Нова Година!3X3M Божиќ LED Waterfull Светла Декорација AC LED Нето String Светла Божиќ Свадба Garlands Luces де Navidad

Нова Година!3X3M Божиќ LED Waterfull Светла Декорација AC LED Нето String Светла Божиќ Свадба Garlands Luces де Navidad

DEN 2534.00
-12 %
DEN 2879.52

Количина на стоки

Спецификации Тип String Светла Напон (V) 90~260 V LED Кол 320 Светлина RGB Боја, Жолта, Топло Бела,Сина,Виолетова,Зелена,Розова,Црвена Должина (m) 3 X3 М Режим 5 Начини : (1.Комбинација 2.Бран 3.Секвенцијален 4.Сјај 5.Блиц ) Функција, AC напојува Пакет Содржина 1 Лента Светлина
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
IWHD
Должина:
300cm
Карактеристики:
Водоотпорен
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Глава Број:
> 200
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,УЛ
боја:
Бели,Јасно
Е dimmable:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
11-15 милиони
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
IWHD1784
Напон:
90V~260V

Најдобри понуди

Dimond Led String напојува со 2*АА батерија за елка празник декорација топката светилка за отворен водоотпорен фенер серија Р
 • Неодамнешно

Dimond Led String напојува со 2*АА батерија за елка празник декорација топката светилка за отворен водоотпорен фенер серија Р

DEN 204.96

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 10pcsДолжина : Околу 120cmМоќност : 2*AAA Батерија(Не се вклучуваат)Боја на

НОВА бела Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led
 • Неодамнешно

НОВА бела Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led

1391.52 DEN 1252.00

5 cmРаботна Околина : Внатрешна и НадворешнаIP54 Водоотпорен : YES ( кутијата За контрола НЕ е водоотпорен )За

10M 50 Led диоди пеперутка led string светла AC110V/220V отворено&затворен Божиќ Светла Празник Свадба Партија Декорација светла
 • Неодамнешно

10M 50 Led диоди пеперутка led string светла AC110V/220V отворено&затворен Божиќ Светла Празник Свадба Партија Декорација светла

DEN 431.52

Ако имате било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас прво со Aliexpress Trade Manager или епо

IWHD 3M 4 Бои Светлина 2-Владата ПРЕДВОДЕНА String Самовила Светилка 3AA Божиќ Одмор Декоративни Осветлување Партија гарланд
 • Неодамнешно

IWHD 3M 4 Бои Светлина 2-Владата ПРЕДВОДЕНА String Самовила Светилка 3AA Божиќ Одмор Декоративни Осветлување Партија гарланд

DEN 1392.00

Спецификации Тип на Светлосен Извор LED Кол светла Боја Должина (m) Режим на Власт Батерии Вклучени? Оглас

10M 33ft 100led 3xAA Батеријата Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Топло Бела String Светла Божиќ Фестивал Свадба Партија
 • Неодамнешно

10M 33ft 100led 3xAA Батеријата Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Топло Бела String Светла Божиќ Фестивал Свадба Партија

DEN 196.80

10 M 33ft 100led 3x AA Батеријата Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Топло Бела String Светла Божиќ Фестивал Св

BEIAIDI 8 Режим 8MX10M 2600 LED Нето String Светлина Гарланд Отворено Божиќ Завеса icicle Самовила String Празник Свадба Светлина
 • Неодамнешно

BEIAIDI 8 Режим 8MX10M 2600 LED Нето String Светлина Гарланд Отворено Божиќ Завеса icicle Самовила String Празник Свадба Светлина

13017.60 DEN 9112.00

BEIAIDI 8 Режим 8 MX10 M 2600 LED Нето String Светлина Гарланд Отворено Божиќ Завеса icicle Самовила String Празник Свадба С

10m 100 LED диоди Отворено Водоотпорен Соларни LED Светилки String Светла Самовила Празник Божиќ Партија Garlands Оркестарот
 • Неодамнешно

10m 100 LED диоди Отворено Водоотпорен Соларни LED Светилки String Светла Самовила Празник Божиќ Партија Garlands Оркестарот

684.96 DEN 480.00

Спецификација : Точка Име : Бакарна Жица LED String Светлина Должина : 10 M LED Кол : 100 LEDs Материјал : Бакар Жица На

Led String Божиќ Светла Бакар Sliver Жица 3M 30Led Батеријата operater водоотпорен Отворен и Затворен Гарланд светлина забавен
 • Неодамнешно

