50pieces/ многу Водоотпорен Трепка RGB Виножито Боја на Фиксна Led Светло До Балони Кинески Хартија Lanter Декорација на ноќта на Вештерките

50pieces/ многу Водоотпорен Трепка RGB Виножито Боја на Фиксна Led Светло До Балони Кинески Хартија Lanter Декорација на ноќта

DEN 1176.00

Количина на стоки


50pieces/ многу Водоотпорен Трепка RGB Виножито Боја на Фиксна Led Светло До Балони Кинески Хартија Lanter Декорација на ноќта на Вештерките
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available :
Топло Бела , Бела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Портокалова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка. RGB боја blingking.
Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! Функција
-Сосема нов & Висок квалитет.
-Лесно да се инсталира.
-Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.
-Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму. Спецификација :
-Напојува со 3 AG10 батерии (вклучени). Да, Батериите се вклучени и заменливи..
-Со јадица на дно, можете да вметнете или висат нив.
-3 батерии во секој led - заменливи, јамка за бесење, -on/off прекинувач : пресврт дното за да го вклучите/исклучите светлата
Големина : 0.5"W x 1.25"L
-Батерии : 3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа Pls ни кажете ,каква боја треба и количината сакате откако ќе се плати сметката.
Вклучени : 50pcs мини партија светла 3 x L736 H (LR41) батерии, Работат повеќе од 8 часа consistantly
** Балони НЕ се вклучени **
Карактеристики : една светла LED Вграден string јамка Водоотпорен Големина : 35mm x 11mm дијаметар Пресврт за да го вклучите/исклучите 1pc/пп торба. 100pcs/внатрешна кеса.
Производ слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се
да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Теал, Зелена, RGB, Црвена, Бела, Топло бела, Топло бела, Портокалова, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
AG3
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
празник
Енергија:
Вртливата
Е Батерии Вклучени:
Yes
сертификација:
RoHS,CE
Извор На Енергија:
Сува Батеријата,DC
Број На Модел На:
KS-BL-030
Обликот:
Флорални
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Wattage:
0-5W
Напон:
4.5V
Повод:
Свадба ,лица ,настани , празници и Божиќ декорација
Апликации:
се користи за балон , вазни, ајфеловата кула вазни,Флорални и centerpieces
Производ големина:
0.5W x 1.25L
Тежина:
4 grams
Како да се активни?:
Пресврт да trun/исклучување
Траење На Батеријата:
повеќе од 8 часа, доволно за било која партија или на свадба
Водоотпорен или не? :
Да, водоотпорен дизајн
LED Светло бои:
Бела/топло бела/red/жолто/зелена/блу/розова/виолетова/теал/портокал/RGB
Тип На Батерија:
3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа+
Име на производ:
мини партија светлина,подводни led светло,свадба светлина

Најдобри понуди

3D led Вселенски Простор Борец 7 Шарени Градиенти LED Акрилик Плоча Маса Светилка Спална соба Декорација Ноќ Светлина
 • Неодамнешно

3D led Вселенски Простор Борец 7 Шарени Градиенти LED Акрилик Плоча Маса Светилка Спална соба Декорација Ноќ Светлина

DEN 719.52

3 D led Вселенски Простор Борец 7 Шарени Градиенти LED Акрилик Плоча Маса Светилка Спална соба Декорација Но

LED Ноќ светлина Smart Сензор за Движење ПИР Висок Квалитет на Човечкото Тело Индукција Светилка NightLight За Спалната соба
 • Неодамнешно

LED Ноќ светлина Smart Сензор за Движење ПИР Висок Квалитет на Човечкото Тело Индукција Светилка NightLight За Спалната соба

469.44 DEN 380.00

Карактеристики : LED светло со чувствителен сензор за светло и IR сензор, функционира само во темница сред

YJM-2936 Неверојатна Фигура Форма Дизајн на Табела Светилка Додатоци Домаќинство Осветлување со LED Моќ и Седум Бои Променлив
 • Неодамнешно

YJM-2936 Неверојатна Фигура Форма Дизајн на Табела Светилка Додатоци Домаќинство Осветлување со LED Моќ и Седум Бои Променлив

