Нова Акција Фигура 7colors црниот витез 3D Визуелни ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светла за Деца Пријатели Star Војна Фанови како Спална соба Маса Маса Светилка

Нова Акција Фигура 7colors црниот витез 3D Визуелни ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светла за Деца Пријатели Star Војна Фанови како Спална соба

DEN 720.00
-25 %
DEN 959.04

Количина на стоки

Опис : * Материјал : Акрилик & ABS * 7 промена на Бојата : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Розова, Бела * Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи. Притиснете, и трето, една боја светне. * Автоматски боја менување на режимот. Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа. * Доаѓа со USB адаптер, можете да се конектирате до вашиот дом моќ штекер или компјутер преку USB порт. * Energe штедење. Моќ поминуваат : 0.012 kw.h/24 часа; LED животен век : 10000hours * може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина. Пакет Содржина : 1x Акрилик плоча 1 X ABS База 1 X USB Кабел


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Променливи
боја:
допрете, држете и далечинскиот управувач
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Бренд Име:
Feimefeiyou
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
Слика
Wattage:
0-5W
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CCC,CE
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC,DC,Сува Батеријата
Енергија:
Допир
Број На Модел На:
led 3d ноќта светлина
Напон:
5V
Тип на извор на светлина:
led светилка
Напон:
5V (V)
Светилка Сенка Материјал:
Акрилик
Преглед Димензија:
220*130*90 (mm)
Главното поле на примена:
Ходникот, рекреација и забава, хотел, лоби, коридор, exhibi
Тип На Прекинувач:
Допрете тип
Стил:
Цртан филм
Просечниот животен век:
100 илјади денари (H)
погоден за давање на подарок прилики:
На свеченото отворање, роденден спомен, деловни подароци, promotio

Најдобри понуди

50pieces/ многу Водоотпорен Трепка RGB Виножито Боја на Фиксна Led Светло До Балони Кинески Хартија Lanter Декорација на ноќта
 • Неодамнешно

50pieces/ многу Водоотпорен Трепка RGB Виножито Боја на Фиксна Led Светло До Балони Кинески Хартија Lanter Декорација на ноќта

DEN 1176.00

50pieces / многу Водоотпорен Трепка RGB Виножито Боја на Фиксна Led Светло До Балони Кинески Хартија Lanter Декор

Воздух Авион 3D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Расположение Светилка на
 • Неодамнешно

Воздух Авион 3D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Расположение Светилка на

DEN 959.52

Воздух Авион 3 D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Распол

Креативни 3D Ѕвезди ЉУБОВ Новина Облак Тунелот Светилки Симпатична Срцето Ананас Ноќ Светлина Предводена Оркестарот Светилка
 • Неодамнешно

Креативни 3D Ѕвезди ЉУБОВ Новина Облак Тунелот Светилки Симпатична Срцето Ананас Ноќ Светлина Предводена Оркестарот Светилка

1872.00 DEN 786.00

Карактеристики : Одличен подарок за вашите деца, пријател или себе си Креативни Прекрасен дизајн ќе се с

3D LED Ноќ Светлина Игра Голф со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија
 • Неодамнешно

3D LED Ноќ Светлина Игра Голф со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија

DEN 623.52

Неверојатни 3 D LED Светилка Игра Голф Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светл

Романтична Атмосфера Ноќ Светлина Новина Се Зголеми Светилка Копчето Switch Ниска Моќност Празник Декорација
 • Неодамнешно

Романтична Атмосфера Ноќ Светлина Новина Се Зголеми Светилка Копчето Switch Ниска Моќност Празник Декорација

168.00 DEN 160.00

Романтична Атмосфера Ноќ Светлина Новина Се Зголеми Светилка Копчето Switch Ниска Моќност Празник Декора

Лалињата ЛАСЕРСКИ ГРАВИРАНИ КРИСТАЛНАТА ноќ Светлина кристал Led Светло со 4 Боја се Менува Светлината 3D ноќта Светлина За домашна
 • Неодамнешно

Лалињата ЛАСЕРСКИ ГРАВИРАНИ КРИСТАЛНАТА ноќ Светлина кристал Led Светло со 4 Боја се Менува Светлината 3D ноќта Светлина За домашна

954.72 DEN 907.00

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Новина Ноќ Светлина Baymax Голем Херој 3W luminaria Бела Зелена Црвена Боја лава светилка за деца Спална соба Декорација luminaria
 • Неодамнешно

Новина Ноќ Светлина Baymax Голем Херој 3W luminaria Бела Зелена Црвена Боја лава светилка за деца Спална соба Декорација luminaria

352.32 DEN 250.00

Новина Ноќ Светлина Baymax Голем Херој 3 W luminaria Бела Зелена Црвена Боја лава светилка за деца Спална соба Де

iTimo Мини LED Ноќ Светлина Автоматскиот Сензор Smart Осветлување Контрола Светилка Итни Nightlights за Бебе Соба ЕУ НИ Plug
 • Неодамнешно

iTimo Мини LED Ноќ Светлина Автоматскиот Сензор Smart Осветлување Контрола Светилка Итни Nightlights за Бебе Соба ЕУ НИ Plug

154.08 DEN 125.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Топла, мека и романтични светла сјај во темнина; оставет

