Замрзнати Партијата ноќта на Вештерките Декорација Мини LED Партија Светлина 11 Бои на Располагање За Хартија Фенери Балон Централен Осветлување

Замрзнати Партијата ноќта на Вештерките Декорација Мини LED Партија Светлина 11 Бои на Располагање За Хартија Фенери Балон Централен

DEN 230.40

Количина на стоки


Замрзнати Партијата ноќта на Вештерките Декорација Мини LED Партија Светлина 11 Бои на Располагање За Хартија Фенери Балон Централен Осветлување
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available :
Топло Бела , Бела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Портокалова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка. RGB боја blingking.
Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! Функција
-Сосема нов & Висок квалитет.
-Лесно да се инсталира.
-Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.
-Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму. Спецификација :
-Напојува со 3 AG10 батерии (вклучени). Да, Батериите се вклучени и заменливи..
-Со јадица на дно, можете да вметнете или висат нив.
-3 батерии во секој led - заменливи, јамка за бесење, -on/off прекинувач : пресврт дното за да го вклучите/исклучите светлата
Големина : 0.5"W x 1.25"L
-Батерии : 3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа Pls ни кажете ,каква боја треба и количината сакате откако ќе се плати сметката.
Вклучени : 10pcs мини партија светла 3 x L736 H (LR41) батерии, Работат повеќе од 8 часа consistantly
** Балони НЕ се вклучени **
Карактеристики : една светла LED Вграден string јамка Водоотпорен Големина : 35mm x 11mm дијаметар Пресврт за да го вклучите/исклучите 1pc/пп торба. 100pcs/внатрешна кеса.
Производ слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се
да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Теал, Зелена, RGB, Црвена, Бела, Килибар, Топло бела, Портокалова, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тип На Батерија:
AG3
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Сува Батеријата
Енергија:
Вртливата
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
KS-BL-030
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Обликот:
Флорални
Бренд Име:
KITOSUN
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
4.5V
Повод:
Свадба ,лица ,настани , празници и Божиќ декорација
Апликации:
се користи за балон , вазни, ајфеловата кула вазни,Флорални и centerpieces
Производ големина:
0.5W x 1.25L
Тежина:
4 grams
Како да се активни?:
Пресврт да trun/исклучување
Траење На Батеријата:
повеќе од 8 часа, доволно за било која партија или на свадба
Водоотпорен или не? :
Да, водоотпорен дизајн
LED Светло бои:
Бела/топло бела/red/жолто/зелена/блу/розова/виолетова/теал/портокал/RGB
Тип На Батерија:
3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа+
Име на производ:
мини партија светлина,подводни led светло,свадба светлина

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 1Piece Мулти-обоени 3D Диносаурус Ноктот Расположение Светилка Осветлување Змеј Ноктот Led ноќ Светлина
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1Piece Мулти-обоени 3D Диносаурус Ноктот Расположение Светилка Осветлување Змеј Ноктот Led ноќ Светлина

1050.72 DEN 998.00

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

iTimo Мини LED Ноќ Светлина Автоматскиот Сензор Smart Осветлување Контрола Светилка Итни Nightlights за Бебе Соба ЕУ НИ Plug
 • Неодамнешно

iTimo Мини LED Ноќ Светлина Автоматскиот Сензор Smart Осветлување Контрола Светилка Итни Nightlights за Бебе Соба ЕУ НИ Plug

154.08 DEN 125.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Топла, мека и романтични светла сјај во темнина; оставет

Моден Хармоника 3D LED Светилка Шарени Допир Визуелна Светлина Креативни 3D Биро во Спална соба за Спиење Осветлување Дете Роденден
 • Неодамнешно

Моден Хармоника 3D LED Светилка Шарени Допир Визуелна Светлина Креативни 3D Биро во Спална соба за Спиење Осветлување Дете Роденден

949.92 DEN 665.00

Моден Хармоника 3 D LED Светилка Шарени Допир Визуелна Светлина Креативни 3 D Биро во Спална соба за Спиење

2017 Креативна Магија Проекција Светлина Интелигентни Затемнување Романтична LED Атмосфера Ѕвезда Месечината Спална соба Декорација
 • Неодамнешно

2017 Креативна Магија Проекција Светлина Интелигентни Затемнување Романтична LED Атмосфера Ѕвезда Месечината Спална соба Декорација

810.24 DEN 583.00

Магијата Вежба Проекција Светилка Интелигентни Затемнување LED Ѕвезда СветлинаКарактеристики : Повеќе

3D LED Месечината Светилка Магичен 3D Илузија LED Табела Светилка Осветлување Празник Подароци на Децата Со Далечинскиот управувач
 • Неодамнешно

