1Pcs Нови SMD 5050 Чип E27 G23 G24 Лед светилки 35 44 50 60 64 Led Пченка Светлина AC85-265V Lampada За Дома центарот на Вниманието Осветлување

1Pcs Нови SMD 5050 Чип E27 G23 G24 Лед светилки 35 44 50 60 64 Led Пченка Светлина AC85-265V Lampada За Дома центарот на Вниманието

DEN 228.00
-44 %
DEN 408.00

Количина на стоки


Параметар Боја : Бела 6000-6500 K / Топло white2700-3200 K животен век : >50000hours Гаранција : 3years Зрак агол : 180 степени, Многу удобно осветлување на животната средина База : E27/G23/G24
ФУНКЦИЈА
Ќе примите оштетен објект?
Ве молиме верувам дека ние ќе ги провери предмети пред пратката, но ние не може да се избегне ситуација во која предметот може да биде оштетен за време на превозот.
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.
Објектот не е оној кој што choosed?
Никој не е совршен. Понекогаш прават грешки кои може да испрати погрешна точка за вас. Ние дефинитивно ќе се промени оној вистинскиот за вас!
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.
Пратката трае премногу долго за да се дојде?
Можете да ги пратите на вашиот парцела онлајн преку 17track. Ако логистика покажува парцела пристигне во вашата земја веќе, може да се обидете да се јавите во вашата локална пост.
Или можете да не контактирате во секое време.
Ако има било какви други проблеми на нашите производи?
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот до вашето задоволство! Ние нема да ги споделите со нашите клиенти ги загубија своите пари, ако тој/таа не може да се добие задоволни објект!
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
9w, 12w, 13W, 15w, 16W
боја:
E27, G23, G24
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Должина:
0.28m
Моќ Толеранција:
2%
LED Чип Модел:
SMD5050
Број на LED Чип:
54 компјутери
Просечен Живот (часот):
50000
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Напон:
85-265v
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
120°
База Тип:
E27
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)

Најдобри понуди

22W 274MM SMD5730 LED Круг во облик на Замена на таванот светлина панел нема темни области Одбор со Трансформатор и магнет AC110V-240V
  • Неодамнешно

22W 274MM SMD5730 LED Круг во облик на Замена на таванот светлина панел нема темни области Одбор со Трансформатор и магнет AC110V-240V

768.00 DEN 730.00

Опис на производот : Материјал : ПВЦ Пластика Потрошувачка на Енергија : 9 W,12 W,15 W,22 W,24 W Влезен Напон : 85 V265v

Висок квалитет на Автомобил 12V led индикатор светлото Сигнал светло Пилот светилка 158,168,194,912,W5W,W3W,501,T10 оптоварување
  • Неодамнешно

Висок квалитет на Автомобил 12V led индикатор светлото Сигнал светло Пилот светилка 158,168,194,912,W5W,W3W,501,T10 оптоварување

5088.00 DEN 4070.00

1 Модел : T1018 SMD (авто led светилка)2 Влезен Напон : 12 VDC3 Led type : 50504 Чип бренд : Epistar5 LED количина : 17 pc6 Лумен излез

Бесплатен Превозот Нови Пристигнување 10W/15W КОЧАН Површината Монтирани LED Downlights Злато/Сребрена Домување Боја Led надолу
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Нови Пристигнување 10W/15W КОЧАН Површината Монтирани LED Downlights Злато/Сребрена Домување Боја Led надолу

8640.00 DEN 5616.00

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Гаранција1 На сликите кои се прикажани н

10x ПРЕДВОДЕНА Крушка светилка SMD 3014 G9 5W 58LED Пченка Светлината AC напон 220V 360 степени го Замени Халоген Светилка Топло
  • Неодамнешно

10x ПРЕДВОДЕНА Крушка светилка SMD 3014 G9 5W 58LED Пченка Светлината AC напон 220V 360 степени го Замени Халоген Светилка Топло

DEN 627.84

tures : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталира

500pcs/многу T8 LED V облик на Цевка 20W 24W 30W 40W 48W SMD2835 висока светла LED Светло Бар Лента pcb Извор на Светлина предводена
  • Неодамнешно

500pcs/многу T8 LED V облик на Цевка 20W 24W 30W 40W 48W SMD2835 висока светла LED Светло Бар Лента pcb Извор на Светлина предводена

DEN 211200.00

1.Должина&wattage& led п'ty: 2ft 20 W 48*2leds 3ft 30 W 72*2leds 4ft 24 W 120leds 5ft 30 W 144leds 6ft 40 W 96*2leds 8ft 48 W 120*2leds 2.Влезен Напон : AC85265 V 3.Фа

10pcs G9 25W Топло Бела Халоген Сијалица 3000-3500K Свет 230V-240V Капсула Јасно Светилки Светилка 360 степени Дома Осветлување
  • Неодамнешно

10pcs G9 25W Топло Бела Халоген Сијалица 3000-3500K Свет 230V-240V Капсула Јасно Светилки Светилка 360 степени Дома Осветлување

271.20 DEN 204.00

10 PCS G9 25 W Топло Бела Халоген Светлина, Крушка Светилка 30003500 K Свет 230 V Капсула Јасно СветилкиСпецификации

12W 18W 24W Таванот Тела LED Прстен Панел Круг Светла 5730 LED Круг Таванот Одбор Кружни Светилка Со Магнет Завртка + Возачот
  • Неодамнешно

12W 18W 24W Таванот Тела LED Прстен Панел Круг Светла 5730 LED Круг Таванот Одбор Кружни Светилка Со Магнет Завртка + Возачот

411.84 DEN 309.00

Производ продажба точка: На SMD 5730(5630) висока осветленост,висока photosynthetic ефикасноста на LED светло source Long

9W Led Одредување на Светлината Таванот вградна светилка AC85-265V Led Вдлабнати Место Светло Со Led Драјвер За Дома Затворен
  • Неодамнешно

9W Led Одредување на Светлината Таванот вградна светилка AC85-265V Led Вдлабнати Место Светло Со Led Драјвер За Дома Затворен

902.40 DEN 902.00

Топла Продажба Бесплатен Превозот КРИ 9 W 4pcs / многу Led Таванот Светлина Внатрешна Светлина AC85265 V CE&ROHS Лад

Висок квалитет DC6V 6.3 V E10 led Светлина, Крушка Светилка,Предупредувачки Сигнал Пилот Светилка Индикатор светлото претпазливост
  • Неодамнешно

Висок квалитет DC6V 6.3 V E10 led Светлина, Крушка Светилка,Предупредувачки Сигнал Пилот Светилка Индикатор светлото претпазливост

844.80 DEN 676.00

1.Тип на производ : HCLE109 SMD2.Влезен Напон : DC6 V3.Моќ Дисипација : 1.62 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 160180 LM5.LED количина :