Едноставен Модерен Алуминиум Acryl Ѕид Sconce Водоотпорен Магла Огледало LED Ѕид Светлина За Затворен Осветлување Бања Светилка Lampe Murale

Едноставен Модерен Алуминиум Acryl Ѕид Sconce Водоотпорен Магла Огледало LED Ѕид Светлина За Затворен Осветлување Бања Светилка

DEN 6144.00

Количина на стоки

Спецификации Светлината Информации Тип Бања Осветлување, Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Модерна/Современа Заврши Electroplated Димензии вкупна Висина 8.5 cm вкупна Ширина 90 см Целокупната Длабочина од 3 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База LED Интегрирани Wattage по Сијалица 16 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Алуминиум Сенка Материјал Алуминиум Тежина Нето Тежина(kg) 2kg
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Абажур Боја:
Црна, Сребрена
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
IWHD
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
led огледало
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Бања
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Осветлување Област:
15-30square метри
Стил:
Современа
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
acryl
Боја На Каросеријата:
Црна
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
ѕидот светлина
Боја На Каросеријата:
Сребро.

Најдобри понуди

Гроздобер Ретро Класичен Американски Бакар Алуминиум Acryl Led 10/12w Ѕид Светилка За Бања Водоотпорен Огледало Светлина 56/65cm
 • Неодамнешно

Гроздобер Ретро Класичен Американски Бакар Алуминиум Acryl Led 10/12w Ѕид Светилка За Бања Водоотпорен Огледало Светлина 56/65cm

3883.20 DEN 3883.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Павле победи led anti магла огледало светилка Ѕид Светилки едноставна модерна бања бања кабинет шминка светилка LU630 ZL27
 • Неодамнешно

Павле победи led anti магла огледало светилка Ѕид Светилки едноставна модерна бања бања кабинет шминка светилка LU630 ZL27

DEN 1872.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

Модерната LED Ѕид Светилка Мода Waterfool Ѕид Sconce Осветлување Тела Едноставен Затворен Надворешен Ѕид Светлина Lamparas Светилки
 • Неодамнешно

Модерната LED Ѕид Светилка Мода Waterfool Ѕид Sconce Осветлување Тела Едноставен Затворен Надворешен Ѕид Светлина Lamparas Светилки

DEN 2160.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 10см вкуп

Модерната Едноставни Геометриски Железо Триаголник Axo Led 1/3w Ѕид Светилка За Спалната соба Ноќни Дневна Соба Aisle Влезот
 • Неодамнешно

Модерната Едноставни Геометриски Железо Триаголник Axo Led 1/3w Ѕид Светилка За Спалната соба Ноќни Дневна Соба Aisle Влезот

1291.20 DEN 1291.00

описДобредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на ва

10pcs/многу Отворено Светилки 3W 5W LED Ѕид Sconce Светлина Тела Водоотпорен Градење на Надворешноста Портата Балкон Градина
 • Неодамнешно

10pcs/многу Отворено Светилки 3W 5W LED Ѕид Sconce Светлина Тела Водоотпорен Градење на Надворешноста Портата Балкон Градина

7680.00 DEN 5760.00

Спецификација : Влезен Напон : AC 85265 VПотрошувачка на енергија : 3 W / Висока моќност 5 W LEDШколка Материјал :

Европски стил Модерна Кристал Лустерот Ѕид Светлина Осветлување Тела 220V E14 LED Таванот Светла лустерот светилки
 • Неодамнешно

Европски стил Модерна Кристал Лустерот Ѕид Светлина Осветлување Тела 220V E14 LED Таванот Светла лустерот светилки

1379.52 DEN 1228.00

Модерната Кристал Лустерот Ѕид Светлина Осветлување Тела 220 VСпецификацииТип на Ѕид Светлина Стил Моде

FUMAT Папагали Ѕид Sconce Светилки Обоено Стакло Оркестарот Ѕид Светла За Дневна Соба Скалило Тифани Уметност Папагал Сенка Стакло
 • Неодамнешно

FUMAT Папагали Ѕид Sconce Светилки Обоено Стакло Оркестарот Ѕид Светла За Дневна Соба Скалило Тифани Уметност Папагал Сенка Стакло

7490.40 DEN 5992.00

Забележи # Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити

ZYY Американски Стил K9 Кристал Pendant Светлина Железо Ретро Кристал Правоаголна Светилки за Дневна Соба Ресторан Спалната соба
 • Неодамнешно

ZYY Американски Стил K9 Кристал Pendant Светлина Железо Ретро Кристал Правоаголна Светилки за Дневна Соба Ресторан Спалната соба

16848.00 DEN 14152.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Материјал : же

4 Тесен Зрак затворен Ѕид Ефект Светлина,Водоотпорен LED Осветлување 4 Емисија LED Ѕид Sconces Ac90~260V Отворено тела ZXX0012
 • Неодамнешно

4 Тесен Зрак затворен Ѕид Ефект Светлина,Водоотпорен LED Осветлување 4 Емисија LED Ѕид Sconces Ac90~260V Отворено тела ZXX0012

2457.60 DEN 2335.00

Ние веруваме дека кога работиме, да одите на шопинг,има слободно време, да останат дома, подобро светло в

Модерната 2*7W КОЧАН LED ѕид светлина Двоен LED Надворешен Ѕид Светлина Отворено LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP65
 • Неодамнешно

Модерната 2*7W КОЧАН LED ѕид светлина Двоен LED Надворешен Ѕид Светлина Отворено LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP65