3D LED Месечината Светилка Магичен 3D Илузија LED Табела Светилка Осветлување Празник Подароци на Децата Со Далечинскиот управувач

949.92 DEN 665.00

3 D LED Месечината Светилка Магичен 3 D Илузија LED Табела Светилка Осветлување Празник Подароци на Децата С

LED Ноќ светлина Smart Сензор за Движење ПИР Висок Квалитет на Човечкото Тело Индукција Светилка NightLight За Спалната соба
 • Неодамнешно

LED Ноќ светлина Smart Сензор за Движење ПИР Висок Квалитет на Човечкото Тело Индукција Светилка NightLight За Спалната соба

469.44 DEN 380.00

Карактеристики : LED светло со чувствителен сензор за светло и IR сензор, функционира само во темница сред

Лалињата ЛАСЕРСКИ ГРАВИРАНИ КРИСТАЛНАТА ноќ Светлина кристал Led Светло со 4 Боја се Менува Светлината 3D ноќта Светлина За домашна
 • Неодамнешно

Лалињата ЛАСЕРСКИ ГРАВИРАНИ КРИСТАЛНАТА ноќ Светлина кристал Led Светло со 4 Боја се Менува Светлината 3D ноќта Светлина За домашна

954.72 DEN 907.00

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Charmander LED Табела Светлина 3D Светилка на Допир за Контрола на Ноќта 7 Бои Промена на USB Напојување Ноќ Светлина Затворен
 • Неодамнешно

Charmander LED Табела Светлина 3D Светилка на Допир за Контрола на Ноќта 7 Бои Промена на USB Напојување Ноќ Светлина Затворен

DEN 911.52

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

3D Багер Ноќ Светлина Илузија LED Табела Лам 7 Бои USB Новина Автомобил Форма Биро Ноќни Nightlight Деко Светилки За Деца Подарок
 • Неодамнешно

3D Багер Ноќ Светлина Илузија LED Табела Лам 7 Бои USB Новина Автомобил Форма Биро Ноќни Nightlight Деко Светилки За Деца Подарок

949.92 DEN 665.00

3 D Багер Ноќ Светлина Илузија LED Табела Лам 7 Бои USB Новина Автомобил Форма Биро Ноќни Nightlight Деко Светилки

Воздух Авион 3D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Расположение Светилка на
 • Неодамнешно

Воздух Авион 3D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Расположение Светилка на

DEN 959.52

Воздух Авион 3 D Светлина Табела Светилка Оптичка Илузија Bulbing Ноќ Светлина 7 Бои Промена Роденден Распол

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела Светилка како Домашна
 • Неодамнешно

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела Светилка како Домашна

949.92 DEN 665.00

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3 D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела

3D LED Ноќ Светлина Игра Голф со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија
 • Неодамнешно

3D LED Ноќ Светлина Игра Голф со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија

DEN 623.52

Неверојатни 3 D LED Светилка Игра Голф Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светл

Среќен Одат Круг 3D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Копче на Детството, Меморијата
 • Неодамнешно

Среќен Одат Круг 3D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Копче на Детството, Меморијата

959.52 DEN 662.00

Среќен Одат Круг 3 D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Ко

Батерија Управувана Сензор Ноќ Светлина Автоматски уреди со покажувач на Ѕид Светлина за Гардероба Кабинет babyroom Спална соба
 • Неодамнешно

Батерија Управувана Сензор Ноќ Светлина Автоматски уреди со покажувач на Ѕид Светлина за Гардероба Кабинет babyroom Спална соба

547.68 DEN 384.00

Батерија Управувана Автоматски уреди со покажувач на Кревет Светлината LED Ѕид Светлина за Гардероба Ка

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за Автомобил
 • Неодамнешно

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за Автомобил

792.00 DEN 396.00

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за

2017 Lamparas Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата На Светот Со Поведе Со Електро Магнет И Областа
 • Неодамнешно

2017 Lamparas Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата На Светот Со Поведе Со Електро Магнет И Областа

2619.84 DEN 1965.00

Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата на Светот со LED Светло со Електро Магнети

Мечки 3D светлина шарени Nightlight LED подарок светилка визуелен контакт USB Оптичка Илузија Дома Декор LED Табела Светилка
 • Неодамнешно

Мечки 3D светлина шарени Nightlight LED подарок светилка визуелен контакт USB Оптичка Илузија Дома Декор LED Табела Светилка

959.04 DEN 720.00

Опис : * Материјал : Акрилик & ABS * 7 промена на Бојата : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Розова, Бела * Допи