Модерната Креативни Смола E14 Led Табела Светилка Едноставна Келнер Модел На Лофт Бар Led Табела Светла Новина Led Табела Осветлување Светлина Тела

Модерната Креативни Смола E14 Led Табела Светилка Едноставна Келнер Модел На Лофт Бар Led Табела Светла Новина Led Табела Осветлување

DEN 7255.00
-37 %
DEN 11515.20

Количина на стоки


Опис На Производот
Име : Модерна Креативни Смола E14 Led Табела Светилка Едноставна Келнер Модел На Лофт Бар Led Табела Светла Новина Led Табела Осветлување Светлина Тела
Материјал : Смола, Стакло
Сијалицата : E14*1
Големина : Ø18cm(База)*H40cm
Боја : Шарени
Место : Foyer, Спална соба,студија соба, Бар, Мансарда...


Други карактеристики

Тип На Објект:
Табела Светилки
Wattage:
21-30W
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Гаранција:
2 години
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Техника:
Насликани
Материјал:
Смола
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
SaloEElaitte
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
GL-T004
рамка боја:
Браун
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко

Најдобри понуди

Европската Романтична Пурпурна Кристално Стакло Ткаенина Dimmer E27 Табела Светилка За Свадба Деко Дневна Соба и Спалната соба
 • Неодамнешно

Европската Романтична Пурпурна Кристално Стакло Ткаенина Dimmer E27 Табела Светилка За Свадба Деко Дневна Соба и Спалната соба

9883.20 DEN 7907.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Кинески стил на табела светилки спалната соба дневна соба и кревет светилка класичната ретро антички декоративни ламби студија
 • Неодамнешно

Кинески стил на табела светилки спалната соба дневна соба и кревет светилка класичната ретро антички декоративни ламби студија

DEN 9552.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Пост-модерна Американска Руралните Метал Мермер E27 Табела Ламба за Дневна соба и Спалната соба Студија Деко Осветлување H 50cm
 • Неодамнешно

Пост-модерна Американска Руралните Метал Мермер E27 Табела Ламба за Дневна соба и Спалната соба Студија Деко Осветлување H 50cm

19819.20 DEN 15062.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

модерната табела светилки железо +крпа Кинески железо дневна соба и спалната соба покрај декоративни табела светилка lighing
 • Неодамнешно

модерната табела светилки железо +крпа Кинески железо дневна соба и спалната соба покрај декоративни табела светилка lighing

DEN 7920.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред праткат

Керамички Печурки Светлина AC120V 220V LED Ноќ Light Sensor Контролер Led Светилка За Дома Соба Декорација Осветлување Во ЕУ
 • Неодамнешно

Керамички Печурки Светлина AC120V 220V LED Ноќ Light Sensor Контролер Led Светилка За Дома Соба Декорација Осветлување Во ЕУ

950.40 DEN 665.00

Ние нема да ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ве молиме да ни д

Најновите Кинески Производи Професионален Custom Gobos & Проекција Lights (светла) за Проектот Логоа, Знаци, Monograms, Обрасци
 • Неодамнешно

Најновите Кинески Производи Професионален Custom Gobos & Проекција Lights (светла) за Проектот Логоа, Знаци, Monograms, Обрасци

DEN 26160.00

Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел Со цел да се обезбеди да добиете цел

30pcs*6inch АА батерија управувана RGB Боја, со далечински LED Светло Сребрена Основа за ДО-осветлување Под Цвет свадба вазна
 • Неодамнешно

30pcs*6inch АА батерија управувана RGB Боја, со далечински LED Светло Сребрена Основа за ДО-осветлување Под Цвет свадба вазна

33504.00 DEN 30154.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Да

Модерната Шише абажур биро лесна индустрија табела светилка со switch вклучуваат G4 сијалица за спалната соба ноќни канцеларија
 • Неодамнешно

Модерната Шише абажур биро лесна индустрија табела светилка со switch вклучуваат G4 сијалица за спалната соба ноќни канцеларија

5299.20 DEN 3762.00

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина од 3 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број н

LED Табела Светилка Гроздобер Биро Светлина Ноќ Светлина Маса Светилка Проектор Ноќно Осветлување Око за Заштита Плетен DIY Топката
 • Неодамнешно

LED Табела Светилка Гроздобер Биро Светлина Ноќ Светлина Маса Светилка Проектор Ноќно Осветлување Око за Заштита Плетен DIY Топката

1919.04 DEN 1650.00

започнетекрајотLED Табела Светилка Биро Светлина Ноќ Светлина Маса Светилка Проектор Ноќно Осветлување

Пост-модерни Дизајнер Метал Кристал Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Студија Деко H 78cm Ac 80-265v
 • Неодамнешно

Пост-модерни Дизајнер Метал Кристал Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Студија Деко H 78cm Ac 80-265v

18571.20 DEN 16714.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Европски стил креативни ретро табела светилка спална соба декорација топло железо уметност студиска крпа едноставен златен биро
 • Неодамнешно

Европски стил креативни ретро табела светилка спална соба декорација топло железо уметност студиска крпа едноставен златен биро

DEN 11424.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

креативна Уметност Канцеларија модерна маса светилка спалната соба допир светилки спалната соба читање декоративни осветлување
 • Неодамнешно

креативна Уметност Канцеларија модерна маса светилка спалната соба допир светилки спалната соба читање декоративни осветлување

