Нова Година! 8X10m Garlands LED Божиќ Светла Надворешна Декорација LED String Нето Светлина За Одмор Свадба Decro Luces Де Navidad

Нова Година! 8X10m Garlands LED Божиќ Светла Надворешна Декорација LED String Нето Светлина За Одмор Свадба Decro Luces Де Navidad

DEN 10319.52

Количина на стоки

Спецификации Тип String Светла Напон (V) 90~260 V LED Кол 1920 Светлина RGB Боја, Жолта, Топло Бела,Сина,Виолетова,Зелена,Розова,Црвена Должина (m) 8*10 M Режим 8 Начини : (1.Комбинација 2.Бран 3.Секвенцијален 4.Сјај 5.Флеш 6.Бавно Исчезнат 7.Трепкане 8.Непрекината) Функција, AC напојува Пакет Содржина 1 Лента Светлина
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
IWHD
Должина:
800cm
Карактеристики:
Водоотпорен
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Глава Број:
> 200
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,УЛ
боја:
Бели,Јасно
Е dimmable:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
>30m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
IWHD1780
Напон:
90V~260V

Најдобри понуди

Отворено осветлување 5M 20leds 4cm голема големина Топката LED string Светлина Божиќ самовила Светла за Нова Година свадба градина
 • Неодамнешно

Отворено осветлување 5M 20leds 4cm голема големина Топката LED string Светлина Божиќ самовила Светла за Нова Година свадба градина

1108.80 DEN 998.00

Отворено осветлување 5 M 20leds 4cm голема големина Топката LED string Светлина Божиќ самовила Светла за Нова Год

Led Божиќ Светлина 20-40leds Бакар string 9 бои Батеријата Управувани од Страна на Вљубените Празник nightlight Божиќ Гарланд
 • Неодамнешно

Led Божиќ Светлина 20-40leds Бакар string 9 бои Батеријата Управувани од Страна на Вљубените Празник nightlight Божиќ Гарланд

152.16 DEN 122.00

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање П : Дали овој производ доаѓаат со м

4M 40 LED Ѕвезда Самовила String Светла 3AA Батеријата Напојува Божиќ Светла за одмор Свадба Фестивал Партија Отворено во Затворено
 • Неодамнешно

4M 40 LED Ѕвезда Самовила String Светла 3AA Батеријата Напојува Божиќ Светла за одмор Свадба Фестивал Партија Отворено во Затворено

433.44 DEN 325.00

4 M 40 LED Ѕвезда Самовила String Светла 3 AA Батеријата Напојува Божиќ Светла за одмор Свадба Фестивал Партија

Божиќ Надворешна Декорација Соларна Led String Светлина 4.8 M 20 led Соларна Меур Самовила Светла за Фестивал Градина Декоративни
 • Неодамнешно

Божиќ Надворешна Декорација Соларна Led String Светлина 4.8 M 20 led Соларна Меур Самовила Светла за Фестивал Градина Декоративни

815.04 DEN 766.00

Божиќ Надворешна Декорација Соларна Led String Светлина 4.8 M 20 led Соларна Меур Самовила Светла за Фестивал Гр

Feimefeiyou 2m 20 LED Зголеми Цвет LED String Светла Батерија Управувана Настан Божиќ Свадба, Роденден Декорација Осветлување
 • Неодамнешно

Feimefeiyou 2m 20 LED Зголеми Цвет LED String Светла Батерија Управувана Настан Божиќ Свадба, Роденден Декорација Осветлување

248.64 DEN 211.00

Карактеристики : Ова е зголеми цвет самовила string светлина, 20 LED светилки во вкупниот со јасни кабел и бат

Батеријата Напојува Зголеми Цвет LED String Светла 5M 40leds Самовила String Светла За Свадба Градина Партија Божиќ Декорација
 • Неодамнешно

Батеријата Напојува Зголеми Цвет LED String Светла 5M 40leds Самовила String Светла За Свадба Градина Партија Божиќ Декорација

