Европски стил Модерна Кристал Лустерот Ѕид Светлина Осветлување Тела 220V E14 LED Таванот Светла лустерот светилки

Европски стил Модерна Кристал Лустерот Ѕид Светлина Осветлување Тела 220V E14 LED Таванот Светла лустерот светилки

DEN 1228.00
-11 %
DEN 1379.52

Количина на стоки


Модерната Кристал Лустерот Ѕид Светлина Осветлување Тела 220 V
Спецификации
Тип на Ѕид Светлина Стил Модерна Сенка Боја Јасно Сенка Тип Кристал База Тип E14,1 * 40 W Напон (V) AC 220 Материјал Кристал + Хардвер Димензија (mm) 180 X 320 Одговараат За трпезарија / Кревет соба / Дневна соба Пакет се Вклучени 1 X Ѕид Светлина (Сијаличката не се вклучени)


Други карактеристики

Бренд Име:
gooit
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Кристално
Стил:
Арт Деко
База Тип:
Оптоварување
Боја На Каросеријата:
Јасно
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Кристално
Гаранција:
3Years
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Врежани
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
3-метри 5square
Број На Модел На:
кристал ѕид светлина
Карактеристики:
ѕидот светлина
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Употреба:
За итни случаи
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки

Најдобри понуди

Гроздобер Ретро Класичен Американски Бакар Алуминиум Acryl Led 10/12w Ѕид Светилка За Бања Водоотпорен Огледало Светлина 56/65cm
 • Неодамнешно

Гроздобер Ретро Класичен Американски Бакар Алуминиум Acryl Led 10/12w Ѕид Светилка За Бања Водоотпорен Огледало Светлина 56/65cm

3883.20 DEN 3883.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

ZYY Американски Стил K9 Кристал Pendant Светлина Железо Ретро Кристал Правоаголна Светилки за Дневна Соба Ресторан Спалната соба
 • Неодамнешно

ZYY Американски Стил K9 Кристал Pendant Светлина Железо Ретро Кристал Правоаголна Светилки за Дневна Соба Ресторан Спалната соба

16848.00 DEN 14152.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Материјал : же

10pcs Вдлабнати Led Скалило Светлината од 1,5 w led Ѕид чекор Светла Во aisle светилки Вградени бетонски ѕидови осветлување топло
 • Неодамнешно

10pcs Вдлабнати Led Скалило Светлината од 1,5 w led Ѕид чекор Светла Во aisle светилки Вградени бетонски ѕидови осветлување топло

3648.00 DEN 1897.00

Напон : 85260 V 50 / 60 HzLED Количина : smd5730 ledЖивотниот век : 50000 HСветла Боја : Бела / Топло Бела / СиноБела(55006000 K)

E27 E26 Лофт Индустриски прилагодливи долго замав рака Ѕид светилка Држачи Гроздобер Lumiled сијалица огледало сенка ѕид светлина
 • Неодамнешно

E27 E26 Лофт Индустриски прилагодливи долго замав рака Ѕид светилка Држачи Гроздобер Lumiled сијалица огледало сенка ѕид светлина

DEN 2160.00

E27 E26 Лофт Индустриски прилагодливи долго замав рака Ѕид светилка Држачи Гроздобер Lumiled сијалица огледа

Модерната 24W LED Огледало Пред Светлина Едноставна Топло Бела Акрилна Ѕид Sconces Водоотпорен Бања Ѕид Светилка за Осветлување
 • Неодамнешно

Модерната 24W LED Огледало Пред Светлина Едноставна Топло Бела Акрилна Ѕид Sconces Водоотпорен Бања Ѕид Светилка за Осветлување

DEN 4799.52

СпецификацииМодерната 24 W LED Огледало Пред СветлинаДимензии19.7"D X 2.2"H X 3.9"WМатеријал(s)Метал,АкриликТип На

10pcs/многу Отворено Светилки 3W 5W LED Ѕид Sconce Светлина Тела Водоотпорен Градење на Надворешноста Портата Балкон Градина
 • Неодамнешно

10pcs/многу Отворено Светилки 3W 5W LED Ѕид Sconce Светлина Тела Водоотпорен Градење на Надворешноста Портата Балкон Градина

7680.00 DEN 5760.00

Спецификација : Влезен Напон : AC 85265 VПотрошувачка на енергија : 3 W / Висока моќност 5 W LEDШколка Материјал :

LED ѕид светлина 3W Триаголник Дизајниран 9 бои Алуминиум вашиот стил Ѕид Sconce декорација Дома осветлување AC85-265V VR
 • Неодамнешно

LED ѕид светлина 3W Триаголник Дизајниран 9 бои Алуминиум вашиот стил Ѕид Sconce декорација Дома осветлување AC85-265V VR

818.40 DEN 532.00

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да с

Бесплатен превозот примерок цел црно железо сенка гроздобер ѕид светилка Нордиските креативни ретро железо кафез стакло телескопски
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот примерок цел црно железо сенка гроздобер ѕид светилка Нордиските креативни ретро железо кафез стакло телескопски

