорација 110 V240 V СА

10pcs/многу Бакар Led Самовила Светла 2M 20 Led диоди CR2032 Копчето Батеријата Управувана LED String Светлина Божиќ Свадба партија
 • Неодамнешно

10pcs/многу Бакар Led Самовила Светла 2M 20 Led диоди CR2032 Копчето Батеријата Управувана LED String Светлина Божиќ Свадба партија

1055.04 DEN 528.00

10pcs / многу Бакар Led Самовила Светла 2 M 20 Led диоди CR2032 Копчето Батеријата Управувана LED String Светлина Божиќ

300 LED 30M String Самовила Светла Светилка Празник Божиќ Божиќ Гарланд Свадба партија Шарени Декорација LED Трепка 8 Режими
 • Неодамнешно

300 LED 30M String Самовила Светла Светилка Празник Божиќ Божиќ Гарланд Свадба партија Шарени Декорација LED Трепка 8 Режими

1279.20 DEN 985.00

Совршена декорација за Вљубените 's Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Ние не одговорен за из

10M 50 Led диоди пеперутка led string светла AC110V/220V отворено&затворен Божиќ Светла Празник Свадба Партија Декорација светла
 • Неодамнешно

10M 50 Led диоди пеперутка led string светла AC110V/220V отворено&затворен Божиќ Светла Празник Свадба Партија Декорација светла

DEN 431.52

Ако имате било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас прво со Aliexpress Trade Manager или епо

Отворено осветлување 5M 20leds 4cm голема големина Топката LED string Светлина Божиќ самовила Светла за Нова Година свадба градина
 • Неодамнешно

Отворено осветлување 5M 20leds 4cm голема големина Топката LED string Светлина Божиќ самовила Светла за Нова Година свадба градина

1108.80 DEN 998.00

Отворено осветлување 5 M 20leds 4cm голема големина Топката LED string Светлина Божиќ самовила Светла за Нова Год

IWHD 3M 4 Бои Светлина 2-Владата ПРЕДВОДЕНА String Самовила Светилка 3AA Божиќ Одмор Декоративни Осветлување Партија гарланд
 • Неодамнешно

IWHD 3M 4 Бои Светлина 2-Владата ПРЕДВОДЕНА String Самовила Светилка 3AA Божиќ Одмор Декоративни Осветлување Партија гарланд

DEN 1392.00

Спецификации Тип на Светлосен Извор LED Кол светла Боја Должина (m) Режим на Власт Батерии Вклучени? Оглас

BEIAIDI 8 Режим 8MX10M 2600 LED Нето String Светлина Гарланд Отворено Божиќ Завеса icicle Самовила String Празник Свадба Светлина
 • Неодамнешно

BEIAIDI 8 Режим 8MX10M 2600 LED Нето String Светлина Гарланд Отворено Божиќ Завеса icicle Самовила String Празник Свадба Светлина

13017.60 DEN 9112.00

BEIAIDI 8 Режим 8 MX10 M 2600 LED Нето String Светлина Гарланд Отворено Божиќ Завеса icicle Самовила String Празник Свадба С

Led String Светла Висок квалитет на Бакар Материјал 2Meter 20Leds Партијата божиќ дрво Празник оркестарот nightlight фенер Дете
 • Неодамнешно

Led String Светла Висок квалитет на Бакар Материјал 2Meter 20Leds Партијата божиќ дрво Празник оркестарот nightlight фенер Дете

185.76 DEN 121.00

Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите тре

10m 100 LED диоди Отворено Водоотпорен Соларни LED Светилки String Светла Самовила Празник Божиќ Партија Garlands Оркестарот
 • Неодамнешно

10m 100 LED диоди Отворено Водоотпорен Соларни LED Светилки String Светла Самовила Празник Божиќ Партија Garlands Оркестарот

684.96 DEN 480.00

Спецификација : Точка Име : Бакарна Жица LED String Светлина Должина : 10 M LED Кол : 100 LEDs Материјал : Бакар Жица На

5V 5M USB RGB LED Божиќ String Светла 50 Led диоди 8 Режими ДОВЕДЕ Купер String Светлата Дома Затворен Надворешна Декорација
 • Неодамнешно