36480.00 DEN 32102.00

материјал : полски алуминиум со K9 кристал со ткаенина сенка светилка големина : види слика детали (има дв

Зелена/Жолта рачно изработени Кинески Керамички Ткаенина Led E27 Табела Ламба за Дневна Соба Свадба Оркестарот Спална соба H
 • Неодамнешно

Зелена/Жолта рачно изработени Кинески Керамички Ткаенина Led E27 Табела Ламба за Дневна Соба Свадба Оркестарот Спална соба H

DEN 14875.20

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Средната големина на Шпанија Телохранител Табела Светилка за спалната соба Jaime Hayon Josephine Брак соба дневна соба Defender
 • Неодамнешно

Средната големина на Шпанија Телохранител Табела Светилка за спалната соба Jaime Hayon Josephine Брак соба дневна соба Defender

4839.84 DEN 2904.00

Средната големина на Шпанија Телохранител Табела Светилка за спалната соба Jaime Hayon Josephine Брак соба днев

Табела Светилка Кристал На Светлина Биро Светилки Дневна Соба И Спалната Соба Ноќни Живеат Модерен Стакло Cristal Lamparas Дизајнер
 • Неодамнешно

Табела Светилка Кристал На Светлина Биро Светилки Дневна Соба И Спалната Соба Ноќни Живеат Модерен Стакло Cristal Lamparas Дизајнер

5068.80 DEN 3649.00

Кристал Табела Светилка Биро Светилки Светлина За Спалната Соба Дневна Соба Светлата Модерна Стаклена

Целосната бакар табела светилка модерна спалната соба ноќни свадба соба дневна соба декоративни осветлување креативни биро светилки
 • Неодамнешно

Целосната бакар табела светилка модерна спалната соба ноќни свадба соба дневна соба декоративни осветлување креативни биро светилки

DEN 12384.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Новата Класична Страна се Насликани Кинески Керамички Лен Абажур Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спална соба Оркестарот
 • Неодамнешно

Новата Класична Страна се Насликани Кинески Керамички Лен Абажур Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спална соба Оркестарот

9595.20 DEN 9595.00

описДобредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на ва

Европски Стил Класичната Креативност Спалната Соба Светлина Уметност Паун Foyer Светлина Вила Луксузен Табела Светлина Со Часовникот
 • Неодамнешно

Европски Стил Класичната Креативност Спалната Соба Светлина Уметност Паун Foyer Светлина Вила Луксузен Табела Светлина Со Часовникот

5472.00 DEN 4706.00

Големина : D35*H65 CMИзвор на светлина : E27*1 (сијалица не е вклучена)Тежина : 3 KGКупувачот Треба Да Се Прочита

CR2032 50 Led диоди Бакарна Жица Светла 16Ft/5M Сребро String Светлина За Божиќ Светлината LED Гарланд во Дресот на Насловна
 • Неодамнешно

CR2032 50 Led диоди Бакарна Жица Светла 16Ft/5M Сребро String Светлина За Божиќ Светлината LED Гарланд во Дресот на Насловна

431.52 DEN 367.00

Спецификација : * Работи на CR2032 Мобилен Батерии (Вклучени) * 50 Висок Квалитет Led диоди * Избор : Топло бела /

3D Шарени Romatic Ноќ Светлина Магија Кристално Стакло LED Светилка Креативни Табела Светилка за Насловна Оркестарот Спална
 • Неодамнешно

3D Шарени Romatic Ноќ Светлина Магија Кристално Стакло LED Светилка Креативни Табела Светилка за Насловна Оркестарот Спална

1144.80 DEN 859.00

3 D Шарени Romatic Ноќ Светлина Магија Кристално Стакло LED Светилка Креативни Табела Светилка за Домашна Дек

Европската Креативни Табела Светла Село Спалната Соба Ноќни Студија Соба Дневна Соба Кафе Бар Хотел Свадба Маса Светилки
 • Неодамнешно

Европската Креативни Табела Светла Село Спалната Соба Ноќни Студија Соба Дневна Соба Кафе Бар Хотел Свадба Маса Светилки

DEN 6672.00

Добредојдовте на нашата продавницаСекој клиент, ќе добиете мистериозен подарок! КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС С

година Топла Продажба на Дрвени Модерната LED Маса Светилка Креативни Модни Спалната соба Ноќни Ноќ Светлина Роденденски
 • Неодамнешно

година Топла Продажба на Дрвени Модерната LED Маса Светилка Креативни Модни Спалната соба Ноќни Ноќ Светлина Роденденски

DEN 3120.00

Добредојдовте на нашата продавницаСекој клиент, ќе добиете мистериозен подарок! КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС С

Нова Едноставна Модерна Европска Кинески Керамички Ткаенина Led E27 Dimmer Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Ноќни
 • Неодамнешно

Нова Едноставна Модерна Европска Кинески Керамички Ткаенина Led E27 Dimmer Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Ноќни

11563.20 DEN 10407.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Свадба фустан венчаница Европски стил табела светилка ноќни ламба топла розова креативни маса светилка модерна едноставна
 • Неодамнешно

Свадба фустан венчаница Европски стил табела светилка ноќни ламба топла розова креативни маса светилка модерна едноставна

DEN 2999.52

Потекло : Кина Бренд : Aidenghui Модел : MZ2018 период на Гаранција : 3 години Светлина тело материјал : смола Свет