1910.40 DEN 1776.00

Гроздобер ѕид светилкаE27 фитингD140mm таванот плочаСветилка сенка : D265mmЦрна заврши таванот плочаОдговара

ZYLED Нордиските алуминиум авиони личност креативни модерен минималистички железо бамбус ресторан, кафе дневна соба канцеларија
 • Неодамнешно

ZYLED Нордиските алуминиум авиони личност креативни модерен минималистички железо бамбус ресторан, кафе дневна соба канцеларија

4896.00 DEN 4113.00

За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 5 до 7 дена ,Доколку има задоцнување во

FUMAT Папагали Ѕид Sconce Светилки Обоено Стакло Оркестарот Ѕид Светла За Дневна Соба Скалило Тифани Уметност Папагал Сенка Стакло
 • Неодамнешно

FUMAT Папагали Ѕид Sconce Светилки Обоено Стакло Оркестарот Ѕид Светла За Дневна Соба Скалило Тифани Уметност Папагал Сенка Стакло

7490.40 DEN 5992.00

Забележи # Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити

Модерната LED Ѕид Светилка Мода Waterfool Ѕид Sconce Осветлување Тела Едноставен Затворен Надворешен Ѕид Светлина Lamparas Светилки
 • Неодамнешно

Модерната LED Ѕид Светилка Мода Waterfool Ѕид Sconce Осветлување Тела Едноставен Затворен Надворешен Ѕид Светлина Lamparas Светилки

DEN 2160.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 10см вкуп

ЛОФТ Нордиските Современи дрвени Ѕид Светилка Светла За Спалната соба Дома Осветлување led Ѕид Sconce цврсти дрвени ѕид светлина
 • Неодамнешно

ЛОФТ Нордиските Современи дрвени Ѕид Светилка Светла За Спалната соба Дома Осветлување led Ѕид Sconce цврсти дрвени ѕид светлина

2745.60 DEN 2608.00

Откако ќе добиете предмети се враќаат, ние ќе рефундирање на дека Целосна Победа Понудата Износ LED живот

Модерната Едноставни Геометриски Железо Триаголник Axo Led 1/3w Ѕид Светилка За Спалната соба Ноќни Дневна Соба Aisle Влезот
 • Неодамнешно

Модерната Едноставни Геометриски Железо Триаголник Axo Led 1/3w Ѕид Светилка За Спалната соба Ноќни Дневна Соба Aisle Влезот

1291.20 DEN 1291.00

описДобредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на ва

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White/Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Декоративни Ѕид Светлина
 • Неодамнешно

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White/Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Декоративни Ѕид Светлина

2798.40 DEN 2015.00

GZMJ земјата на Чудата Креативни Едноставна White / Black Покрај Ѕидот Светилка Модерна за Балкон Коридори Дек

ѕид монтирање спалната соба на ноќ светилка outdoorlight вила двор outddoor ѕид светилка светлина тела led светло во спалната
 • Неодамнешно

ѕид монтирање спалната соба на ноќ светилка outdoorlight вила двор outddoor ѕид светилка светлина тела led светло во спалната

3936.00 DEN 3464.00

Материјал : железо со Матирано стаклоБоја : црна со ' рѓаГОЛЕМИНА на : мали Diameter15cm*Height25 CM,Max растојание од

Американската Крпа Смола Птици Ѕид Sconce Ноќни Гроздобер Ѕид Светилка Антички LED Ѕид Светлина За Дома Затворен Осветлување
 • Неодамнешно

Американската Крпа Смола Птици Ѕид Sconce Ноќни Гроздобер Ѕид Светилка Антички LED Ѕид Светлина За Дома Затворен Осветлување

DEN 6144.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Заврши Сликарство Светлин

IWHD Стакло Sconce Гроздобер Индустриски Осветлување Железо Ѕид Светлината LED Ретро Светлото во Спалната соба Скалило Ѕид Светилка
 • Неодамнешно

IWHD Стакло Sconce Гроздобер Индустриски Осветлување Железо Ѕид Светлината LED Ретро Светлото во Спалната соба Скалило Ѕид Светилка

DEN 6336.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на

Mordern Led Ѕид Светлина 6W ѕид-монтирани AC85-265V за livingroom Спалната соба коридор светилка за читање Декорација Бар КТВ
 • Неодамнешно

Mordern Led Ѕид Светлина 6W ѕид-монтирани AC85-265V за livingroom Спалната соба коридор светилка за читање Декорација Бар КТВ

971.52 DEN 777.00

Име на производ : LED Ѕид Светилка моќ : 6 Watt извор на Светлина : 2 buc Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитув

Лофт Стил Спалната соба LED Ѕид Светилка Железо, Стакло Антички Ѕид Sconce Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Бар Дома
 • Неодамнешно

Лофт Стил Спалната соба LED Ѕид Светилка Железо, Стакло Антички Ѕид Sconce Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Бар Дома

DEN 4224.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата З