Y Форма Уште Книга Полица Оркестарот Креативни DIY Sconce Ѕид Светилка Современите Модерни Ѕид Sconce Трговски Реплика Објект

Y Форма Уште Книга Полица Оркестарот Креативни DIY Sconce Ѕид Светилка Современите Модерни Ѕид Sconce Трговски Реплика Објект

DEN 12479.52

Количина на стоки

Димензии : L 62cm x H x 35cm Длабоко 27cm (L24.4" x H13.78" x D10.63" ) Материјал : Смола Сијалица : E27 (вклучени) Бродови во 7 дена
Ве молиме контактирајте со нас ако сеуште имате било какви прашања. Ние сме среќни да ви помогнат!
Совети : Ова е реплика светилка.Ви благодариме за разбирањето : )


Други карактеристики

Абажур Боја:
Бела, Црна, Портокалова
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Современа
сертификација:
CQC,CE,EMC,CCC
Материјал:
Смола
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна,Портокалова
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
W0058
Примена:
Foyer
Употреба:
За итни случаи
Бренд Име:
ZPLUS
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Техника:
Обична Обоена
Тело Материјал:
ABS
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди

JIFENGCHENG Модерен Стил 3W LED Ѕид Светилка Алуминиум Затворен Осветлување за КТВ Бар Красат Светла Luminaire Sconce Позадина
 • Неодамнешно

JIFENGCHENG Модерен Стил 3W LED Ѕид Светилка Алуминиум Затворен Осветлување за КТВ Бар Красат Светла Luminaire Sconce Позадина

558.24 DEN 446.00

парчеИзвор на светлина : LEDПроизвод Големина : 8 * 4cmБоја : сребренаМатеријал : алуминиум легураПрозрачна

Американската Крпа Смола Птици Ѕид Sconce Ноќни Гроздобер Ѕид Светилка Антички LED Ѕид Светлина За Дома Затворен Осветлување
 • Неодамнешно

Американската Крпа Смола Птици Ѕид Sconce Ноќни Гроздобер Ѕид Светилка Антички LED Ѕид Светлина За Дома Затворен Осветлување

DEN 6144.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Заврши Сликарство Светлин

IWHD Стакло Sconce Гроздобер Индустриски Осветлување Железо Ѕид Светлината LED Ретро Светлото во Спалната соба Скалило Ѕид Светилка
 • Неодамнешно

IWHD Стакло Sconce Гроздобер Индустриски Осветлување Железо Ѕид Светлината LED Ретро Светлото во Спалната соба Скалило Ѕид Светилка

DEN 6336.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на

Даб Модерната LED Ѕид Светилка Светла Тела Читање Спалната соба Дома Осветлување Дрвени Ѕид Светлина Ѕид Sconce 220v
 • Неодамнешно

Даб Модерната LED Ѕид Светилка Светла Тела Читање Спалната соба Дома Осветлување Дрвени Ѕид Светлина Ѕид Sconce 220v

2666.88 DEN 2533.00

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White/Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Декоративни Ѕид Светлина
 • Неодамнешно

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White/Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Декоративни Ѕид Светлина

2798.40 DEN 2015.00

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White / Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Дек

4 Тесен Зрак затворен Ѕид Ефект Светлина,Водоотпорен LED Осветлување 4 Емисија LED Ѕид Sconces Ac90~260V Отворено тела ZXX0012
 • Неодамнешно

4 Тесен Зрак затворен Ѕид Ефект Светлина,Водоотпорен LED Осветлување 4 Емисија LED Ѕид Sconces Ac90~260V Отворено тела ZXX0012

2457.60 DEN 2335.00

Ние веруваме дека кога работиме, да одите на шопинг,има слободно време, да останат дома, подобро светло в

LED ѕид светлина 3W Триаголник Дизајниран 9 бои Алуминиум вашиот стил Ѕид Sconce декорација Дома осветлување AC85-265V VR
 • Неодамнешно

LED ѕид светлина 3W Триаголник Дизајниран 9 бои Алуминиум вашиот стил Ѕид Sconce декорација Дома осветлување AC85-265V VR

818.40 DEN 532.00

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да с

Mordern Led Ѕид Светлина 6W ѕид-монтирани AC85-265V за livingroom Спалната соба коридор светилка за читање Декорација Бар КТВ
 • Неодамнешно