5V 5M USB RGB LED Божиќ String Светла 50 Led диоди 8 Режими ДОВЕДЕ Купер String Светлата Дома Затворен Надворешна Декорација

268.32 DEN 188.00

AAAAA5 V 5 M USB RGB LED Божиќ String Светла 50 Led диоди 8 Режими ДОВЕДЕ Купер String Светлата Дома Затворен Надворешна Дек

Nolvety 20 LED Јасно Голема Свет Connectable 6M Долга Бела Жица Божиќ Светла String Празник Декорација Осветлување ЕУ ПРИКЛУЧОК
 • Неодамнешно

Nolvety 20 LED Јасно Голема Свет Connectable 6M Долга Бела Жица Божиќ Светла String Празник Декорација Осветлување ЕУ ПРИКЛУЧОК

911.52 DEN 711.00

Nolvety 20 Јасно ДОВЕДЕ Бела Жица G45 Свет Connectable Plug Festoon Партија String Божиќ Светла Празник Низа и Гарланд Светл

2M 20 LED Батеријата Јасна Ѕвезда форма трепкане String Светла декоративни Светилки самовила светла Божиќ Гарланд Свадба Декорација
 • Неодамнешно

2M 20 LED Батеријата Јасна Ѕвезда форма трепкане String Светла декоративни Светилки самовила светла Божиќ Гарланд Свадба Декорација

383.52 DEN 330.00

20 LED Батеријата Операција јасна Ѕвезда форма String Светла LED светилки скапоцени декоративни Патио самовил

LED Божиќ string Светла 1M 2M 3M 4M 5M 10M Водоотпорен Кристал Балон Капка Вода Дома Градина Ограда Бистри Партија Празник на
 • Неодамнешно

LED Божиќ string Светла 1M 2M 3M 4M 5M 10M Водоотпорен Кристал Балон Капка Вода Дома Градина Ограда Бистри Партија Празник на

239.52 DEN 216.00

LED Божиќ string Светла 1 M 2 M 3 M 4 M 5 M 10 M Водоотпорен Кристал Балон Капка Вода Дома Градина Ограда Бистри Прода

2M 20Leds се Зголеми Батерија за LED String Светлина Божиќ Свадба Партија Декорација Светла Шарени Празник Надворешна Декорација
 • Неодамнешно

2M 20Leds се Зголеми Батерија за LED String Светлина Божиќ Свадба Партија Декорација Светла Шарени Празник Надворешна Декорација

DEN 221.76

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Сакате да се разбере! 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни п

Dimond Led String напојува со 2*АА батерија за елка празник декорација топката светилка за отворен водоотпорен фенер серија Р
 • Неодамнешно

Dimond Led String напојува со 2*АА батерија за елка празник декорација топката светилка за отворен водоотпорен фенер серија Р

DEN 204.96

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 10pcsДолжина : Околу 120cmМоќност : 2*AAA Батерија(Не се вклучуваат)Боја на

100pcs/многу CR2032 Копчето Батеријата управувана String LED Светло 2M со 20 мали Led светла За Свадба Партија Настани Празници
 • Неодамнешно

100pcs/многу CR2032 Копчето Батеријата управувана String LED Светло 2M со 20 мали Led светла За Свадба Партија Настани Празници

DEN 11280.00

CR2032 Копчето Батеријата управувана String LED Светло 2 M со 20 мали Led светла Тоа е совршен за било цветни аранжм

30M 300 Led String Гарланд Елка Свадба Самовила Светлина Luce Дом Градина Партија Празник надворешна Декорација 8 режим
 • Неодамнешно

30M 300 Led String Гарланд Елка Свадба Самовила Светлина Luce Дом Градина Партија Празник надворешна Декорација 8 режим

1296.00 DEN 661.00

Спецификации : Влезен напон : AC220 V (Ако сте треба 110 V, pls ве молиме оставете порака) 8 Функција Контролер Об

Led String Божиќ Светла Бакар Sliver Жица 3M 30Led Батеријата operater водоотпорен Отворен и Затворен Гарланд светлина забавен
 • Неодамнешно

Led String Божиќ Светла Бакар Sliver Жица 3M 30Led Батеријата operater водоотпорен Отворен и Затворен Гарланд светлина забавен

173.28 DEN 130.00

Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Сите големи кредитни картички се прифаќаат прек