DEN 1080.00

Бесплатен ПревозотYJM2936 Неверојатна Фигура Форма Дизајн на Табела Светилка Додатоци Домаќинство Осветл

Среќен Одат Круг 3D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Копче на Детството, Меморијата
 • Неодамнешно

Среќен Одат Круг 3D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Копче на Детството, Меморијата

959.52 DEN 662.00

Среќен Одат Круг 3 D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Ко

3D Прекрасна Коњ LED Ноќ Светлина 7 Боја Затемнување илузија Спалната соба Светилка Празник на Светлината Детето Деца Играчки
 • Неодамнешно

3D Прекрасна Коњ LED Ноќ Светлина 7 Боја Затемнување илузија Спалната соба Светилка Празник на Светлината Детето Деца Играчки

DEN 719.52

3 D Прекрасна Коњ LED Ноќ Светлина 7 Боја Затемнување илузија Спалната соба Светилка Празник на Светлината

Авион 3D LED Светло Далечинскиот управувач или на Допир за Контрола на Илузија Табела Светилки 7 Бои USB Промена Маса Светилка
 • Неодамнешно

Авион 3D LED Светло Далечинскиот управувач или на Допир за Контрола на Илузија Табела Светилки 7 Бои USB Промена Маса Светилка

949.92 DEN 665.00

Авион 3 D LED Светло Далечинскиот управувач или на Допир за Контрола на Илузија Табела Светилки 7 Бои USB Про

iTimo Мини LED Ноќ Светлина Автоматскиот Сензор Smart Осветлување Контрола Светилка Итни Nightlights за Бебе Соба ЕУ НИ Plug
 • Неодамнешно

iTimo Мини LED Ноќ Светлина Автоматскиот Сензор Smart Осветлување Контрола Светилка Итни Nightlights за Бебе Соба ЕУ НИ Plug

154.08 DEN 125.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Топла, мека и романтични светла сјај во темнина; оставет

Безжичен Сензор за Движење се Активира LED Ѕид Ноќ Светлина Батерија Управувана Стап-Никаде Ѕид светилка за Спалната соба Ходникот
 • Неодамнешно

Безжичен Сензор за Движење се Активира LED Ѕид Ноќ Светлина Батерија Управувана Стап-Никаде Ѕид светилка за Спалната соба Ходникот

976.32 DEN 742.00

Безжичен Сензор за Движење се Активира LED Ѕид Ноќ Светлина Батерија Управувана СтапНикаде Ѕид светилка

Воздух Авион 3D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Расположение Светилка на
 • Неодамнешно

Воздух Авион 3D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Расположение Светилка на

DEN 959.52

Воздух Авион 3 D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Распол

2017 Креативна Магија Проекција Светлина Интелигентни Затемнување Романтична LED Атмосфера Ѕвезда Месечината Спална соба Декорација
 • Неодамнешно

2017 Креативна Магија Проекција Светлина Интелигентни Затемнување Романтична LED Атмосфера Ѕвезда Месечината Спална соба Декорација

810.24 DEN 583.00

Магијата Вежба Проекција Светилка Интелигентни Затемнување LED Ѕвезда СветлинаКарактеристики : Повеќе

Симпатична Животно Мачка Шарени 3D Визуелен Ноќ Светлина Акрилик Допир Switch Табела Светилка Декорација Спална соба Канцеларија
 • Неодамнешно

Симпатична Животно Мачка Шарени 3D Визуелен Ноќ Светлина Акрилик Допир Switch Табела Светилка Декорација Спална соба Канцеларија

912.00 DEN 620.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и

Буда 3D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака бројки Среќа Деко Подарок
 • Неодамнешно

Буда 3D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака бројки Среќа Деко Подарок

959.52 DEN 672.00

Буда 3 D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака број

3D LED Ноќ Светлина Игра Голф со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија
 • Неодамнешно

3D LED Ноќ Светлина Игра Голф со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија

DEN 623.52

Неверојатни 3 D LED Светилка Игра Голф Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светл