Mordern Led Ѕид Светлина 6W ѕид-монтирани AC85-265V за livingroom Спалната соба коридор светилка за читање Декорација Бар КТВ

971.52 DEN 777.00

Име на производ : LED Ѕид Светилка моќ : 6 Watt извор на Светлина : 2 buc Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитув

ZYY Американски Круг K9 Кристал Тавански Светилки Европската Кристал Осветлување Гроздобер Медитерански Ресторан Спалната соба
 • Неодамнешно

ZYY Американски Круг K9 Кристал Тавански Светилки Европската Кристал Осветлување Гроздобер Медитерански Ресторан Спалната соба

7440.00 DEN 6250.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Материјал : же

Лофт Стил Спалната соба LED Ѕид Светилка Железо, Стакло Антички Ѕид Sconce Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Бар Дома
 • Неодамнешно

Лофт Стил Спалната соба LED Ѕид Светилка Железо, Стакло Антички Ѕид Sconce Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Бар Дома

DEN 4224.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата З

ЛОФТ Нордиските Современи дрвени Ѕид Светилка Светла За Спалната соба Дома Осветлување led Ѕид Sconce цврсти дрвени ѕид светлина
 • Неодамнешно

ЛОФТ Нордиските Современи дрвени Ѕид Светилка Светла За Спалната соба Дома Осветлување led Ѕид Sconce цврсти дрвени ѕид светлина

2745.60 DEN 2608.00

Откако ќе добиете предмети се враќаат, ние ќе рефундирање на дека Целосна Победа Понудата Износ LED живот

E27 Гроздобер Селски Sconces Пивско Шише Ѕид Светилка Бар Спалната соба Ходникот Балкон Ѕид Оркестарот LED Сијалица Дома Декор
 • Неодамнешно

E27 Гроздобер Селски Sconces Пивско Шише Ѕид Светилка Бар Спалната соба Ходникот Балкон Ѕид Оркестарот LED Сијалица Дома Декор

DEN 1915.20

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Погодни места : бар, ballroom, балкон, ходникот, ресторан, п

Гроздобер Ретро Класичен Американски Бакар Алуминиум Acryl Led 10/12w Ѕид Светилка За Бања Водоотпорен Огледало Светлина 56/65cm
 • Неодамнешно

Гроздобер Ретро Класичен Американски Бакар Алуминиум Acryl Led 10/12w Ѕид Светилка За Бања Водоотпорен Огледало Светлина 56/65cm

3883.20 DEN 3883.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

2017 Ѕид Светлина Abajur Светилки Нордиските Прекрасна Ангел За Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Осветлување Поддршка Високо-моќ
 • Неодамнешно

2017 Ѕид Светлина Abajur Светилки Нордиските Прекрасна Ангел За Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Осветлување Поддршка Високо-моќ

2847.36 DEN 1737.00

започнете Цена : $ 41.25 Сега Цена : $ 41.25 Цена : $ 16.65 Сега Цена : $ 9.32 Цена : $ 86.58 Сега Цена : $ 50.22крајотКупувачот

ZYLED Нордиските алуминиум авиони личност креативни модерен минималистички железо бамбус ресторан, кафе дневна соба канцеларија
 • Неодамнешно

ZYLED Нордиските алуминиум авиони личност креативни модерен минималистички железо бамбус ресторан, кафе дневна соба канцеларија

4896.00 DEN 4113.00

За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 5 до 7 дена ,Доколку има задоцнување во

E27 E26 Лофт Индустриски прилагодливи долго замав рака Ѕид светилка Држачи Гроздобер Lumiled сијалица огледало сенка ѕид светлина
 • Неодамнешно

E27 E26 Лофт Индустриски прилагодливи долго замав рака Ѕид светилка Држачи Гроздобер Lumiled сијалица огледало сенка ѕид светлина

DEN 2160.00

E27 E26 Лофт Индустриски прилагодливи долго замав рака Ѕид светилка Држачи Гроздобер Lumiled сијалица огледа

Павле победи led anti магла огледало светилка Ѕид Светилки едноставна модерна бања бања кабинет шминка светилка LU630 ZL27
 • Неодамнешно

Павле победи led anti магла огледало светилка Ѕид Светилки едноставна модерна бања бања кабинет шминка светилка LU630 ZL27

DEN 1872.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м