Мечки 3D светлина шарени Nightlight LED подарок светилка визуелен контакт USB Оптичка Илузија Дома Декор LED Табела Светилка Новина Осветлување

Мечки 3D светлина шарени Nightlight LED подарок светилка визуелен контакт USB Оптичка Илузија Дома Декор LED Табела Светилка

DEN 720.00
-25 %
DEN 959.04

Количина на стоки

Опис : * Материјал : Акрилик & ABS * 7 промена на Бојата : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Розова, Бела * Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи. Притиснете, и трето, една боја светне. * Автоматски боја менување на режимот. Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа. * Доаѓа со USB адаптер, можете да се конектирате до вашиот дом моќ штекер или компјутер преку USB порт. * Energe штедење. Моќ поминуваат : 0.012 kw.h/24 часа; LED животен век : 10000hours * може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина. Пакет Содржина : 1x Акрилик плоча 1 X ABS База 1 X USB Кабел


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Променливи
боја:
допрете, држете и далечинскиот управувач
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Бренд Име:
Feimefeiyou
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
Животните
Wattage:
0-5W
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CCC,CE
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC,DC,Сува Батеријата
Енергија:
Допир
Број На Модел На:
led 3d ноќта светлина
Напон:
5V
Тип на извор на светлина:
led светилка
Напон:
220V (V)
Светилка Сенка Материјал:
Акрилик
Преглед Димензија:
220*130*90 (mm)
Главното поле на примена:
Ходникот, рекреација и забава, хотел, лоби, коридор, exhibi
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Стил:
Цртан филм
Просечниот животен век:
100 илјади денари (H)
погоден за давање на подарок прилики:
На свеченото отворање, роденден спомен, деловни подароци, promotio

Најдобри понуди

Среќен Одат Круг 3D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Копче на Детството, Меморијата
 • Неодамнешно

Среќен Одат Круг 3D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Копче на Детството, Меморијата

959.52 DEN 662.00

Среќен Одат Круг 3 D илузија LED Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Новина Производ Светлина Со Допир на Ко

3D Прекрасна Коњ LED Ноќ Светлина 7 Боја Затемнување илузија Спалната соба Светилка Празник на Светлината Детето Деца Играчки
 • Неодамнешно

3D Прекрасна Коњ LED Ноќ Светлина 7 Боја Затемнување илузија Спалната соба Светилка Празник на Светлината Детето Деца Играчки

DEN 719.52

3 D Прекрасна Коњ LED Ноќ Светлина 7 Боја Затемнување илузија Спалната соба Светилка Празник на Светлината

Dragon Ball Z Majin Buu Ноќ Светлата Супер Saiyan Табела Светилка Аниме Dragon Ball Супер Акција Фигури Играчка DBZ Led Осветлување
 • Неодамнешно

Dragon Ball Z Majin Buu Ноќ Светлата Супер Saiyan Табела Светилка Аниме Dragon Ball Супер Акција Фигури Играчка DBZ Led Осветлување

2207.52 DEN 1876.00

Dragon Ball Z Majin Buu Ноќ Светлата Супер Saiyan Табела Светилка Аниме Dragon Ball Супер Акција Фигури Играчка DBZ Led Освет

3D Багер Ноќ Светлина Илузија LED Табела Лам 7 Бои USB Новина Автомобил Форма Биро Ноќни Nightlight Деко Светилки За Деца Подарок
 • Неодамнешно

3D Багер Ноќ Светлина Илузија LED Табела Лам 7 Бои USB Новина Автомобил Форма Биро Ноќни Nightlight Деко Светилки За Деца Подарок

949.92 DEN 665.00

3 D Багер Ноќ Светлина Илузија LED Табела Лам 7 Бои USB Новина Автомобил Форма Биро Ноќни Nightlight Деко Светилки

2018 Романтична Шарени Hourglass Песок Тајмер Ноќен Светлина Кревет На Спиење Биро Допир Светилка Промена На Бојата Оркестарот
 • Неодамнешно

2018 Романтична Шарени Hourglass Песок Тајмер Ноќен Светлина Кревет На Спиење Биро Допир Светилка Промена На Бојата Оркестарот

2666.40 DEN 2267.00

wyприклучокstartЖешка Стока$8.39 $11.99$8.33 $13.88$33.33$14.39 $23.99$8.37 $11.96$19.49 $29.99$8.99 $14.98$12.99 $19.98wyприклучоккрајРомантични Ш

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за Автомобил
 • Неодамнешно

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за Автомобил

792.00 DEN 396.00

HOTOOK LED Ноќ Светлата Ултразвучно Овлажнител Шарени Сијалица USB Мини humidificador Прочистувач на Воздух Atomizer за

2017 Lamparas Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата На Светот Со Поведе Со Електро Магнет И Областа
 • Неодамнешно

2017 Lamparas Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата На Светот Со Поведе Со Електро Магнет И Областа

2619.84 DEN 1965.00

Нова Новина Декорација Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Мапата на Светот со LED Светло со Електро Магнети

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела Светилка како Домашна
 • Неодамнешно

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела Светилка како Домашна

949.92 DEN 665.00

Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3 D Апстракт Големи Очи Мачка Ноќ Светла LED Табела

Буда 3D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака бројки Среќа Деко Подарок
 • Неодамнешно

Буда 3D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака бројки Среќа Деко Подарок

959.52 DEN 672.00

Буда 3 D LED Ноќ Светлина Со USB Допир Табела Светилка како Декорација Празник Божиќ Светла Четири рака број

Забот 3D Ноќта Светлина RGB Променливо Расположение Светилка LED Светло DC 5V USB Декоративни Ламби Со Далечинскиот управувач
 • Неодамнешно

Забот 3D Ноќта Светлина RGB Променливо Расположение Светилка LED Светло DC 5V USB Декоративни Ламби Со Далечинскиот управувач

949.92 DEN 665.00

Далечинскиот управувач или на Допир за Контрола на USB Линија Батерија Управувана Светлина Креативни 3 D L

[DBF]27leds Батерија ПИР Сензор за Движење LED Ноќ Светлина Светилка Со Ходникот Пат Скалите Магнетна Лента Ѕид Осветлување
 • Неодамнешно

[DBF]27leds Батерија ПИР Сензор за Движење LED Ноќ Светлина Светилка Со Ходникот Пат Скалите Магнетна Лента Ѕид Осветлување

2220.00 DEN 1066.00

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Средина заштитен мат

LED Ноќ светлина Smart Сензор за Движење ПИР Висок Квалитет на Човечкото Тело Индукција Светилка NightLight За Спалната соба
 • Неодамнешно

LED Ноќ светлина Smart Сензор за Движење ПИР Висок Квалитет на Човечкото Тело Индукција Светилка NightLight За Спалната соба

469.44 DEN 380.00

Карактеристики : LED светло со чувствителен сензор за светло и IR сензор, функционира само во темница сред

3D led Вселенски Простор Борец 7 Шарени Градиенти LED Акрилик Плоча Маса Светилка Спална соба Декорација Ноќ Светлина
 • Неодамнешно

3D led Вселенски Простор Борец 7 Шарени Градиенти LED Акрилик Плоча Маса Светилка Спална соба Декорација Ноќ Светлина

DEN 719.52

3 D led Вселенски Простор Борец 7 Шарени Градиенти LED Акрилик Плоча Маса Светилка Спална соба Декорација Но