220v led pcb SMD5730 10W 20W 30W 50W 80W 100W 150W 200W интегрирани ic возачот Бела/ Топло Бела Светлина Извор За ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина

220v led pcb SMD5730 10W 20W 30W 50W 80W 100W 150W 200W интегрирани ic возачот Бела/ Топло Бела Светлина Извор За ПРЕДВОДЕНА

DEN 259.00
-10 %
DEN 288.00

Количина на стоки

Време на испорака : imageimageimage Врати & Наплата 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
AC напон 220 V 100 W 120 W 150 W 200 W Driverless 5730 SMD модул чипови интегрирани led Драјвер PCB коло За led висок залив светлина светилка
Функција : се Применува нови интегрирани LED возење технологија,постабилна и подолг животен век. Нови LED возење технологија намалува цената на LED драјвер значително. Оптимизиран LED низа дизајн го прави светлина неспокојот. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! За повратни информации 1,Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. Гаранција : 1. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму,ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Спецификации : Пакетот вклучува :
1* 10 W ПРЕДВОДЕНИ од модулот/ 1* 20 W LED модул/ 1* 30 W ПРЕДВОДЕНИ од модулот/ 1* 50 W ПРЕДВОДЕНИ од модулот/ 1* 80 W ПРЕДВОДЕНИ од модулот/ 1* 100 W ПРЕДВОДЕНИ од модулот/ 1 * 150 W ПРЕДВОДЕНИ од модулот /1*200 W ПРЕДВОДЕНИ од модулот Производ слики 10 W 20 W 30 W 50 W 80 W 100 W 150w Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ние ќе ви помогнеме да го поправам ако добива мали проблеми, ние ќе ви испратиме нови точки ако производите се целосно скршен од технички прашања Превозот : 1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. За Гаранција 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број, а не ние поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.1 години Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10w, 20w, 30w, 50w, 80w, 100w, 150W, 200W
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS
Должина:
0.28m
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
База Тип:
Оптоварување
Обликот:
Бар
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Напон:
220V
Повод:
Плоштад
Бренд Име:
HANGYUE
LED Чип Модел:
5730
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
LED чип:
594pcs
PCB големина:
280*178mm

Најдобри понуди

12W 18W 24W Таванот Тела LED Прстен Панел Круг Светла 5730 LED Круг Таванот Одбор Кружни Светилка Со Магнет Завртка + Возачот
  • Неодамнешно

12W 18W 24W Таванот Тела LED Прстен Панел Круг Светла 5730 LED Круг Таванот Одбор Кружни Светилка Со Магнет Завртка + Возачот

411.84 DEN 309.00

Производ продажба точка: На SMD 5730(5630) висока осветленост,висока photosynthetic ефикасноста на LED светло source Long

20pcs/lot10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w DC12v 24V предводена од поплави светлина Рефлектори рефлектор отворено светилка led светилки
  • Неодамнешно

20pcs/lot10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w DC12v 24V предводена од поплави светлина Рефлектори рефлектор отворено светилка led светилки

DEN 9024.00

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ак

КОЧАН LED AC110/220V Чипови 100W 7400LM LED Светлина, Крушка Светилка Текст Smart IC Одговара За DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина
  • Неодамнешно

КОЧАН LED AC110/220V Чипови 100W 7400LM LED Светлина, Крушка Светилка Текст Smart IC Одговара За DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина

545.28 DEN 436.00

Спецификација : Извор на светлина : КОЧАН LEDМоќност : 30 WВлезен Напон : AC110 / 220 VТопло Бела : 2800 K3200 KЛадно Бел

Dimmable 9W 12W 15W Таванот вградна светилка LED светилка Вдлабнати Кабинет ѕид Сијалица 110V-220V за дома дневна соба осветлување
  • Неодамнешно

Dimmable 9W 12W 15W Таванот вградна светилка LED светилка Вдлабнати Кабинет ѕид Сијалица 110V-220V за дома дневна соба осветлување

DEN 2104.80

Квалитет На Производи : Сите наши објекти што доаѓаат со 30 Ден парите назад,60ден се врати во замена за за

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу
  • Неодамнешно

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу

325.44 DEN 260.00

modname=ckeditor Опис : 5 W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 85265 V Тип : L

Висок квалитет DC6V 6.3 V E10 led Светлина, Крушка Светилка,Предупредувачки Сигнал Пилот Светилка Индикатор светлото претпазливост
  • Неодамнешно

Висок квалитет DC6V 6.3 V E10 led Светлина, Крушка Светилка,Предупредувачки Сигнал Пилот Светилка Индикатор светлото претпазливост

844.80 DEN 676.00

1.Тип на производ : HCLE109 SMD2.Влезен Напон : DC6 V3.Моќ Дисипација : 1.62 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 160180 LM5.LED количина :

Висок квалитет DC6V 6.3 V E10 led Светлина, Крушка Светилка,Предупредувачки Сигнал Пилот Светилка Индикатор светлото претпазливост
  • Неодамнешно

Висок квалитет DC6V 6.3 V E10 led Светлина, Крушка Светилка,Предупредувачки Сигнал Пилот Светилка Индикатор светлото претпазливост

552.00 DEN 442.00

1.Тип на производ : HCLE109 SMD2.Влезен Напон : DC6 V3.Моќ Дисипација : 1.62 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 160180 LM5.LED количина :

100W Растение Расте LED Светло 380-840nm широк Спектар+Постојан Струја LED Драјвер+Топлина мијалник фанови+ 44mm леќа колекции
  • Неодамнешно

100W Растение Расте LED Светло 380-840nm широк Спектар+Постојан Струја LED Драјвер+Топлина мијалник фанови+ 44mm леќа колекции

2520.00 DEN 2218.00

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБ

Гроздобер 3W Филамент Бакарна Жица G80 G95 G125 LED Сијалица E27 База на Топката Форма Декоративни за Празник Божиќ Свадба
  • Неодамнешно

Гроздобер 3W Филамент Бакарна Жица G80 G95 G125 LED Сијалица E27 База на Топката Форма Декоративни за Празник Божиќ Свадба

289.44 DEN 275.00

G80 Спецификација : Тип : E27 LED СИЈАЛИЦА База Тип : E27 Напон : AC 200240 V Моќност : 3 W Зрак Агол : 360 Температура на Б

9W Led Одредување на Светлината Таванот вградна светилка AC85-265V Led Вдлабнати Место Светло Со Led Драјвер За Дома Затворен
  • Неодамнешно

9W Led Одредување на Светлината Таванот вградна светилка AC85-265V Led Вдлабнати Место Светло Со Led Драјвер За Дома Затворен

902.40 DEN 902.00

Топла Продажба Бесплатен Превозот КРИ 9 W 4pcs / многу Led Таванот Светлина Внатрешна Светлина AC85265 V CE&ROHS Лад