Led String Божиќ Светла Бакар Sliver Жица 3M 30Led Батеријата operater водоотпорен Отворен и Затворен Гарланд светлина забавен

173.28 DEN 130.00

Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Сите големи кредитни картички се прифаќаат прек

YIMIA 5m 20 Sepak Takraw Ратан Топки LED String Самовила Светла Браун Кафе Отворено Божиќ Свадба Партија Декорација Светла
 • Неодамнешно

YIMIA 5m 20 Sepak Takraw Ратан Топки LED String Самовила Светла Браун Кафе Отворено Божиќ Свадба Партија Декорација Светла

594.24 DEN 446.00

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа Заштеда на Енергија и

Coversage 3X3M Божиќ Garlands LED String Божиќ Нето Светла Самовила Божиќ Партија Градина Свадба Декорација Странични Светла
 • Неодамнешно

Coversage 3X3M Божиќ Garlands LED String Божиќ Нето Светла Самовила Божиќ Партија Градина Свадба Декорација Странични Светла

1248.00 DEN 861.00

Coversage 3 X3 M Божиќ Garlands LED String Божиќ Нето Светла Самовила Божиќ Партија Градина Свадба Декорација Страничн

4M 40 LED Ѕвезда Самовила String Светла 3AA Батеријата Напојува Божиќ Светла за одмор Свадба Фестивал Партија Отворено во Затворено
 • Неодамнешно

4M 40 LED Ѕвезда Самовила String Светла 3AA Батеријата Напојува Божиќ Светла за одмор Свадба Фестивал Партија Отворено во Затворено

433.44 DEN 325.00

4 M 40 LED Ѕвезда Самовила String Светла 3 AA Батеријата Напојува Божиќ Светла за одмор Свадба Фестивал Партија

На 20 милиони 200 LED 9 Бои Градина Нова Година, Божиќ Navidad Гарланд LED Божиќ Декорација Отворено Самовила String Свадба Светлина
 • Неодамнешно

На 20 милиони 200 LED 9 Бои Градина Нова Година, Божиќ Navidad Гарланд LED Божиќ Декорација Отворено Самовила String Свадба Светлина

588.00 DEN 529.00

На 20 милиони 200 LED 9 Бои Градина Партија Празник Фестивал Нова Година, Божиќ Navidad Гарланд LED Божиќ Декораци

LED Божиќ string Светла 1M 2M 3M 4M 5M 10M Водоотпорен Кристал Балон Капка Вода Дома Градина Ограда Бистри Партија Празник на
 • Неодамнешно

LED Божиќ string Светла 1M 2M 3M 4M 5M 10M Водоотпорен Кристал Балон Капка Вода Дома Градина Ограда Бистри Партија Празник на

239.52 DEN 216.00

LED Божиќ string Светла 1 M 2 M 3 M 4 M 5 M 10 M Водоотпорен Кристал Балон Капка Вода Дома Градина Ограда Бистри Прода

5M 10M RGB Led Божиќ String Светлина Со Далечински Контролер Батеријата Напојува ЛЕД Бакарна Жица Самовила String Светла Гарланд
 • Неодамнешно

5M 10M RGB Led Божиќ String Светлина Со Далечински Контролер Батеријата Напојува ЛЕД Бакарна Жица Самовила String Светла Гарланд

366.72 DEN 337.00

5 M 10 M RGB Led Божиќ String Светлина Со Далечински Контролер Батеријата Напојува ЛЕД Бакарна Жица Самовила String

Feimefeiyou 2m 20 LED Зголеми Цвет LED String Светла Батерија Управувана Настан Божиќ Свадба, Роденден Декорација Осветлување
 • Неодамнешно

Feimefeiyou 2m 20 LED Зголеми Цвет LED String Светла Батерија Управувана Настан Божиќ Свадба, Роденден Декорација Осветлување

248.64 DEN 211.00

Карактеристики : Ова е зголеми цвет самовила string светлина, 20 LED светилки во вкупниот со јасни кабел и бат

10 Led Самовила Овошје лимон јагоди, банана Батерија Управувана String Светла LED 1M Декор За Божиќ Гарланд Нова Година gerlyanda
 • Неодамнешно

10 Led Самовила Овошје лимон јагоди, банана Батерија Управувана String Светла LED 1M Декор За Божиќ Гарланд Нова Година gerlyanda

DEN 874.08

10 Led Самовила Овошје лимон јагоди, банана Батерија Управувана String Светла LED 1 M Декор За Божиќ Гарланд Нов