Симпатична Животно Мачка Шарени 3D Визуелен Ноќ Светлина Акрилик Допир Switch Табела Светилка Декорација Спална соба Канцеларија
 • Неодамнешно

Симпатична Животно Мачка Шарени 3D Визуелен Ноќ Светлина Акрилик Допир Switch Табела Светилка Декорација Спална соба Канцеларија

912.00 DEN 620.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и

2017 Lamparas Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата На Светот Со Поведе Со Електро Магнет И Областа
 • Неодамнешно

2017 Lamparas Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата На Светот Со Поведе Со Електро Магнет И Областа

2619.84 DEN 1965.00

Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата на Светот со LED Светло со Електро Магнети

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за Автомобил
 • Неодамнешно

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за Автомобил

792.00 DEN 396.00

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за

Бесплатен Превозот 7 Боја се менува 3D Детски Тв Пластични LED Ноќ Светлина со USB led табела Светилка за деца подарок
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 7 Боја се менува 3D Детски Тв Пластични LED Ноќ Светлина со USB led табела Светилка за деца подарок

DEN 719.52

Bulbing Светлина 3 D LED Детски Тв Кога првпат ја видов Bulbing Светлината што не можев да верувам нашите очи Она ш

Моден Хармоника 3D LED Светилка Шарени Допир Визуелна Светлина Креативни 3D Биро во Спална соба за Спиење Осветлување Дете Роденден
 • Неодамнешно

Моден Хармоника 3D LED Светилка Шарени Допир Визуелна Светлина Креативни 3D Биро во Спална соба за Спиење Осветлување Дете Роденден

949.92 DEN 665.00

Моден Хармоника 3 D LED Светилка Шарени Допир Визуелна Светлина Креативни 3 D Биро во Спална соба за Спиење

FUMAT Говорникот bluetooth E27 LED Шарени Светлина Музика Крушка Светилка преку WiFi Стан Контрола на плеерот за Музика безжична
 • Неодамнешно

FUMAT Говорникот bluetooth E27 LED Шарени Светлина Музика Крушка Светилка преку WiFi Стан Контрола на плеерот за Музика безжична

719.52 DEN 648.00

Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти.Локалните ги собереш не е д

Буда 3D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака бројки Среќа Деко Подарок
 • Неодамнешно

Буда 3D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака бројки Среќа Деко Подарок

959.52 DEN 672.00

Буда 3 D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака број

Бела/Топло Бела Боја Безжична ПИР Сензор за Движење Светилки Супер Светло 10 LED Батеријата Напојува Кабинет Фиока Ноќ Светлина
 • Неодамнешно

Бела/Топло Бела Боја Безжична ПИР Сензор за Движење Светилки Супер Светло 10 LED Батеријата Напојува Кабинет Фиока Ноќ Светлина

490.08 DEN 392.00

Спецификации : Предмет Тип : LED Ноќ СветлинаНапон : DC 36Оптоварување на моќ : 600 MWМатеријал : АлуминиумОблик

Мечки 3D светлина шарени Nightlight LED подарок светилка визуелен контакт USB Оптичка Илузија Дома Декор LED Табела Светилка
 • Неодамнешно

Мечки 3D светлина шарени Nightlight LED подарок светилка визуелен контакт USB Оптичка Илузија Дома Декор LED Табела Светилка

959.04 DEN 720.00

Опис : * Материјал : Акрилик & ABS * 7 промена на Бојата : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Розова, Бела * Допи

Новиот Мини Бело DC 5V Флексибилни Преносни Spaceman Астронаут USB LED Цевка Ноќ Светлина Светилка За Компјутер, Лаптоп КОМПЈУТЕР
 • Неодамнешно

Новиот Мини Бело DC 5V Флексибилни Преносни Spaceman Астронаут USB LED Цевка Ноќ Светлина Светилка За Компјутер, Лаптоп КОМПЈУТЕР

214.08 DEN 171.00

modname=ckeditor Карактеристики : Моден астронаут LED светло, USB напојуваФлексибилни ултрафини goose вратот рака, м

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела Светилка како Домашна
 • Неодамнешно

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела Светилка како Домашна

949.92 DEN 665.00

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3 D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела

НОВА локација за подигнување на 10PCS LED Ноќ Светлата отворено светло База Плочи Директни Полнење осветлени светилка светло
 • Неодамнешно

НОВА локација за подигнување на 10PCS LED Ноќ Светлата отворено светло База Плочи Директни Полнење осветлени светилка светло

20064.00 DEN 18258.00

2016 Ново Ново Ново!!! Квалитетот се спореди со друг добавувач : 1) Led диоди : наше 24 RGBW led диоди, друг добавува

Љубов Срцето Балони Сензор LED Ноќ Светлина Деца 3D Luminaria Светилка Романтична Атмосфера во Спалната соба Nightlight Празник
 • Неодамнешно

Љубов Срцето Балони Сензор LED Ноќ Светлина Деца 3D Luminaria Светилка Романтична Атмосфера во Спалната соба Nightlight Празник

DEN 1059.84

Пријателски Потсетување : Ве молиме да добијат сини картони пред шопинг!Креативни LED Ноќ Светлина 3 D Диз