28896.00 DEN 22828.00

Бесплатен превозот 5 година гаранција КРИ LED Затворен Ѕид Светлина 14 W КОЧАН Вовратата LED Ѕид Светилка За

Американската Крпа Смола Птици Ѕид Sconce Ноќни Гроздобер Ѕид Светилка Антички LED Ѕид Светлина За Дома Затворен Осветлување
 • Неодамнешно

Американската Крпа Смола Птици Ѕид Sconce Ноќни Гроздобер Ѕид Светилка Антички LED Ѕид Светлина За Дома Затворен Осветлување

DEN 6144.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Заврши Сликарство Светлин

E27 Гроздобер Селски Sconces Пивско Шише Ѕид Светилка Бар Спалната соба Ходникот Балкон Ѕид Оркестарот LED Сијалица Дома Декор
 • Неодамнешно

E27 Гроздобер Селски Sconces Пивско Шише Ѕид Светилка Бар Спалната соба Ходникот Балкон Ѕид Оркестарот LED Сијалица Дома Декор

DEN 1915.20

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Погодни места : бар, ballroom, балкон, ходникот, ресторан, п

Willlustr кристал акрилик мушка ѕид светилка ноќни остатокот соба хотел ресторан дијамант ѕид sconce ѕид светлина осветлување
 • Неодамнешно

Willlustr кристал акрилик мушка ѕид светилка ноќни остатокот соба хотел ресторан дијамант ѕид sconce ѕид светлина осветлување

DEN 7200.00

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Можете да изберете метод што е најзгодно за вас Вашата цел адресата МОРА д

ZYY Американски Круг K9 Кристал Тавански Светилки Европската Кристал Осветлување Гроздобер Медитерански Ресторан Спалната соба
 • Неодамнешно

ZYY Американски Круг K9 Кристал Тавански Светилки Европската Кристал Осветлување Гроздобер Медитерански Ресторан Спалната соба

7440.00 DEN 6250.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Материјал : же

ZYY LED g9 Гипс Уметност Цртан филм Ѕид Светилка Тежина 3kg Големина Dia33*T7cm Чиста рачно изработени Концизен Светилка За Коридор
 • Неодамнешно

ZYY LED g9 Гипс Уметност Цртан филм Ѕид Светилка Тежина 3kg Големина Dia33*T7cm Чиста рачно изработени Концизен Светилка За Коридор

5952.00 DEN 5000.00

По Гледањето на Овој Објект, Луѓето на Крајот го Купи : Забелешка : светилка димензии : дијаметар 33cm дебел

2017 Ѕид Светлина Abajur Светилки Нордиските Прекрасна Ангел За Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Осветлување Поддршка Високо-моќ
 • Неодамнешно

2017 Ѕид Светлина Abajur Светилки Нордиските Прекрасна Ангел За Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Осветлување Поддршка Високо-моќ

2847.36 DEN 1737.00

започнете Цена : $ 41.25 Сега Цена : $ 41.25 Цена : $ 16.65 Сега Цена : $ 9.32 Цена : $ 86.58 Сега Цена : $ 50.22крајотКупувачот

3W Sconce Ѕид Светла Светилки 3Leds Алуминиумски Круг 90*30мм КТВ Бар AC85-265V Површината планината Коридор Скалило arandelas
 • Неодамнешно

3W Sconce Ѕид Светла Светилки 3Leds Алуминиумски Круг 90*30мм КТВ Бар AC85-265V Површината планината Коридор Скалило arandelas

961.44 DEN 961.00

Answer : ___________________________ Note : Абажур Боја е емитуваат боја Ве молиме оставете порака за да ни каже која боја т

Даб Модерната LED Ѕид Светилка Светла Тела Читање Спалната соба Дома Осветлување Дрвени Ѕид Светлина Ѕид Sconce 220v
 • Неодамнешно

Даб Модерната LED Ѕид Светилка Светла Тела Читање Спалната соба Дома Осветлување Дрвени Ѕид Светлина Ѕид Sconce 220v

2666.88 DEN 2533.00

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White/Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Декоративни Ѕид Светлина
 • Неодамнешно

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White/Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Декоративни Ѕид Светлина

2798.40 DEN 2015.00

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White / Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Дек

IWHD Стакло Sconce Гроздобер Индустриски Осветлување Железо Ѕид Светлината LED Ретро Светлото во Спалната соба Скалило Ѕид Светилка
 • Неодамнешно

IWHD Стакло Sconce Гроздобер Индустриски Осветлување Железо Ѕид Светлината LED Ретро Светлото во Спалната соба Скалило Ѕид Светилка

DEN 6336.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на

Лофт Стил Спалната соба LED Ѕид Светилка Железо, Стакло Антички Ѕид Sconce Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Бар Дома
 • Неодамнешно

Лофт Стил Спалната соба LED Ѕид Светилка Железо, Стакло Антички Ѕид Sconce Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Бар Дома

DEN 4224.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата З

JIFENGCHENG Модерен Стил 3W LED Ѕид Светилка Алуминиум Затворен Осветлување за КТВ Бар Красат Светла Luminaire Sconce Позадина
 • Неодамнешно

JIFENGCHENG Модерен Стил 3W LED Ѕид Светилка Алуминиум Затворен Осветлување за КТВ Бар Красат Светла Luminaire Sconce Позадина

558.24 DEN 446.00

парчеИзвор на светлина : LEDПроизвод Големина : 8 * 4cmБоја : сребренаМатеријал : алуминиум легураПрозрачна