575.04 DEN 443.00

Батеријата Напојува Зголеми Цвет LED String Светла 5 M 40leds Самовила String Светла За Свадба Градина Партија Божи

5V 5M USB RGB LED Божиќ String Светла 50 Led диоди 8 Режими ДОВЕДЕ Купер String Светлата Дома Затворен Надворешна Декорација
 • Неодамнешно

5V 5M USB RGB LED Божиќ String Светла 50 Led диоди 8 Режими ДОВЕДЕ Купер String Светлата Дома Затворен Надворешна Декорација

268.32 DEN 188.00

AAAAA5 V 5 M USB RGB LED Божиќ String Светла 50 Led диоди 8 Режими ДОВЕДЕ Купер String Светлата Дома Затворен Надворешна Дек

2M 20 LED Батеријата Јасна Ѕвезда форма трепкане String Светла декоративни Светилки самовила светла Божиќ Гарланд Свадба Декорација
 • Неодамнешно

2M 20 LED Батеријата Јасна Ѕвезда форма трепкане String Светла декоративни Светилки самовила светла Божиќ Гарланд Свадба Декорација

383.52 DEN 330.00

20 LED Батеријата Операција јасна Ѕвезда форма String Светла LED светилки скапоцени декоративни Патио самовил

30M 300 Led String Гарланд Елка Свадба Самовила Светлина Luce Дом Градина Партија Празник надворешна Декорација 8 режим
 • Неодамнешно

30M 300 Led String Гарланд Елка Свадба Самовила Светлина Luce Дом Градина Партија Празник надворешна Декорација 8 режим

1296.00 DEN 661.00

Спецификации : Влезен напон : AC220 V (Ако сте треба 110 V, pls ве молиме оставете порака) 8 Функција Контролер Об

10M 80 ПРЕДВОДЕНА од Дрво Остава LED Светилка String Светла Декоративни светилки за спалната соба Свадба партија Гарланд Завеса
 • Неодамнешно

10M 80 ПРЕДВОДЕНА од Дрво Остава LED Светилка String Светла Декоративни светилки за спалната соба Свадба партија Гарланд Завеса

642.72 DEN 578.00

10 M 80 ПРЕДВОДЕНА од Дрво Остава LED Светилка String Светла Декоративни светилки за спалната соба Свадба парт

НОВА бела Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led
 • Неодамнешно

НОВА бела Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led

1391.52 DEN 1252.00

5 cmРаботна Околина : Внатрешна и НадворешнаIP54 Водоотпорен : YES ( кутијата За контрола НЕ е водоотпорен )За

YIMIA 5m 20 Sepak Takraw Ратан Топки LED String Самовила Светла Браун Кафе Отворено Божиќ Свадба Партија Декорација Светла
 • Неодамнешно

YIMIA 5m 20 Sepak Takraw Ратан Топки LED String Самовила Светла Браун Кафе Отворено Божиќ Свадба Партија Декорација Светла

594.24 DEN 446.00

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа Заштеда на Енергија и

300 LED 30M String Самовила Светла Светилка Празник Божиќ Божиќ Гарланд Свадба партија Шарени Декорација LED Трепка 8 Режими
 • Неодамнешно

300 LED 30M String Самовила Светла Светилка Празник Божиќ Божиќ Гарланд Свадба партија Шарени Декорација LED Трепка 8 Режими

1279.20 DEN 985.00

Совршена декорација за Вљубените 's Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Ние не одговорен за из

20 LED Фото Клип String Светла Клип String Светла Напојува Батерија за Бесење на Фотографии, Слики, Слики Картичка и Меморандуми
 • Неодамнешно

20 LED Фото Клип String Светла Клип String Светла Напојува Батерија за Бесење на Фотографии, Слики, Слики Картичка и Меморандуми

351.84 DEN 264.00

20 LED Фото Клип String Светла Клип String Светла Напојува Батерија за Бесење на Фотографии, Слики, Слики Картичк