нови и оригинални за нико леќа AF-S Зум, Nikkor ЕД 14-24 mm F/2.8 G АКО БАЈОНЕТ ПЛАНИНАТА 1K404-175

нови и оригинални за нико леќа AF-S Зум, Nikkor ЕД 14-24 mm F/2.8 G АКО БАЈОНЕТ ПЛАНИНАТА 1K404-175

DEN 3019.20

Количина на стоки

нови и оригинални за нико леќа AF-S Зум, Nikkor ЕД 14-24mm F/2.8 G АКО БАЈОНЕТ ПЛАНИНАТА 1 K404-175
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602


Други карактеристики

Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
AF-S Зум, Nikkor ЕД 14-24mm F/2.8 G АКО
Тежина:
101g-150g
Минимална Отворот:
F22
Макро Зголемување:
0.150 пати
Тип:
Зум Објектив
Фокус Тип:
макро леќа
Сцена Тип:
Свадба
Леќа Тип:
автоматски
Зум Режим:
Зум
Почетен Датум:
2008 година
Максимално Зголемување:
0.160 пати
Целосна Рамка:
No
Пакет:
Yes
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
Режим На Фокус:
Авто Фокус
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
леќа големина:
65.0*66.0 mm
Интерфејс Тип:
NIKON
Максимална Бленда:
f/3.5
Бренд Име:
youe блескаше

Најдобри понуди